• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    COPPYFarmářské trhy
    OLIII
    OLIII --- ---
    RIP: Kolik přesně je "jak pes"?:-)
    A na jakej trh se vlastně mám vydat pro rybky?
    RIP
    RIP --- ---
    V sobotu jsem u rybáře koupil filet z jesetera (čerstvého, v pátek ještě plovoucího), je to drahé jak pes, ale člověk musí zkoušet nové věci ,aby kulinárně nezakrněl :-)
    CMLKA
    CMLKA --- ---
    no jo, rikam, jak neni jeste zadna poradna zelenina a ovoce, tak je to dost o nicem ale ja tam chodim pro chleba a syry, minule jsem vzala uzeny zebra na fleky, biohovezi, vajicka, me to prijde akorat :)
    IKARIE
    IKARIE --- ---
    tak ja byla dneska na jiraku a nic moc, mela jsem z lonska pocit, ze to je vetsi. ty uzasne vypadajici muffiny a cupcakes jak hazela cmlka jsem tam nevidela, koupila jsem si za 60kc tri cesneky a nakou silenou stavu z cervene repy a zas sla .. lidi fura a kdo nemel pruteny kosik pres ruku byl dost out :))
    YFF
    YFF --- ---
    MARTA_KLOFACOVA
    MARTA_KLOFACOVA --- ---
    Virtuální mrkev | Cuketka
    http://www.cuketka.cz/?p=6111

    presne ten duvod proc chci aby ten prodejce o vyrobcich neco vedel, pripadne to byl i primo sam vyrobce ...
    RIP
    RIP --- ---
    Včera první Klánovice, jarní standard, zatím žádné zázraky, ale fajn, klídeček.
    CMLKA
    CMLKA --- ---
    JUDAS: no ony jsou z brna ze jo...
    JUDAS
    JUDAS --- ---
    CMLKA: jezis v Brne :D Ja myslel nekde ve meste tady v Praze :D Skoda dortiku skoda. DIik
    CMLKA
    CMLKA --- ---
    JUDAS: ja myslim, ze nekde v brne jo v par cukrarnach, si zagoogli
    JUDAS
    JUDAS --- ---
    daji se tyhle zakusky koupit nekde v kamenne prodejne pres tyden?
    CMLKA
    CMLKA --- ---
    toz tu pojidam karamelovy dortik kokino s mascarpone a karamelizovanymi makadamovymi orechy, je to trochu takovej cheescake s opravdu bohatou karamelovou polevou, je to dobre, jen asi priste vyzkousim neco cokoladoveho, tohle je na me asi moc karamelove a rikaly tam nejake damy, ze jejich kastanove zakusky jsou skvele...hmm no ale dobre to bylo! klidne bych si dala jeste ;)
    CMLKA
    CMLKA --- ---
    GIO: ja si taky nedala, protoze sem si rikala, ze ten krem bude desne maslovej, ale myslim, ze za ochutnani to stalo, takze priste :)
    GIO
    GIO --- ---
    n
    GIO
    GIO --- ---
    CMLKA: se priznam, ze zrovna tohle by me asi nelakalo, me na to vadi ze to vypada jak z plastu.) to bych si radsi koupila burta.) ale ty muffiny teda.. ach..
    CMLKA
    CMLKA --- ---
    PINK_CICINKA: jirak, ale ne kazdou sobotu, ted pisou na FB ze 23. dubna a 30. dubna
    PINK_CICINKA
    PINK_CICINKA --- ---
    CMLKA: Na kterém trhu jsou tyhle boží muffinky?
    BARA_ONLY_ONE
    BARA_ONLY_ONE --- ---
    Řezník vysvětluje rozdíl mezi poctivým špekáčkem a tím ze supermarketu | Video.iHNed.cz
    http://video.ihned.cz/c1-51349550-reznik-vysvetluje-rozdil-mezi-poctivym-spekackem-a-tim-ze-supermarketu
    CMLKA
    CMLKA --- ---
    CMLKA
    CMLKA --- ---
    tady jsou ty Piece of Cake, priste asi neodolam

    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam