• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    MEOWDRAK - znamení činského horoskopu
    Drak oplývá silou, zdravím a energií. Je velmi otevřený, nikdy ne malicherný. Nenávidí pokrytectví a klepy a zpravidla nemá ani tu nejlepší diplomatickou obratnost. Je důvěřivý a nechá si vše namluvit. Jeho snaha po dokonalosti ho nutí stavět vysoké požadavky nejen na sebe a své spoluobčany, ale i na celé své okolí.
    rozbalit záhlaví
    MAZDA
    MAZDA --- ---
    KEMAL: No, taky jsem to měl zafixované na únor, ale ono ne... :)
    KEMAL
    KEMAL --- ---
    MAZDA: a jo :-)
    já si jen pamatuju, že loni byl v únoru
    MAZDA
    MAZDA --- ---
    KEMAL: Tak nevím... Minimálně má spolužačka z Vietnamu slavila už včera...
    KEMAL
    KEMAL --- ---
    MAZDA: ještě sice chybí pár týdnů, ale ...
    MAZDA
    MAZDA --- ---
    A je to tu... náš rok, zdá se, začal.
    LOBOOMF
    LOBOOMF --- ---
    To já taky :-) Oldrich von Drak
    LUGIAK
    LUGIAK --- ---
    No já se přiznám též že patřím k rodu draků a to nejen v horoskopu.
    MAZDA
    MAZDA --- ---
    LONWENIEN: S tím dělením zrna od plev to znám velice dobře. A praktikuju též...
    BURAN
    BURAN --- ---
    ja jsem tedy taky drak a mam uplne vsechny ty nectnosti o kterych byla zatim rec :)

    uprimne receno si myslim ze kdybych je nemel, nemohl bych pak mit ani spustu tech skvelych dracich ctnosti, protoze se to proste vylucuje. nekdy. :))
    BURAN
    BURAN --- ---
    LONWENIEN: WELCOME :)
    SLAPPY
    SLAPPY --- ---
    LONWENIEN: tak to přesně znám :)
    LONWENIEN
    LONWENIEN --- ---
    Prý mě lidi nemají rádi z důvodu, že jsem na ně moc inteligentní, sofistikovaná a většinou prý neví, o čem se mnou mluvit, protože jim přijde, že mi nerozumí. Anebo že do nic pořád rejpu, jo, jsem netaktní a necitlivá, občas to dost přeženu:) Na jednu stranu mě to mrzí, že mě takhle rychle lidi odsoudí, na druhou stranu se aspoň oddělí zrno od plev a ti, co za to stojí přijdou k drakovi blíž...:)
    MAZDA
    MAZDA --- ---
    KOERHE: Tak v jednání s různými lidmi, i co se vzdělání týče, problém nemám. Pokud jde o profesionální vystupování, tak bez problémů. Ale na té rovině neprofesionální to prostě není tak taktní, jak by být mohlo. Ale s tím toho moc nenadělám, no...
    KOERHE
    KOERHE --- ---
    KEMAL: :D Nerd ne... Spíš řeším stavařinu. Jsem rád když si dokážu nainstalovat hru :D
    KEMAL
    KEMAL --- ---
    KOERHE: a sakra .... nerd-dragon !!!
    KOERHE
    KOERHE --- ---
    MAZDA: Tak já taktu pobral vcelku dost, navíc v práci jednám s různými vzdělanými lidmi takže tam se člověk taky naučí docela dobře a opatrně vyjadřovat. Spíš mám problémy že i v hospodě s kamarádama se bavím tak nějak až moc sofistikovaně. Nemoc z povolání.
    MAZDA
    MAZDA --- ---
    KOERHE: To zase ne. To, co popisuješ, bych podřadil spíše do té sobeckosti. Co se týče problémů jiných, tak naopak, velice rád si je vyslechnu a pokusím se pomoci. Tou necitlivostí jsem myslel spíš něco jako jakousi prostořekost, občasný nedostatek taktu.
    KOERHE
    KOERHE --- ---
    MAZDA: Příjde mi že to je fenomén dnešní uspěchané doby. Lidé v tom shonu nemají čas se pozastavit a politovat jiné, zamyslet se nad cizími problémy. Člověk toho musí stihnout za život tolik že na to prostě není kdy :)
    MAZDA
    MAZDA --- ---
    KOERHE: Ta sobeckost nevím nevím... Ale necitlivost... No, občas mi chybí.
    KOERHE
    KOERHE --- ---
    KEMAL: Z něčeho se vycházet muselo, nevěřím že si všechny možný civilizace vymysleli jen tak pro srandu složité pantheony, horoskopy apod protože neměli zrovna co dělat :) . Navíc, vymýšleli to lidé kteří byli svým intelektem daleko, daleko nad úrovní průměrného člověka. Si vem třeba Májskou civilizaci. Vymysleli kalendář který se po pěti tisíci letech liší od našich (velmi přesných) výpočtů pouze o 33 sekund. (zdroj-wikipedie)
    Je spousta věcí na který ani dnes nenajdeš racionální vysvětlení, ale to není důvod jim zarputile nevěřit nebo je alespoň kriticky nezhodnotit a něco si z nich případně nevzít.
    Pokud nevěříš že na tom něco je, pak podle mě nemá smysl se tím chlubit. :)
    KEMAL
    KEMAL --- ---
    KOERHE: no já si myslím že znamení do vínku nedávají absolutně vůbec nic ale chlubit se čínským elitářským znamením mi problém nedělá :) jako správný drak jsem neskutečně ješitný !
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam