• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    OVERDRIVEOVERDRIVE, nejlepsi pritel sama sebe: „Nech si zdát o spaní“
    OVERDRIVE
    OVERDRIVE --- ---
    Tyvoe! Tak jak ja jsem neukrad tu skodovku, abych se rano zdesil, co ze se mi to nezdalo (mmchodev vite co je nejhorsi? Hledat pak to same parkovaci misto... jo bylo volne)...

    Tak tady typek 2x slohnul aeroplan, a pristal s nim na Manhattanu. Samo byl zlitej. Podruhe to udelal proto, ze mu to napoprve nikdo neveril.

    To chce koule. Furt me zajima, jak se lita ozralej. Jak je to 3D, tak to musi byt mazets. Jednou jsem na LSD plaval, a taky to byl zazitek, jak najednou nejsi limitovan povrchem a pojmy nahore-dole nejsou relativni, teda jsou, ale zaroven i funkcni...


    Letadlo na tripu uz beztak nekdo zkousel, ony tyhle wehikly stojej v us asi jak u nas lepsi skodovka a clovek na to nic moc nepotrebuje (kdyz ma teda vic odvahy nez znalosti fyziky, dynamiky, meteorologie, navigace,...)...

    [ KOZLIKK @ obrazky, co mne rozstipou - CTI ZAHLAVI !!! (tzn. primárně formou či obsahem nadpruměrné, nikoli vtipné, morbidní a WTF) ]

    OVERDRIVE
    OVERDRIVE --- ---
    Browser ‘Favicons’ Can Be Used as Undeletable ‘Supercookies’ to Track You Online
    https://www.vice.com/...browser-favicons-can-be-used-as-undeletable-supercookies-to-track-you-online
    LAUNCHER
    LAUNCHER --- ---
    OVERDRIVE: Ta slecna ma nahore oholenou hlavu?
    SPECZ
    SPECZ --- ---
    OVERDRIVE: Vy zapojujete do hrátek svého domácího sluhu !?!
    OVERDRIVE
    OVERDRIVE --- ---
    Takhle to vidim ja

    OVERDRIVE
    OVERDRIVE --- ---
    Takgle to vidi jini

    OVERDRIVE
    OVERDRIVE --- ---
    Neco pro zasmani

    LAUNCHER
    LAUNCHER --- ---
    OVERDRIVE: Mas tam i zajimave vybery, treba top 50k clanku. Zkus to treba na to cestovani, je to prijemne.
    LAUNCHER
    LAUNCHER --- ---
    OVERDRIVE: 120k mrtvych.

    Kdyby u toho zustalo a nebylo to vyssi, bylo by to prima a s CR by to realne myslim moc nezahybalo.

    Preji si jen to, aby po tomhle zustalo co nejmene nedostudovanych sirotku a aby to cislo nebylo o moc vyssi, nez ty predikovane 2 procenta z nakazenych.
    OVERDRIVE
    OVERDRIVE --- ---
    LAUNCHER: To jsem neznal, kouknu. Cela wikipedia mi ted zere neco kolem 80gb
    LAUNCHER
    LAUNCHER --- ---
    OVERDRIVE: No mne o to teda docela jde.

    Vylistovat si nejlepe hodnocene prispevky za all times ma svuj puvab a clovek se casto zasmeje podruhe, pripadne pokocha pohledem na nadherne zbrane (pokud fotka vydrzi).
    OVERDRIVE
    OVERDRIVE --- ---
    OVERDRIVE
    OVERDRIVE --- ---
    Opakovani matka moudrosti

    LAUNCHER
    LAUNCHER --- ---
    OVERDRIVE: V některých mych Android zarizenich mam Kiwix, appku pro offline Wikipedii. Měl jsem to moc rad napr. do letadla.

    OVERDRIVE
    OVERDRIVE --- ---
    LAUNCHER: O to nejde. Taky Tobe nebudu posilat sve kredence v deadman triggeru. Je tu id, ktere by treba z mojich textu sestavilo knihu, coz vim skoro urcite.
    LAUNCHER
    LAUNCHER --- ---
    OVERDRIVE: Troufam si rict, ze za moji praxi v IT se systemy s XXk uzivateli uz trosku odhadnu, jestli je uzivatelsky privetive kliknout dalsi stranku, nebo prvni stranku. A nebo jestli uzivatelum nebude vadit otevirat ZIPku a v ni cosi hledat ;-)
    OVERDRIVE
    OVERDRIVE --- ---
    Mmchodem, taky si delate mirror s deltama zmen pro celou Wikipediu, aby, kdyz vypadne net, existoval backup?
    OVERDRIVE
    OVERDRIVE --- ---
    LAUNCHER: nesud cely zbytek sveta podle sebe. Vzdy se najde nekdo, kdo udela o krok vic, o majli vic.
    Na prohlizeni zipu jsou normalne tooly, ale to uz jd na jinou storku, aneb Windows suxx, kdezto treba na Mac nebo Linux jsou zazipovane kusy nyxu uplne normalni web. Muzes v tom delat find a kdeco. Tzn. Zipovany nyx je jen a pouze nyx, ktery si snadno spustis lokalne. Jiny rozdil to nema.
    LAUNCHER
    LAUNCHER --- ---
    OVERDRIVE: Coz je naprd, s prohlizenim ZIPu se treba ja obtezovat nebudu.
    OVERDRIVE
    OVERDRIVE --- ---
    LAUNCHER: ne, schovava se to. V nastavenich jsou po rotaci videt zip s backupy (aspon to tak byvalo)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam