• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    COPPYFarmářské trhy
    Chystáte se? Byli jste? Doporučite? Co si o nich myslíte? Cokoliv pro příznivce (možná i odpůrce?) farmářských trhů!





    FARMÁŘSKÉ TRHY NA WEBU

    Nakoupené zboží na FT nejraději ukládám do:

    191 hlasy od 161 respondentů

      rozbalit záhlaví
      COPPY
      COPPY --- ---
      HARALD: dnes u zemědělky na Suchdole byly takové minitrhy. Mimojiné i chleba:)...Dále klasika zelenina, domací uzeniny
      GUDRUN
      GUDRUN --- ---
      HARALD: drzkovsky nevoni? ja ho mam moc rada, kupuju dalamanek a snim ho na posezeni. Kolacek na snidani a troubu na nedeli do trouby. Na pankraci jsem taky dneska koupila vybornou hlivu, byla polivecka...
      HARALD
      HARALD --- ---
      Dnes jsem navštívil farmířské trhy na Pankráci a těšil jsem se, že koupím konečně pořádný dopečený chleba. A nic. Měli tam nějaký sezamový a se spoustou dalších věcí, ale normální pořádnoý dopečený chleba ne. :-/
      KAREN
      KAREN --- ---
      ZUZU: ted este nejsou? juj)) ja uz videla nekde naky spadany)
      ZUZU
      ZUZU --- ---
      KAREN: kde by se teď vzaly? až na podzim ne?
      KAREN
      KAREN --- ---
      //nevite, jestli na trzich naahodou neprodavaj vlassky orechy, idealne ve skorapce?
      MEDOULKA
      MEDOULKA --- ---
      8mého poprvé trhy na nám. Jiřího z Poděbrad, P3 :)
      XDEANNY
      XDEANNY --- ---
      JUDAS: jeste doplnim jestli nejsem OT, ze cerstve ryby v lahovicich...
      http://www.fishmarket.cz/sadky-lahovice.html
      RIP
      RIP --- ---
      Jedna organizační: příští sobotu výjimečně nejsou Klánovice, neb tam mají místní hasiči jakousi merendu či co.
      JUDAS
      JUDAS --- ---
      no a pro ty co si od nich radi cerstvou rybu koupi.. tak kazdou stredu od 8 do 18 u Arkad na Panraci bude stat stanek.
      COPPY
      COPPY --- ---
      vypadá to, že jim naštěstí neprošlo:)
      http://www.nowaco.cz/article.php3?id=109&group=1
      JUDAS
      JUDAS --- ---
      Ve Fenixu taky zadna hruza. Prostor celkem dobre reseny.. klasika - dva stanky se zeleninou. Ale dalo se nakoupit porad dobre. No, jsem zvedav co pristi tydny..
      XDEANNY
      XDEANNY --- ---
      no tak jsme se dneska vykopali na farmasky trhy na naplavku. Musim rict, ze to pro nas byla i prijemna dopoledni prochazka.
      Jinak me prekvapily fakt velky fronty... nakoupili jsme nejaky ovci a kozi sýr, trochu uzenin a hlavne čerstvý (živý) pstruhy. za což maji trhy velký plus. Na ty chcíplý rybky v super a hyper marketech (vcetne sea foodu) jsem nemela chut ani kdyz me honila tehotenská mlsna na ryby.

      minusek davam za pecivo. Pouze jedna pekarna (respektive prodej z trasitu) a to jeste neoznačená ve me nevzbuzovala moc důvěru.

      KAREN
      KAREN --- ---
      Sejdeme se na McTrhu. Farmářské trhy čeká mcdonaldizace - Aktuálně.cz
      http://aktualne.centrum.cz/blogy-a-nazory/komentare/clanek.phtml?id=676278
      PIZI
      PIZI --- ---
      pokud to bylo nekde u vietnamcu, bude to pravdepodobne i v jejich zakladne sapa.
      NAJBABAZBA
      NAJBABAZBA --- ---
      MILUNI: ja som zohnala mrazenu okru v obchode na myslikovej 5, praha 1 (http://farahfood.cz) bola trochu drahsia, ale stalo to za to .))
      MARTA_KLOFACOVA
      MARTA_KLOFACOVA --- ---
      Přátelé trhů! Mam pozvanku na male pohosteni a zahajeni trhu po strechou v galerii Fénix Vysočanská... + jeste tři poukazky na 50 kč .... je to ted v sobotu, ale ja mám jiný plán, tak to nevyužiju.. nechcete je nekdo? Kdyžtak pošta ...
      IDENTITY
      IDENTITY --- ---
      COPPY: Díky.
      COPPY
      COPPY --- ---
      IDENTITY: jj,měly by být každou sobotu. stejně tak v karlíně
      IDENTITY
      IDENTITY --- ---
      Pochopila jsem to správně, že na náplavce jsou trhy každou sobotu?
      MILUNI
      MILUNI --- ---
      LEPEK: to vim, kde je, diky za tip
      LEPEK
      LEPEK --- ---
      MILUNI: nakládanou okru mívají v bulharským obchodě v Praze u zastávky tram Lazarská
      - je tam kolmá ulička, kde je zverimex a tam je i tenhle obchůdek

      čerstvou jsem v Čechách neviděla...
      Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam