• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    OVERDRIVEOVERDRIVE, nejlepsi pritel sama sebe: „Nech si zdát o spaní“

    Kurvu a intelektualku uz jsem nasel: ja jsem kurva a ona je intelektualka. Ja mam rad takovy, ona zas makovy. Oba mame radi lidi, kytky a zvirata. Ovsem v ruznych pomerech. Ja se jmenuju Tomas ona Adela. A k tomu nam dobomahej -uh.Arrakis učí filozofii nože - uřízneš to, co není dokončené, a řekneš: "A teď už je to dokončené, protože to konči zde." ~ Princezna Irulán : Sebraná rčení Muad´Diba Neávist k duševnímu sebepozorování. Dušespytné analýzy, jako: Včera jsem byl takový, a proto jsem dnes takový, a to proto. Není to pravda, vůbec ne proto, anebo proto, a nebo takový ani makový. Klidně snášet sám sebe a neukvapovat se, žít tak jak je třeba, neobýhat se jako pes. ~ Franz Kafka : Aforismy
    "Není škoda ničeho, co už je pryč. Škoda je nynějška a dneška, všech těch nesčíslných hodin a dní, které jsem ztratil, které jsem jen strpěl, které mi nic nedarovaly, ani mnou neotřásly."
    ~ Hesse: Stepni Vlk
    Proste blazen co si zo sveta aj sam seba robi legraci, zabava ostatnych a neriesi problemy. a par krat to uz bol taky hundrajuci zobrak, mumlajuci si svoje pravdy, sediaci s flaskou jabcaku
    ~ Hiena
    [[CyberPunk]] -- [[ Overdrive’s HomePage ]]

    [[Book Depository Bookstore]] -- [[I-Ting]]

    [[ TagZ: ToDo, GoTo, HowTo, Linux, Comix, sex, punk, cyberpunk, politics, human rights, woman rights [specific], violence against woman, rape, doxx dox, haxx, musick, tech, text, blog, book, ostrava, urbex, IRL, IRC, hackerspace, POMOC, BTC suxx, propaganda war, dezinformation, alternative facts, guns, knives, survival, [everithing is] INTERESTING ]]

    Internetová jazyková příručka

    http://prirucka.ujc.cas.cz/ - 62 tisic slov!!
    rozbalit záhlaví
    OVERDRIVE
    OVERDRIVE --- ---
    OVERDRIVE: Pokud to bude hezky graf o zmene tech cisel v case, klidne to muze byt i celosvetove, nemusi to byt cz.
    Hlavne at je to blbuvzdorny grafo-ciselny dukaz, ze “zabiji to jen stary a slaby kusy” je uz v zakladu uplna blbost.
    OVERDRIVE
    OVERDRIVE --- ---
    Psal jsem id e2e4, ktery o c19 sbira vsechno, ale asi to sem chci pastnout, pac jsem zjistil, ze clovek, ktereho si jinak dost intelektualne vazim, rek, naprosto vazne, ze to zabiji jen duchodce, a uz se mi nechce byt podrobnejsi... treba mi k tomu neco dolozite. Oznacil jsem jej za “odmitace”, ne proto, ze by popiral umysl, on jen nevi... tak az me slozi spane, chci mu k tomu dat data...

    Prosimte, jsem desne utahany, ale potreboval bych nejaky graf, ktery ukazuje procenta mrtvych v cr podle veku. Idealne se zmenou v case. Cekam, ze budes vedet z patra. Dik moc!

    (Cilim na to, ze porad nekteri odmitaci resi, ze je to furt o duchodcich. Jen zene v praci umrel od vanoc kolega 52, ted manzel holky, co s ni sedi v kanclu: 46, a pan, co s nama jezdil kone, 50... ani jedno zadna komprbidita. Vsichni 3 cytokinova boure, takze bezpochyby c19 :/)
    OVERDRIVE
    OVERDRIVE --- ---
    GILHAD: Co jsem to precetl?
    To je jako opravdovej web? Nebo nejakej jakoze vtipnej web?
    Ja jak moc nespim, tak si prestavam byt jisty tim, co je informace, dezinformace a vtip.
    A mozna to ani neni tim, ze nespim.
    GILHAD
    GILHAD --- ---
    Tak tohle už fakt Orlando Sartoris (bulvární pisálek z našeho lokálního Seattlovského plátku) fakt přehnal :)

    Žena v Milovicích volala strážníky k nálezu hada v záchodové míse. O zvíře ale rozhodně nešlo | Týdeník Policie
    https://tydenikpolicie.cz/...la-strazniky-k-nalezu-hada-v-zachodove-mise-o-zvire-ale-rozhodne-neslo/

    (Teda on píše do Sumner Mirror a už jednou mu kvůli jeho "investigativním" článkům policajti odtáhli auto až na geologicky i dopravně nejvzdálenější místo v distriktu, ale je to naprosto přesně jeho styl - teda až na to, že Orlando jazyk ovládá a chyby v přechodnících nedělá)
    OVERDRIVE
    OVERDRIVE --- ---
    #practical

    Vite co mam dojem? Ze by se mozna melo obnovit povedomi o pravu na stavku. Napriklad takovi ucitele, kdyz by odmitli od 1.3. zacit ucit, podle nesmyslneho, sebevrazedneho bordelu... mozna by se mohly pridat dalsi povolani. A taky me napadlo, ze by se to dalo provest v ramci “dobrovolny lockdown”... proste nenastoupim do prace. Stavka = lockdown sebe sama.
    OVERDRIVE
    OVERDRIVE --- ---
    OVERDRIVE
    OVERDRIVE --- ---
    Odkladam si tu namet na povidku, nadpis bude “hromadici se poskozeni”

    Postavy: plicni lekarka, ktera zije ve meste, ktere ti nici plice vic, nez krab cigar denne
    - zena, ktera si v roce 2021 mysli, ze je rok 1940 ja ona je zamilovana, ukryta v protibombovem krytu po Svatym Kopeckem
    - muz ve strednim veku, ktery kouri 40 denne
    - zena, ktera se zatim vzdy sklamala s kazdym a ve vsem, i kdyz se snazi

    Par postav asi pribude, pozvolna budou ovsem nektere mizet.

    Jeste nevim, jak to bude vypadat, co vim, ze to asi nebude dialog, protoze nechci psat absurdni drama.
    LAUNCHER
    LAUNCHER --- ---
    OVERDRIVE: Tohle nejvic.

    Pral bych si, aby byla povinne libovolna legislativa nejdrive v "testovacim rezimu" testovana na poslancich, s policii za zadkem - aby PCR dohledla, ze to poslanci opravdu dodrzuji.

    Teprve pokud by se to v tomto rezimu osvedcilo a poslanci by to zvladli bez porusovani dodrzovat, uvedlo by se to v praxi.

    I si myslim, ze by s timto opatrenim vyrazne ubylo ruznych hloupých napadu (navrhu) - jen pri predstave poslancu, ze to budou muset 365dnu opravdu dodrzovat :-)))
    SPECZ
    SPECZ --- ---
    Nejsem zločinec, ani ti lyžaři, říká majitel Vaňkova kopce, kde se stále lyžuje - Novinky.cz
    https://www.novinky.cz/...inec-ani-ti-lyzari-rika-majitel-vankova-kopce-kde-se-stale-lyzuje-40351258
    OVERDRIVE
    OVERDRIVE --- ---
    OVERDRIVE
    OVERDRIVE --- ---
    OVERDRIVE: I kdyz, co nezmuze vanilla verze,...
    Revolucni pomocnik v boji se zaschlou spinou

    OVERDRIVE
    OVERDRIVE --- ---
    Sem si rikal, ze je vlastne fcelku fail, ze ti dva nahore, co nas tahnou dolu, ze jsme jim dovolili se prednostne naockovat. Pritom reseni bylo tak snadne a pachatelum by nejspis proslo.
    OVERDRIVE
    OVERDRIVE --- ---
    To jo!
    Ty politicky nekorektni jidla zacinaj bejt nejaka hitovka.
    Asi jim vyhlasim opozicni jihad!

    OVERDRIVE
    OVERDRIVE --- ---
    Ten pocit, kdyz zjistite, ze v Izraelskych novinach jsou normalne i jine zpravy, nez o covid19.

    Xakru, uz by mohli otevrit hranice. Kdyz uz emigrace, tak ja bych mel totiz vcelku jasno.
    OVERDRIVE
    OVERDRIVE --- ---
    OVERDRIVE
    OVERDRIVE --- ---
    Ja rikal, ze za 2h budu vzhuru :/

    Höschl o spolupráci s StB: Asi jsem jim říkal víc, než jsem musel – Deník N
    https://denikn.cz/242247/hoschl-o-spolupraci-s-stb-asi-jsem-jim-rikal-vic-nez-jsem-musel/
    OVERDRIVE
    OVERDRIVE --- ---
    Rano docist (nebo za ty 2h, kdy se vzbudim). Nic noveho tam nebude, ale obcas je dobre brousit si formu...

    Komentátor Pečinka: Třetina lidí je dnes na dně, třetina na polodovolené a ti poslední táhnou celou společnost | Plus
    https://plus.rozhlas.cz/...-pecinka-tretina-lidi-je-dnes-na-dne-tretina-na-polodovolene-a-ti-8427998
    OVERDRIVE
    OVERDRIVE --- ---
    A pro tohle mam rad drsnou skolu dedektivek:

    „Nie je práve typický lekár.“
    „Ako to myslíš?“
    „Rovnako ako obdivuje úspešných, pohŕda slabými a chorými. Nie je v tom ako lekár sám, no máloktorý ti to povie na rovinu.“ Mathias sa zasmial. „Ostatní z partie sme začali ako oduševnení idealisti, ktorých až postupne začal väčšmi zaujímať kariérny postup, splácanie hypotéky a platby za nadčasy. Idar svoje ideály nezradil. On bol taký od začiatku.“

    Citace z knihy
    Snehuliak
    Nesbø, Jo
    Je možné, že tento materiál je chráněn autorským zákonem.
    OVERDRIVE
    OVERDRIVE --- ---
    Priznavam! Je to slast, jak slehnout si po dvou letech poprve a na dalsi dva roky naposled, do zily... vlastne je jedno, zda peri, nebo herak. Proste total dirty pleasure, co vis, ze nebude zitra, ani anytime soon.
    Je to jako orgasmus s bejvalkou a ranni snidane do postele, po ktere se zastrelis.
    Je to romanticke a chutove vyraznejsi, nez cokoliv, co jsi sebral s penou dni.
    Je to jako, kdyz prijedou kolotoce jednou za leto, je to jako zabit zvire, vylit posledni lahev 10 leteho vina, jako darovat stodolarovy doutnik bezdomovci, jako obet Bohu.


    OVERDRIVE
    OVERDRIVE --- ---
    Znate ten moment, kdy se jako temer vegan, respektujici prava vseho a vsech, rozhodnete, ze se vam podarilo zrovna dnes upect chleba, ke kteremu se vam hodi peclive vybrany a skladovany pravy kaviar?
    Ne? Tak ja si prave davam chleba s maslem a rybou za 500,- na jkrajic.
    Sorry realito, tohle jsem proste dnes potreboval...

    OVERDRIVE
    OVERDRIVE --- ---
    Bubba J: Masked & Safe! | JEFF DUNHAM'S COMPLETELY UNREHEARSED LAST-MINUTE PANDEMIC HOLIDAY SPECIAL
    http://www.youtube.com/watch?v=TeLJA53UnZ0
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam