• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    SUN_VU_KUNGSvatostánek Opičího krále - tvorba nejrůznějšího druhu - SUN VU KUNG at work

    Tvorba ID SUN VU KUNG. Digitální práce, kresby, malby, plastika...

    KNIHY (přehled nejdůležitějších knih z mé knihovny, kdyby někoho zajímaly jakékoliv informace ke konkrétní knize, stačí napsat)
    www.jdolezalek.com - portfolio
    rozbalit záhlaví
    SUN_VU_KUNG
    SUN_VU_KUNG --- ---
    HAWLIS: asi dvě, dvě a půl hodiny, ale měl jsem velké přestávky.
    HAWLIS
    HAWLIS --- ---
    SUN_VU_KUNG: tahle ti trvala jak dlouho cca? od bileho platna po tohle?
    SUN_VU_KUNG
    SUN_VU_KUNG --- ---
    Trochu propracovanější skica...
    SUN_VU_KUNG
    SUN_VU_KUNG --- ---
    Fantasy nemaluji příliš často, takže taková odreagovávačka... Skica - lehce přes hodinu práce v photoshopu.
    SUN_VU_KUNG
    SUN_VU_KUNG --- ---
    Různé kompozice k zamýšlené ilustraci.
    SUN_VU_KUNG
    SUN_VU_KUNG --- ---
    Studie krajin podle fotografií...

    MOUSEK
    MOUSEK --- ---
    nieco nove ? ;)
    NYEMI
    NYEMI --- ---
    Tak dost reci! Kde je nejaky mistrovsky dilo!
    KLATIC
    KLATIC --- ---
    SUN_VU_KUNG: Toje supr..diky :o)
    SUN_VU_KUNG
    SUN_VU_KUNG --- ---
    PLUMM: Je to tak :)
    PLUMM
    PLUMM --- ---
    R0C3S3K: Pro mě krtčí kůže papírovej a naprosto neelektronickej moleskine:))
    R0C3S3K
    R0C3S3K --- ---
    SUN_VU_KUNG:
    PLUMM:

    panove co je to vami nekolikrat zminovana krtci kuze? ze by to byl nejakej elektornickej tabletovej moleskine?:)
    LOP4TA
    LOP4TA --- ---
    LEON_CHAMEAU: :D promin..nekam si to zapisu
    LEON_CHAMEAU
    LEON_CHAMEAU --- ---
    LOP4TA: Slecna, prosim ;)
    LOP4TA
    LOP4TA --- ---
    LEON_CHAMEAU: dekuji pane
    LOP4TA
    LOP4TA --- ---
    SUN_VU_KUNG: hele da se nekde stahnout?
    SUN_VU_KUNG
    SUN_VU_KUNG --- ---
    PLUMM: jj, je jich víc, postupně je snad dosbírám všechny. Jsou to docela povedené knížečky bez textu, jen se spoustou artworků.
    PLUMM
    PLUMM --- ---
    Já právě z Bookdepository objednával poprvé. Na Amazonu je vždycky jasný, do kolika zásilek to byli nucený rozdělit. Na BD píšou jenom "dispatched" a nazdar:) Jak řikam, snad dojde.

    Díky, vypadá to zajímavě. Koukam, že je to součástí nějaký série: shuffle: speedpainting, holky, skicáky, roboti:)
    SUN_VU_KUNG
    SUN_VU_KUNG --- ---
    PLUMM: Tak to jo, to ještě počkej, to asi přijde.. oni to posílají jednotlivě, mě vždycky od nich všechno přišlo zvlášť ve vlastním balíku. Zvlášť, když to není na faktuře... jedině že by se spletli při evidenci objednávky, že by jim to vypadlo.

    Ta kniha je francouzská záležitost - Shuffle - Speedpainting No.1, zaměřeno na speedpainting, moc povedená věc, jsou tam i věci od Matta a dalších.
    PLUMM
    PLUMM --- ---
    Kupoval jsem z Bookdepository. Odešlo to společně s Lift Off, kterou sis koukam nadělil taky:) Měl jsem za to, že jdou společně, jenomže v balíku byla jen Lift Off a Art of Metal Gear Solid nikde a faktura byla taky jen na Lift Off. Nevim, kde všude má Bookdepository rozesetý svoje sklady, tak je možný, že to expedovali z jinýho a jde to samostatně. Zatim to teda nechávam bejt a vyčkávam, ještě to neni tak dlouho. Snad dojde, uvidim:)

    Mimochodem, co je to za knihu, která leží na tom atlasu architektury? - černá vazba, kulatý zelený logo nahoře, pod tim panoramatický výřezy z několika děl.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam