• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    COPPYFarmářské trhy
    LILY
    LILY --- ---
    PIZI: Třeba něco jako Zelný trh v Brně...? Tam člověk koupí mnohem víc druhů ovoce i zeleniny, než jen květák a kedlubnu.
    MRNOUS
    MRNOUS --- ---
    LUCISZKA: to se psalo o par prispevku pod tim :)) meli by byt kazdou sobotu ..
    LUCISZKA
    LUCISZKA --- ---
    MRNOUS: a jak často tam jsou, prosim ... jestli tě to neobtěžuje :o))
    LUCISZKA
    LUCISZKA --- ---
    MRNOUS: dík, sem asi slepejš ... :o)
    KAREN
    KAREN --- ---
    //v souvislosti s tim je docela fajn [ zlate ceske rucicky aneb nejezme blafy ]
    COPPY
    COPPY --- ---
    já teda pana cuketku moc nemusím, ale tohle by vás mohlo zajímat
    http://www.cuketka.cz/?p=1724
    MRNOUS
    MRNOUS --- ---
    ja byl teda trhy taky zklaman - predstavoval bych si ty trhy jako v Anglii :)
    ale chapu, ze tady se s tim terpve zacina a ze se to bude rozvijet :)

    ted jsem desne zvedav na Karlinske trhy, jake budou a zda budou pravidelne ..

    a zda nam v Karline postavi nekdy ten gurmansky palac :))
    PIZI
    PIZI --- ---
    IM_MORTAL: A co by sis predstavovala?
    MRNOUS
    MRNOUS --- ---
    LUCISZKA: ob jeden prispevek pod tvym puvodnim dotazem jsem daval fotoreport toho trziste na Naplavce (pod Palacakem) , viz MRNOUS

    takze stacilo skutecne jen si to precist :)
    LUCISZKA
    LUCISZKA --- ---
    ZUZU: vřele díky ...
    IM_MORTAL
    IM_MORTAL --- ---
    TAMARIX: no já to mám pod oknem bytu, a nic sem tu minule neviděla...možná byl v sobotu...

    nicméně to stojí hodně za prd - tři stánky se zeleninou a každej má tak dva druhy zeleniny...nějaký ryby, uzeniny, med, utopenci, sýr, korálky... fakt zklamání...
    JUDAS
    JUDAS --- ---
    dneska takovy mini-trziste na Andelu.. peknee :)
    RIP
    RIP --- ---
    KAREN: Potíže růstu, ono se to asi časem všude stabilizuje. V Klánovicích taky začaly být pekelné návaly, ale když organizátoři vymysleli trik, že tentýž trh bude vždycky v pátek v Dolních Počernicích a na sobotu se posune do Klánovic, tak se to krásně rozložilo.
    KAREN
    KAREN --- ---
    IM_MORTAL: jj, vsude vzdycky spousty lidi, u nas na kulataku se prej hned po osmy lidi tlacej a pretahujou... je to tu uz par mesicu a asi ta navstevnost moc neopada. to, ze to existuje, je super, ale asi si na to vsichni musej zvyknout nebo by bylo fajn, kdyby to bylo castejs, aby to nevypadalo jako v Ceskym snu nebo kde...
    TAMARIX
    TAMARIX --- ---
    IM_MORTAL: Jsou to už druhé trhy, myslím, že už byly i minulý týden: http://www.praha5.cz/urad/c/207721 .
    ZUZU
    ZUZU --- ---
    LUCISZKA: zkus si to tady přečíst....
    LUCISZKA
    LUCISZKA --- ---
    víte někdo, jak je to s tim trhem na Palackýho náměstí - dole u řeka? co tam mají? Kdy to je? No, jestli tam stojí za to se vydat :o)
    IM_MORTAL
    IM_MORTAL --- ---
    Tak dneska se poprvé objevil trh na andělu (přímo u metra, na tom náměstí), davy lidí samozřejmě...
    MRNOUS
    MRNOUS --- ---
    Na Naplavce jsem byl, kdyz se to konalo poprve ..

    co se tyce tech ryb, meli syrove (zive) a pak je tam i grilovali ..

    zdalo se mi to dost male,. tady mate fotoreportaz, vyfotil jsem skoro vsechny stanky (az na stanek s vinem a snad jednema jahodama :)

    http://picasaweb.google.com/hipposes/NaplavkaFarmarskeTrhy1262010#
    IM_MORTAL
    IM_MORTAL --- ---
    ZUZU: hm, tak to nemám šanci, nejsem o víkendech v praze...:/ a nabídka je zhruba stejná? co s těma rybama?
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam