• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    COPPYFarmářské trhy
    KUBAN88
    KUBAN88 --- ---
    MARDOU
    MARDOU --- ---
    ALTIBO: na zdraví! a za kolik bude kilová sklenice? díky
    ALTIBO
    ALTIBO --- ---
    zdravim..snad nikoho neurazí sladká informace, že jsme zrovna vytočili 300 kg farmářského medu...snad se objeví i na trzích f(arma Kršnův dvůr.).. pokud ale opravdu chcete ochutnat tak mi napište :D
    LEPEK
    LEPEK --- ---
    asi trochu ot:

    máte někdo typ, jestli se dá pořídit v okolí čáslavy nějaké bio maso? ideálně nějaká drůbež, ale zajímá mne i jiné.
    ... případně nějak šetrně chované.
    BARA_ONLY_ONE
    BARA_ONLY_ONE --- ---
    Tak jsem se právě vrátila z farmářského tržiště na Kubáni a svačím čerstvý tmavý chléb namazaný tvarohem a posypaný na jemno nakrájeným koprem a pažitkou. Miluji farmářské trhy!
    MARTA_KLOFACOVA
    MARTA_KLOFACOVA --- ---
    CMLKA: jo sorry, ja uz o tech okurkach proste nemuzu ani slyset :D
    CMLKA
    CMLKA --- ---
    uff sem v praci, priste varovat pls! :)
    MARIPOSA
    MARIPOSA --- ---
    Dají už se u nás v květnu sklízet skleníkové okurky? Na trzích je mají dobrý měsíc, přitom v přehledu toho, kdy se co sklízí, jsou uvedené až na červen. Nechci být zbytečně paranoidní, ale když jsem se po nich na Jiřáku sháněla včera, pár dní po vypuknutí aféry s kontaminovanými španělskými okurkami, neměli je ani u jednoho stánku, ačkoliv běžně je mají. Když jsem se na ně výslovně ptala, dostalo se mi odpovědi, že už jsou (po deváté ráno, podotýkám) vyprodané...
    KUBAN88
    KUBAN88 --- ---
    CMLKA
    CMLKA --- ---
    IKARIE: jj maji maji, hned tam na zacatku, meli dokonce i nejakej cervenej ci co, tam maj super veci, vyborny ruzny salaty - řimsky, lollo, rukola, atd. taky tam je vzdycky mega fronta...
    IKARIE
    IKARIE --- ---
    CMLKA: spenat chci ulovit v sobotu na jiraku
    LINOLEUMKA
    LINOLEUMKA --- ---
    ted v sobotu budou farmarsky trhy na parkovisti u metra v metropoli zlicin.. prostredi nic moc ale nekdy to pujdeme okouknout
    CMLKA
    CMLKA --- ---
    JUDAS: no to myslis celkem spatne, ted jsou na vyber nejruznejsi salaty, kedlubny, redkvicky, jarni cibulka, spenat, chrest....je toho uz docela dost...
    btw na strankach farmarskych trhu je takovej peknej harmonogram toho, kdy se co v CR sklizi...
    JUDAS
    JUDAS --- ---
    CMLKA: no myslim to tak ze v tomhle obdobi neni nic moc vyber.
    CMLKA
    CMLKA --- ---
    JUDAS: jak to myslis, ze neni zadna zelenina a ovoce??
    CIA
    CIA --- ---
    JUDAS: Já byl naposled přes asi 3 týdny a to zelenina/ovoce byly. Tuším, že dva/tři stánky
    JUDAS
    JUDAS --- ---
    CIA: sazenice.. sazenice.. sazenice.. sazenice vsude :D Jo a mosty, vina a uzenina :D Jinak nic. Uznavam ze ted neni zadna zelenina ani ovoce - ale ani jeden stanek? Jau
    CIA
    CIA --- ---
    JUDAS: Co se dělo v Klánovicích? Já tam jsem poměrně často, ale teď jsem vynechal.
    SHAHLAH
    SHAHLAH --- ---
    MUTHA: Jak jsi dopadl?
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam