• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    COPPYFarmářské trhy
    Chystáte se? Byli jste? Doporučite? Co si o nich myslíte? Cokoliv pro příznivce (možná i odpůrce?) farmářských trhů!





    FARMÁŘSKÉ TRHY NA WEBU

    Nakoupené zboží na FT nejraději ukládám do:

    191 hlasy od 161 respondentů

      rozbalit záhlaví
      LUCISZKA
      LUCISZKA --- ---
      MRNOUS: a jak často tam jsou, prosim ... jestli tě to neobtěžuje :o))
      MRNOUS
      MRNOUS --- ---
      Na Naplavce jsem byl, kdyz se to konalo poprve ..

      co se tyce tech ryb, meli syrove (zive) a pak je tam i grilovali ..

      zdalo se mi to dost male,. tady mate fotoreportaz, vyfotil jsem skoro vsechny stanky (az na stanek s vinem a snad jednema jahodama :)

      http://picasaweb.google.com/hipposes/NaplavkaFarmarskeTrhy1262010#
      IM_MORTAL
      IM_MORTAL --- ---
      ZUZU: hm, tak to nemám šanci, nejsem o víkendech v praze...:/ a nabídka je zhruba stejná? co s těma rybama?
      ZUZU
      ZUZU --- ---
      IM_MORTAL: každou sobotu. už se konal minimálně dvakrát.
      IM_MORTAL
      IM_MORTAL --- ---
      ZUZU: už se konal? který dny, nevíš?
      IDENTITY
      IDENTITY --- ---
      Já se s těma akcema dokonale míjím, když nepočítám úplně první letošní na Kulaťáku. Vždycky každou druhou sobotu, což vychází přesně na ten víkend, kdy jsem mimo Prahu :-/ Anebo Kubáň, která je pro mě lán světa :-( Ten jedinej Kulaťák dobrý (už jsem o tom aktuálně psala jinde), ale bylo vidět, že to potřebuje trochu si sednout a taky pravidelnost.
      Med, mlíko, český jablíčka, na podzim švestky, ČESNEK, maso, vajíčka, ryby... Juchů, už se těším, až se mi podaří sladit s trhama rytmus.
      COPPY
      COPPY --- ---
      TAMARIX: hmm tak to bych si dala.)

      ZUZU: na náplavku jsem se taky ještě nedostala, taky by mě to zajímalo
      TAMARIX
      TAMARIX --- ---
      COPPY: Na Kubáni mají pštrosí gulášek. ;-)
      ZUZU
      ZUZU --- ---
      jak vypadá ten trh na náplavce u palackýho náměstí? zajímají mě hlavně ty ryby - máte někdo zkušenost?
      COPPY
      COPPY --- ---
      mě lakaj hlavně čerstvý ryby a vůbec maso, na to se moc těším:)
      ZUZIPA
      ZUZIPA --- ---
      Já byla cca před 2 měsícema v Klánovicích. Byla jsem tam dost pozdě (asi v 11) takže už toho moc neměli, ale potěšil osobní přístup (na co ty jablka chcete? Jo nastrouhat na koláč tak to vezměte tyhle jsou pevnější tyhle jsou spíš na protlak...). Akorát mě mrzí že nic není u nás na Praze 4 (jsem z Libuše) a když už něco je tak je to většinou o víkendu a to jsme pryč... Ale projekt plně podporuji a jakmile zůstanu v Praze tak hurá na nejbližší trh;)
      LILY
      LILY --- ---
      IM_MORTAL: Já jsem tam byla minulý týden cca v jednu a taky tam bylo dost lidí.
      ZU_22
      ZU_22 --- ---
      jasne, ale mleko a pecivo se prodavat muze celorocne. sem na zimu take zvedava. jinak ja jezdim pravidelne a mam vynikajici zkusenosti.
      COPPY
      COPPY --- ---
      IM_MORTAL: co jsem zatím četla, tak v zimě by se nejspíše nemělo prodávat. co se týče zeleniny a ovoce prodává se sezóní zboží, které se nemůže prodávat venku když jsou mrazy. z vlastní zkušenosti ale vím, že když jsem cca před několika lety prodávala zeleninu na trhu v čáslavi na náměstí (tehdy se tomu ještě neříkalo farmářské trhy:)), tak jsme prodávali až do Vánoc a pak až zas od března
      IM_MORTAL
      IM_MORTAL --- ---
      Byla jsem teď v úterý na Kubánským náměstí v Praze a super! Ceny stejný nebo nižší než v obchodě a kvalitně mnohem, mnohem lepší! Nicméně ve čtvrt na devět (oficiálně se začínalo v osm) nával lidí, takže těžko říct, jak to vypadalo odpoledne...
      Ještě by mě zajímalo jak to vypadá v zimě.
      RIP
      RIP --- ---
      Ve věci trhů asi budu muset revidovat svůj vztah k otázce účinnosti modliteb. Protože celé roky jsme bezmocně nadávali, proč u nás tyhle trhy, které známe a máme rádi z Francie, vůbec nejsou. Až jsme si vůbec první takový trh u nás loni na podzim vymodlili dva kiláky od nás, v Klánovicích. Od té doby jsme spokojenými klienty a jsme tam prakticky co sobotu.
      DREAMCASTER
      DREAMCASTER --- ---
      Mlada Boleslav
      UT - Mestsky stadion
      PA - Namesti republiky
      SEZI
      SEZI --- ---
      Zatím jsem nebyl, ale chystám se.
      DAWNEN
      DAWNEN --- ---
      Osobně jsem sice nebyl, ale měl jsem možnost odtud ochutnat různé potraviny a bylo to dobré :)
      Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam