• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    OVERDRIVEOVERDRIVE, nejlepsi pritel sama sebe: „Nech si zdát o spaní“
    OVERDRIVE
    OVERDRIVE --- ---
    Idnes md ma prokouknutyho ;)

    OVERDRIVE
    OVERDRIVE --- ---
    Porad jeste v rukavu “ja jsem vam to rikal” mam kombinovanou mortalitu. Tedy letos covidek, pristi rok chripka = naprosto necekane nasledky. Ale to se jeste uvidi.
    OVERDRIVE
    OVERDRIVE --- ---
    Tramtadadaaa! S tim ze proti 484 ma, zda se AstraZeneca jen 10% ucinost. Tramtaradaaa.

    Ale je to jen moudro z webu, ne zadna obektivni pravda. Ake 484 v Tirolsku je co? Super!

    Až dorazí jihoafrická mutace, může nakazit i ty, kteří covid již prodělali - iDNES.cz
    https://www.idnes.cz/...maci/britska-mutace-covid-19-koronavirus-epidemie.A210208_141032_domaci_ajez
    EVELINA
    EVELINA --- ---
    Zažádala jsem o založení diskuze READING BOOKS - photos, tak snad již brzy budu/ete moci vkládat fotky, protože .........reading is sexy!


    OVERDRIVE
    OVERDRIVE --- ---
    „Nie. Aj áno. Pripadám si, ako keby som skákala z horiaceho domu. Lepšie je padať než horieť.“
    „Aspoň kým nedopadneš.“
    „Dospela som k záveru, že padanie a život má niečo spoločné. Okrem iného fakt, že oboje je len dočasné.“

    Citace z knihy
    Diablova hviezda
    Nesbø, Jo
    OVERDRIVE
    OVERDRIVE --- ---

    Dokazete si predstavit, ze vam Overdrive vychovava deti?

    2 hlasy od 2 respondentů

      OVERDRIVE
      OVERDRIVE --- ---
      Zakazka na technickou investigativni zurnalistiku splnena.
      Nejlepsi bylo, ze zakaznik usoudil, ze jeho deti chteji, abych jim gamemasteroval shadowrun, nebo dracak.
      To me rozesmalo.
      Takovy zakaznik chce takovou vychovu deti? No jako budiz. Je jim 15 a 18. To bude jeste pruser ;)
      OVERDRIVE
      OVERDRIVE --- ---
      Me napada, ze jsem jeste nevidel Trainspotting 2.
      Dnes vecer dame 1+2 maraton, rek bych.

      A dal bych si heroin. Dyztak posta ;7
      OVERDRIVE
      OVERDRIVE --- ---
      Pouzil jsem to jinde, ale sedi i sem.

      OVERDRIVE
      OVERDRIVE --- ---
      Jefim Fistejn - v jeden moment tam zazni, ze jsme na hrane paradigmatickeho zlomu/zmeny mysleni historickych rozmeru.

      Souhlasim. Tohle je opravdu historicka doba.

      Jefim Fištejn 1. díl: V USA probíhá bitva mezi svobodnou společností a prototalitními aktivisty
      http://www.youtube.com/watch?v=QsBFLKef7uw
      OVERDRIVE
      OVERDRIVE --- ---
      SPECZ: Jeste to overim, ale dik moznosti navratu ted jen v pripade ohrozeni zivota, ztratil jsem svuj backup plan, a chci mit pas jine zeme, nez CZ.
      SPECZ
      SPECZ --- ---
      OVERDRIVE
      OVERDRIVE --- ---
      Nevite, jak je to s vice pasama pro Cecha? Naskytla se mi moznost dostat pas jedne lat.amer. zeme, ale nechci prijit o cz. Je to mozne?
      OVERDRIVE
      OVERDRIVE --- ---
      Naši furianti v Chebu • RESPEKT
      https://www.respekt.cz/tydenik/2021/6/nasi-furianti-v-chebu?gift=3zhmltaiz6

      Tady uz neni jen hloupe zit, tady uz je to smrtelne nebezpecne....

      Situaci přijel minulý týden osobně zkontrolovat ministr zdravotnictví Jan Blatný. Dílčí pomoc slíbil, ale převozy přes hranici odmítl. Prý jde o symboliku – Česko se o své občany dokáže postarat samo. Kdo ale v Chebu stráví delší čas, dostane jasnou zprávu, že o takové symboly v krizové době málokdo stojí.
      OVERDRIVE
      OVERDRIVE --- ---
      OVERDRIVE: Nehorsi je, ze v Manaus jsem byl. Ztravil jsem tam jednu skoro celou zimu, delal jsem tam pro Globo 2 televize.
      Nadherne mesto na Amazonce. Na Brazilii velmi starodavne a puvodne velmi bohate, centrum obchodu s kaucukem. Stare penize ale i indiani a chudoba.
      Jedl jsem tam rybu primo predemnou vytazeniu z Amazonky. V televizi jsem dostal neprustrelnou vestu (modrou s napisem press... zkoncila na Maidanu, kdyz jsem ji dal kamosce doktorce, co tam letela lecit a kdyz dostala do drzky, fizlove ji vestu zabavili, ale prezila). Z Manaus jsem letel televiznim vrtulnikem na vylet do dzungle.
      Manaus a cela brazilie je pro me ted veliky smutek.
      OVERDRIVE
      OVERDRIVE --- ---
      LAUNCHER: V True Detective s3 je dobra hlaska: “Hele, ja jsem feminista. Proste vim, ze za zenskou zaplatis tak nebo tak, tak jim proste platim a ony na me vrti zadkem.”

      Ne, ze by to byla nova myslenka a neni ani tak radikalni jako v ghost dog, kde typek streli do bricha policajtju, a druhej mu rika: “tyvole, tys zabil zenskou!!!”
      B: “byl to policajt!”
      A: “ale zenska!!!”
      B: “chteji rovnopravnost, tak jsem ji zrovnopravnil”
      A umre

      Ja s financni gramotnosti bojuju doted. Treba po 3 letech jsem zjistil, ze vyrocni zpravy neziskovky musi jit do rejstriku .... bla bla. A to nevedela ani ma ucetni. Takze...
      OVERDRIVE
      OVERDRIVE --- ---
      LAUNCHER: Ja bych se vic bal variant z Manaus a Afriky.
      Kazdopadne incidence umrtnosti jak u deti (total shut off), tak u generace 30+ zacina narustat. Zatim chybi klinicke studie, jen se divame. Ale presne to odpovida tomu, jak rikal Flegr z jara... regulace a restrikce do nejake miry pomuzou vyhladit min skodlivou variantu, preziji jen ty rychle se sirici. A pac moznosti mutovat jsou obrovske, pac je velky pocet nakazenych, budou mutovat ke zlejsim (pro vir vyhodnejsim) variantam, kde spolu bude soutezit zabiti hostitele s rychlosti nakazy a propuknuti.
      Here we are.

      Jinak 1.1.7 uz u nas bezne je, ale dik tomu, ze na ni netestujem, myslime si, ze tak v 3-5% pripadu. Vzhledem k tomu, ze v UK je to snad za mesic 90% vsech nakazenych, skoro se mi chce rict : 3-5%? Ha ha ha.

      Smrtnost vypada vyssi, nakazlivost uz i u deti s fatalnim nasledkem. Ha ha ha, muheeeehee. Ugh!

      Izraelci uz tvrdi, ze nestaci naockovat rizikove skupiny (i kdyz cisla jim utesene padaji), ale i deti a dokonce i domaci mazlicky (zrejme uz vidi zpetny prenos na zvirata, coz je MOC MOC SPATNE!)
      OVERDRIVE
      OVERDRIVE --- ---
      LAUNCHER: Jako jo, ale ten kanal je... hmm, ne uplne “svobodne mysleni”,... skoro bych rek, ze jsou tam hodne tlaceny takove az ultrapravicove a odmitacske proudy. A ta moderatorka se ji furt snazi dotlacit nekam, a Dana ji to vzdycky rozebere a to jeste s hezkym prikladem. Viz treba cast, kde vysvetluje, ze solary jsou rozhodne komunitne prinosne, nebo cast, kde vysvetluje, ze Nemecko na zelene strategii desne vydela v rozvojovych zemich a ted si jen buduji infra.

      Praveze mi pripadne, ze zrovna az necekane korektne mluvi o solarech. Faktem je, ze solar si nasebe(pokud vim) furt nevydela. Te financne, to jo, jenze ve financich nejsou zapocitany (jak je dobrym zvykem) neobnovitelnosti. Proste fyzikalne to neni rentabilni.

      Coz nic nemeni na tom, ze bych je taky chtel.
      LAUNCHER
      LAUNCHER --- ---
      Bojim:

      V německém ústavu bojují s britskou mutací, prokázala se u očkovaných - iDNES.cz
      https://www.idnes.cz/...ce-domov-pro-seniory-ockovani-pfizer-biontech.A210207_173648_zahranicni_misl


      Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam