• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    COPPYFarmářské trhy
    CMLKA
    CMLKA --- ---
    PETRA_CHATEAU: urcite bude, jen nejake stanky jsou jen v sobotu treba...
    PETRA_CHATEAU
    PETRA_CHATEAU --- ---
    MARTA_KLOFACOVA: já bych se právě mohla dostat na kubáň v úterý přes poledne, tak si řikam, jestli to nebude lepší než ta sobotní tlačenice
    MARTA_KLOFACOVA
    MARTA_KLOFACOVA --- ---
    PETRA_CHATEAU: Tohle bylo v sobotu pardon:) to jsem mela upresnit ... v týdnu nevím, ale uz dlouho si rikam ze to vyzkousim...
    RASTABERRY
    RASTABERRY --- ---
    QUAACA: maju tam len jeden druh, vyborny, jedina nevyhoda je, ze je tak pokminovany, ze ked ho krajam tak je kmin vsade. Vcera som ho nasla v kolaci. ale mas pravdu, to neni tema trhy. Prepacte mi!
    PETRA_CHATEAU
    PETRA_CHATEAU --- ---
    v týdnu sou tam taky takový davy?
    MARTA_KLOFACOVA
    MARTA_KLOFACOVA --- ---
    Tak já si přivstala, ale už v 8:15 byla fronta k uzeninam dlouha jak tejden :) Chleba kupuji drzskovsky, nekdy v pekarne, ale maji ho i na andelu v albertu... nakoupila jsem si zase slaninku, tu kupuji paradoxne u stanku s ovcim syrem ...

    Maminka nakoupila candata a ingredience na mlikajdu a pozvala nas na sobotni obed vyhradne z farmarskych surovin - vyjma citronu tedy :)
    PETRA_CHATEAU
    PETRA_CHATEAU --- ---
    RASTABERRY: přesně u toho pána sem taky kupovala mošt s řepou, něco tak dobrýho sem nikdy nepila
    KUBAN88
    KUBAN88 --- ---
    QUAACA: dobrej, ale druhej den nepozivatelnej
    QUAACA
    QUAACA --- ---
    RASTABERRY: tak teď jsem nevěděla, zda jsem v auditku praha 10 nebo o trzích :)
    tak to bydlíme na stejné adrese. ty paní se vždycky ptají: "a pečivo nechcete?"
    a jakej tam maj?

    jo a chutná vám někomu cvrčovický chléb? mně moc ne.
    RASTABERRY
    RASTABERRY --- ---
    inak, strasne dobry chleba maju u nas v masiarstve nad zastavkou solidarita (vyzera to jak bordel, lebo tam maju taky cerveny kriklavy neon). Maso nejem, tak tam chodim len pre ten chleba, ale pani su velice mile a snazia sa nedat najavo, ze som v ich ociach mierne.. netradicna.
    RASTABERRY
    RASTABERRY --- ---
    jupii, tiez som bola, konecne su trhy, boli sme cca o 11 a fakt dost vela ludi, ale mna to tesi, ze nie som sama mazla, kto tam rad chodi. Vzala som 10 vajec, doma som si vsimla, ze su len z podestylky a nie vybehu, ale ok, lepsie jak klece. Potom mam jabka od mojho oblubeneho mostara, co je naproti mliekomatu, kozi syr s bylinkami a kopec veci z pekarne, co je na druhej strane, jak ten mostar. Susienky si kupujem super dobre od takeho typka s fuzikmi. Tam maju ten dobry chleba?? (u toho fuzikateho maju super cokoladove susienky a teraz mali aj nejake toskanske veganske s rozmarynom, ci akym dasom). Milujem trhy, uuuu
    KAREN
    KAREN --- ---
    nejlepsi je celozitnej od nas z pekarny v Uralsky;))
    QUAACA
    QUAACA --- ---
    KUBAN88: Držkovskej je docela fain, ale nejlepší ze všech chlebů je Radotínskej. a pak taky jeden učňovskej, co prodávaj v Malešicích na zastávce Plaňanská, ale pochází z nějaký pekárny na okraji Prahy.

    CMLKA: tak to tam někdy koupím, dík za tip. já mám nejradši asi kombinaci pšenično-žitného
    PETRA_CHATEAU
    PETRA_CHATEAU --- ---
    KUBAN88: jj to bude on, zelená
    KUBAN88
    KUBAN88 --- ---
    PETRA_CHATEAU: zelená krabička? (jsem línej jít do ledničky)

    ale asi jo... ten mam rad ;)

    PETRA_CHATEAU
    PETRA_CHATEAU --- ---
    KUBAN88: sýr je od výrobce progo, chrastavec. je v takový trojúhelníkový papírový krabičce, moc dobrej.

    jj byl tam stánek s kytkama, tulipány za 20, výběr z několika barev, narcisy byly úplně zavinutý, takže by měly chvíli vydržet. koupila sem si jich 16.) a pak snad nějaký macešky a jiný hrnkový kytky, moc se v tom nevyznam
    KUBAN88
    KUBAN88 --- ---
    PETRA_CHATEAU: to tam bylo? ty brdo ;)


    PETRA_CHATEAU: a kozi syr ktery? ja kupuju pravidelne ten u vchodu...
    PETRA_CHATEAU
    PETRA_CHATEAU --- ---
    jo a eště sem koupila krásný tulipány a narcisy (3 kč za jeden, to sem fakt koukala)
    PETRA_CHATEAU
    PETRA_CHATEAU --- ---
    taky sem byla na kubáni, kolem půl desátý, příště se hecnu, abych tam byla už v osm. ale mam mrkev, vybornej mošt s řepou, toskánskej chleba právě od toho stánku, o kterym mluví cmlka, kozí sýr a sušený brusinky. chtěla sem nějaký klobásky, ale je vidět, co maj pražáci nejradši, takže tam byli největší fronty.)
    CMLKA
    CMLKA --- ---
    QUAACA: no prave zitnej, takovej od stanku, kde prodavaj susenky - ty tam jeste meli a pak maj jeste chleba se susenejma svestkama, ten taky neni spatnej, dnes jsem se jich ptala, jak se jmenujou a kde bych je nasla a pry jmeno nemaj a pres zimu nikde neprodavali :((

    drzkovskej mi nechutna, ten uz jsem zkousela nekolikrat a ruzny...
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam