• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    OVERDRIVEOVERDRIVE, nejlepsi pritel sama sebe: „Nech si zdát o spaní“

    Kurvu a intelektualku uz jsem nasel: ja jsem kurva a ona je intelektualka. Ja mam rad takovy, ona zas makovy. Oba mame radi lidi, kytky a zvirata. Ovsem v ruznych pomerech. Ja se jmenuju Tomas ona Adela. A k tomu nam dobomahej -uh.Arrakis učí filozofii nože - uřízneš to, co není dokončené, a řekneš: "A teď už je to dokončené, protože to konči zde." ~ Princezna Irulán : Sebraná rčení Muad´Diba Neávist k duševnímu sebepozorování. Dušespytné analýzy, jako: Včera jsem byl takový, a proto jsem dnes takový, a to proto. Není to pravda, vůbec ne proto, anebo proto, a nebo takový ani makový. Klidně snášet sám sebe a neukvapovat se, žít tak jak je třeba, neobýhat se jako pes. ~ Franz Kafka : Aforismy
    "Není škoda ničeho, co už je pryč. Škoda je nynějška a dneška, všech těch nesčíslných hodin a dní, které jsem ztratil, které jsem jen strpěl, které mi nic nedarovaly, ani mnou neotřásly."
    ~ Hesse: Stepni Vlk
    Proste blazen co si zo sveta aj sam seba robi legraci, zabava ostatnych a neriesi problemy. a par krat to uz bol taky hundrajuci zobrak, mumlajuci si svoje pravdy, sediaci s flaskou jabcaku
    ~ Hiena
    [[CyberPunk]] -- [[ Overdrive’s HomePage ]]

    [[Book Depository Bookstore]] -- [[I-Ting]]

    [[ TagZ: ToDo, GoTo, HowTo, Linux, Comix, sex, punk, cyberpunk, politics, human rights, woman rights [specific], violence against woman, rape, doxx dox, haxx, musick, tech, text, blog, book, ostrava, urbex, IRL, IRC, hackerspace, POMOC, BTC suxx, propaganda war, dezinformation, alternative facts, guns, knives, survival, [everithing is] INTERESTING ]]

    Internetová jazyková příručka

    http://prirucka.ujc.cas.cz/ - 62 tisic slov!!
    rozbalit záhlaví
    OVERDRIVE
    OVERDRIVE --- ---
    LAUNCHER: Prepisu to zitra. Jsou tam navrhy pro skoly, pro firmy, maji celej todo pro vlady. Mrte pcr testovani.
    A pak takove drobnosti, ze 117 uz je mega ztracena, ale naucila CR, ze potrebujem systematicke sekvenovani. A sehnaly se prachy, aby bylo. Ze Blatnik poprve mluvil s externisty (Bures celou dobu!!!!). A ze uz mame i mutace 117 a 484k dohromady. Tedy uk i jar mutace.
    To je takovy to shutdown deti, napada 30+, ma R=4+, a horsi prubeh.
    No a k tomu to potlacuje ziskanou imunitu o 40-90%

    Jak jsem psal. Aktualne zaciname s R=4 (treba) a protilatkama= 10%; tzn “new game”, ne “next round”
    LAUNCHER
    LAUNCHER --- ---
    OVERDRIVE: 1:17 dlouhe video, na to nemam prostor.

    Jestli je to zasadni, zkus nosnou myslenku pls sepsat do par radek.
    OVERDRIVE
    OVERDRIVE --- ---
    „Máš lepší úder ľavačkou alebo pravačkou?“
    „To je jedno. Ja sa nebijem.“
    „Výborne.“
    Harry jednu časť pút pripol na Sivertsenovu pravačku, druhú sebe na ľavú ruku.
    Sivertsen naňho spýtavo pozrel.
    „Nechcem ťa stratiť, milý môj,“ vysvetlil mu Harry.
    „Nebolo by pre teba jednoduchšie vytiahnuť pištoľ?“
    „Určite bolo. No tú som musel odovzdať už pred niekoľkými týždňami. Ideme.“
    Vykročili krížom cez trávnik k skupine domov, ktoré sa čierne a mohutné týčili k oblohe.“

    Citace z knihy
    Diablova hviezda
    Nesbø, Jo
    Je možné, že tento materiál je chráněn autorským zákonem.
    LAUNCHER
    LAUNCHER --- ---
    OVERDRIVE: Mas tam plus. Jestli mam hlasovat nejak jinak, napis pls jak.
    OVERDRIVE
    OVERDRIVE --- ---
    Furt mam dojem, ze nefunguji posluchaci po kladech a exponencialach. Tak pro ty chytrejsi:

    [ OVERDRIVE @ viry | epidemie | pandemie (SARS-CoV-2/COVID-19) ]

    OVERDRIVE --- --- 22:44:07 9.2.2021
    MARIPOSA: Furt upozornuju na to, ze realne nakazenych je asi 3,5mega, ze nakazeni 50% britskou (1.7.7) variantou 50% znamena mega pruser. Typu nezastavitelne. Tygle novinariny jsou obsolete od vanoc. Taky 1.7.7 a jejim kamaradum z manaus a jar se rika svatecni mutace.
    Jenze to “realne cislo” 3,5 mega uz nakazenych prave prestava hrat roli, pac dik v podstate ignore uz existujicich protilatek u novych mutaci, tak jsme zas na bodu nula. Tzn. “Lzi detem”... kdokoliv uz byl predtim nakazen, nehraje roli, pokud prijde jar varianta. 1.1.7 to ma na nejakych procentech.

    Tzv. Zapomen UPLNE, co jsi cet(-la) doted o jakychkoliv nakazenych v CR. Zaciname znova od nuly, vsechny ty krivky predchozi mutace jsiu rekneme z xy% nesmysl, u Jar mutace 90% nesmysl.

    Kazdy z 10mio se nakazi znova, jenze ne s r=1 ale r=4, treba

    Plus vsechny komorbidity predchozich prubehu.

    Cele je to “lzi detem” a je to de facto ne de iure. Ale zpravy stare 10 dni, nepocitajici s 1.1.7 jsou 30 dni stare fakticky
    SPECZ
    SPECZ --- ---
    pojď(te) taky trochu provětrat https://alpha.nyx.cz/ , ať to má co nejmíň nenalezenejch bugů při ostrým spuštění !
    OVERDRIVE
    OVERDRIVE --- ---
    potrebuju upload link, pac si chci zmenit zahlavi



    OVERDRIVE
    OVERDRIVE --- ---
    OVERDRIVE: Zkuste tohle video neignorovat a zkuste to co tam rikaji nejak predat. Myslim, ze je zasadni a vyplati se vydrzet do konce. Verte mi. Prosim.
    OVERDRIVE
    OVERDRIVE --- ---
    #vareni

    Tyjo! Tak teda spagety s prokvasenym kecupem je skoro jedno z nejzajimavejsich jidel, co jsem kdy uvaril. Ma to tak 50 chuti v case. Zajimave samo je, co delaji bakterie s cukry, potazmo skroby. Takze by testaky mohly sedet i do divnych diet. Kazdopadne chutove je to mazets.
    SPECZ
    SPECZ --- ---
    Aha, tak on je tam jen navod jak pouzit ten ofiko bazmek.
    SPECZ
    SPECZ --- ---
    Koulam na statni registracni system ockovani uz se sere zcela otevrene. Ted jsem z hlaseni v metru slysel propagovat stranku ockovani.praha.eu ...
    OVERDRIVE
    OVERDRIVE --- ---
    Tisková konference Iniciativy Sníh 8. února 2021
    http://www.youtube.com/watch?v=o4BqhwU833s
    OVERDRIVE
    OVERDRIVE --- ---
    A nejlepsi je Ceska Posta: sedis doma, vlastne 24/7/365; jasan, mozna ty 2h denne na venceni psu, kdy jsou doma 3 dalsi lide.
    Nikdo nezvoni, ve schrance zadny papirek. Odesilatel: “hele, oni mi rikaji adresat nezastizen.”

    Aspon nektere hodnoty se nemeni.
    OVERDRIVE
    OVERDRIVE --- ---
    Ja si takhle pecu chleba, kvasim si zeli a rajcatovy protlak. Klonuju si yogurty a delam z nich ayram, vzdy, kdyz zanedbam 60*, pac to delam tak, ze yogurty klonuju ve vyplachu hrnce na testo, a dolejvam to horkou vodou z kohoutku, ci zbytku caje.
    Proste dal punk.
    Do toho proste varim, rozdavam kimchi pres plot a chodim si jen pro ciga... na benzinku, kde jsou vsichni zatvrzeli popiraci a rousku maj, kdyz dobre tak na curaka, ale to uz je ted vsude.
    Pomalu ale jiste se propracovavam k obcanstvi zeme, kde i kdyz budou 50% curaci, furt jich nebude 5milionu, ale daleko min.
    Mam v pici, uz ani nenadavam, ale ani se nesmeju.
    Praha daleko, Buh vysoko.
    Vlastne jen cekam, az mi umrou 2-3 zbyvajici pribuzni. Kdyz umru ja, no, co uz.
    Nevidim duvod se rozcilovat, brecet, jeste furt vidim duvod o tom psat. Ale ani moc necekam, ze to nekdo cte.
    Konecne ani chleba se mi nepodari dycky, tak co.
    OVERDRIVE
    OVERDRIVE --- ---
    Taakze ma zena se prave podivala na prednasku iniciativy snih, a ted tady breci.
    Vypadlo z ni, ze jsme skoro posledni, kdo cecka jeste nemeli, co se jejiho pracovniho kolektivu tyce.
    Tak tedy MAZLTOV!
    OVERDRIVE
    OVERDRIVE --- ---
    A dame si bajku. O lisakovi, zajici a orlovi, jo?

    OVERDRIVE
    OVERDRIVE --- ---
    OVERDRIVE: Nechce se vam nekomu udelat montaz s respiratorem?
    OVERDRIVE
    OVERDRIVE --- ---
    OVERDRIVE
    OVERDRIVE --- ---
    Taky radi vladu na TicToc?

    TikTok Snoops Your Clipboard Every Few Seconds
    https://www.digitalmusicnews.com/2020/06/25/ios-14-tiktok-clipboard-snooping/
    OVERDRIVE
    OVERDRIVE --- ---
    Ten pocit, kdy zjistite, ze jste rovnym dilem Holy, Listr, Rimmer a Kocour.... a vase zena je Kryton
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam