• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    COPPYFarmářské trhy
    Chystáte se? Byli jste? Doporučite? Co si o nich myslíte? Cokoliv pro příznivce (možná i odpůrce?) farmářských trhů!





    FARMÁŘSKÉ TRHY NA WEBU

    Nakoupené zboží na FT nejraději ukládám do:

    191 hlasy od 161 respondentů

      rozbalit záhlaví
      CMLKA
      CMLKA --- ---
      GIO: ja si taky nedala, protoze sem si rikala, ze ten krem bude desne maslovej, ale myslim, ze za ochutnani to stalo, takze priste :)
      GIO
      GIO --- ---
      CMLKA: se priznam, ze zrovna tohle by me asi nelakalo, me na to vadi ze to vypada jak z plastu.) to bych si radsi koupila burta.) ale ty muffiny teda.. ach..
      CMLKA
      CMLKA --- ---
      PINK_CICINKA: jirak, ale ne kazdou sobotu, ted pisou na FB ze 23. dubna a 30. dubna
      PINK_CICINKA
      PINK_CICINKA --- ---
      CMLKA: Na kterém trhu jsou tyhle boží muffinky?
      BARA_ONLY_ONE
      BARA_ONLY_ONE --- ---
      Řezník vysvětluje rozdíl mezi poctivým špekáčkem a tím ze supermarketu | Video.iHNed.cz
      http://video.ihned.cz/c1-51349550-reznik-vysvetluje-rozdil-mezi-poctivym-spekackem-a-tim-ze-supermarketu
      CMLKA
      CMLKA --- ---
      CMLKA
      CMLKA --- ---
      tady jsou ty Piece of Cake, priste asi neodolam

      CMLKA
      CMLKA --- ---
      LINOLEUMKA: jeste ne, ja se snazim nejak necpat sladkym, tak to radsi nekupuju a pak se cpu nejakejma hnusnejma ztuzenejma tukama co najdu doma :)) navic ty dortiky jsou celkem drahy - treba tak kolem 50,- za ten kousek
      LINOLEUMKA
      LINOLEUMKA --- ---
      btw nevite nekdo v jake cenove relaci se pohybuji proutene kosiky na jiraku?
      LINOLEUMKA
      LINOLEUMKA --- ---
      CMLKA: ahaaa a kokino si ochutnavala a dobry?
      CMLKA
      CMLKA --- ---
      LINOLEUMKA: no to prave Kokino nebylo, ty jsou tam jednou za 14 dni a byly minulej tejden a vim, co pecou...nejspis, jak jsem podle FB zjistila to budou Piece of Cake, ktere tam jsou letos poprve
      LINOLEUMKA
      LINOLEUMKA --- ---
      CMLKA: to byly asi KOKINO brnacky, cetla jsem o nich u cuketky a ted vysel i clanek v apetitu.. v sobotu by tam mely byt zas ,)

      GIO
      GIO --- ---
      CMLKA: no, pry az v dubnu a myslim, ze na namesti se svetskyma.)
      CMLKA
      CMLKA --- ---
      GIO: sem myslela, ze uz zacaly, jeste teda ne jo? A kde maji byt normalne na namesti jako ty "svetsky" thy? :)
      GIO
      GIO --- ---
      NOIK: haha, presne:)
      GIO
      GIO --- ---
      PIZI: tak mne treba docela prekvapilo, ze zrovna "nezdrave" uzeniny se tam sezenou. to bych necekala. ja netrpelive cekam, az vypuknou trhy i v beroune, po praze to nemam cas o vikendech objizdet, trosu z ruky..
      GIO
      GIO --- ---
      PIZI: no, do lidla ani pro limonadu teda.))
      COPPY
      COPPY --- ---
      ta fotka je vkusně udělaná a spestřila tady debatu. mrzelo by mě, kdyby to odradilo ostatní v kladání příspěvků.
      souhlasím s MARTA_KLOFACOVA:, toto není klub o zdravé výživě!

      nějaký vyhrocený hnidopychy, co se naváží do ostaních, jen proto, že mají ne-trendy životní styl, budu mazat


      NOIK
      NOIK --- ---
      náhodou ta fotka to je téměř umělecké dílo-uplné holandské zátiší
      BARA_ONLY_ONE
      BARA_ONLY_ONE --- ---
      PIZI: Těší mě pouhý pohled na dobře vypadající potraviny - ať už je to zelenina, mléčné výrobky, uzeniny nebo třeba obyčejný chléb. O to víc mě to těší v případě, že je přidán popisek, kde to bylo zakoupeno - mohu se tím nechat inspirovat.
      PIZI
      PIZI --- ---
      BARA_ONLY_ONE: Cim ma potesit fotka neciho nakupu? Radosti z toho ze stale uspesne nakupujeme a konzumujeme? Fakt me to zajima. Zkus se zamyslet a zapatrat v sobe proc te tesi fotka neciho nakupu.
      Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam