• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    OVERDRIVEOVERDRIVE, nejlepsi pritel sama sebe: „Nech si zdát o spaní“
    OVERDRIVE
    OVERDRIVE --- ---
    LAUNCHER: on sem nesmi. Poprosil me o to ... jeden dulezity ctenar, pote, co tu burkhy zacal vyhrozovat udanima na fizly, a vynasenim veci z auditu (ja teda doufam, ze cernej prach je furt na obcanku, ale u vyroby uz si nejsem jistej, vysjak)

    Zakulisne se nas par shodlo a dostal ban.
    SPECZ
    SPECZ --- ---
    OVERDRIVE: To asi neni úplně ke zveřejnění, narozdíl od hrátek s pepřákem.

    Test pepřáku
    https://www.youtube.com/watch?v=0QAEytuNqoI
    LAUNCHER
    LAUNCHER --- ---
    OVERDRIVE: Co se stalo? Chci slyset detaily a pikantnosti! :-D

    BURKHAR: Burkhar, kde delas ostudu? :-D
    OVERDRIVE
    OVERDRIVE --- ---
    SPECZ: tak aspon tu s hromosvodem! ;))))
    SPECZ
    SPECZ --- ---
    SCHWAB: Nechceš.
    OVERDRIVE
    OVERDRIVE --- ---
    SCHWAB: se usmiva, mlci s ceka co na to specz.

    Potutelne ukazuje na video na youtube, jak specz zkosel policejni kaser... na sobe. Verejne.

    Tim to tady minule zacalo litat;)))
    SCHWAB
    SCHWAB --- ---
    OVERDRIVE: chci!
    OVERDRIVE
    OVERDRIVE --- ---
    Sak jak sem nabeh tehda ten Burkhar a zacal prudit, ze se beztak ani nezname, a tyhle keci, a ja se jen desne tlemil a rikal si: pico kdyby vedel!

    ;))

    (Mmchodem uz to vypada, ze dostane ban do slusne spolecnosti i fyzicky. Snad nejhodnejsi holka, co znam, tak se nastvala tak, ze mu rekla, ze na sraz vsech rodilych hanaku snad radej at ani nejezdi. Coz je teda asi nejvic, co jsem zaznamenal.)
    SPECZ
    SPECZ --- ---
    OVERDRIVE: psst!
    OVERDRIVE
    OVERDRIVE --- ---
    SCHWAB: jo to on zas je. Dokonce je tam znamy i v novinach. Ty storky nekdy ani slyset nechces. ;)
    OVERDRIVE
    OVERDRIVE --- ---
    SCHWAB: tyvoe jsme na tom hodne podobne koukam
    SCHWAB
    SCHWAB --- ---
    SPECZ: ty jsi napsal NA KLADNO, ty jsi fakt místní :)
    SCHWAB
    SCHWAB --- ---
    OVERDRIVE: jo to je moje zatím ještě realizovatelná vize
    stát se oficiálně zemědělským podnikatelem (nebo spíš manželka, chichi)
    nárok na dotace, převážně se ale spíš věnovat kulturním a krajino funkcím zěmědělství. Přibrat si agroturistiku jako další zdroj příjmu (a dotací).
    Velebit si a udržovat své lány a kus lesa.

    romantika vole
    OVERDRIVE
    OVERDRIVE --- ---
    Co mi treba v ostrave chybi, tak je jakysi konfort. Treba v brne ci praze je hromada malych kramku s kde cim, specialky reastaurace. Zkus tady najit thajskou. Konecne zkus tady najit veganskou/vegetarianskou...

    Nejvic moc, a to jsem tady bydlel jeste na ubytovne placene firmou (kupodivu velmi mistne znamy “Hotel Vista”, kde se snad pergo prodavalo primo na recepci), tak jsem jeste nejed prasata (jo, braval jsem to jude hodne hrubej), no a ze jdu teda na kebab.

    Tyvole!!! Ostrava je snad jedine mesto na svete, kde se dela kebab z prasete.

    Zacal jsem se tehda desne smat.
    SCHWAB
    SCHWAB --- ---
    ostrava >> kladno
    SPECZ
    SPECZ --- ---
    SCHWAB: Nebo ještě je tu druhá možnost, že všechny kladenský kurvy co za něco stojej jezděj šukat do prahy, a na kladně zůstávaj jen ty nejvíc tragický případy, který fotkou inzerovat fakt nechceš :-D
    OVERDRIVE
    OVERDRIVE --- ---
    LAUNCHER: ale dyk jo. Ja taky Ostravu dost chvalim. Uz jsem tu psal, ze lidi vcelku hodne v klidu, ourady uz jsem taky psal, ze az necekane vykonne, ta zelen tu je fakt paradni (akorat bacha, obcas na nejakou tu horici haldu, nebo treba toxicke laguny)....
    Ostrava ROZHODNE DOBRA VOLBA, nenadavam si za to, ani nahodou.
    Jen mi pripada, ze uz jsem z toho vyrostl, ale uvidime.
    Ja bych se treba rad vratil do Olomouce, tak jak ty do Pisku, dokonce tam par nemovitosti nase rodina vlastni a ja sam domek.
    Ale nevim no, asi bysem chtel statek na hane.

    Mel jsem plan, ze bych udelal farmicku, obchod, tak nejak svepomocne, a vzal tam treba 2-3 slepe, kteri by to meli jako socialni program (slepa prodavacka mi pripadne cool, znam i slepeho kuchare)...

    Navic by mi na ne prispel stat, navic bych delal rozumne veci.

    No a pak prisel covid a hnout se ted jakymkoliv smerem je na pikacu.
    SPECZ
    SPECZ --- ---
    SCHWAB: Já jsem ze Švermova, resp. z Motyčína. A nechápu proč se proboha někdo stěhuje na Kladno, pokud to teda není z nějaký díry typu Horní Košťomrdy ...
    LAUNCHER
    LAUNCHER --- ---
    OVERDRIVE: Ja jsem byl v Ove parkrat teda jen, ale vzdy se mi tam moc libilo.

    Mmch krasne zelene mesto, vsude bylo spousta zelene. Lide uzasni, co jsem potkal.

    Muze byt, ze jsem byl v prima lokalite a mel stesti na lidi, neposoudim. Jednani s magistratem Ovy, ktereho jsem se ucastnil, tez ukazkove.
    OVERDRIVE
    OVERDRIVE --- ---
    SCHWAB: woodstehovat je uzitecne slovo. Taky planuju.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam