• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    SUN_VU_KUNGSvatostánek Opičího krále - tvorba nejrůznějšího druhu - SUN VU KUNG at work
    JUDAS
    JUDAS --- ---
    no vzhledem k tomu ze se celni kvota od popozitri zmensi ze 150 na 22 Euro.. objednavejte rychle :D
    STU
    STU --- ---
    MOUSEK: proto to asi nechce zakriknout ;) go go go sun vu :)
    MOUSEK
    MOUSEK --- ---
    A čo takto niečo otvoriť ... ak máte podnikateľského ducha ;)
    SUN_VU_KUNG
    SUN_VU_KUNG --- ---
    R0C3S3K: jako vždy, u nás kromě skromné nabídky 3Dshopu nic takového neseženeš... ale možná v budoucnu se to zlepší... ale nechci to zakřiknout.
    R0C3S3K
    R0C3S3K --- ---
    achjo, opet cizina, ze? to me tak stve, asi budu muset dat do kupy nejaky balik po cem touzim a neco si objednat, tady porad slintam a uz me to nebavi;)
    SUN_VU_KUNG
    SUN_VU_KUNG --- ---
    MOUSEK: tuhle jsem zrovna dostal od mámy :) Jinak je to z různých stran :)
    MOUSEK
    MOUSEK --- ---
    Počuj kto ti tie knihy kupuje ? Nekupi aj mne ? :D
    SUN_VU_KUNG
    SUN_VU_KUNG --- ---
    Tak jsem dostal knihu, po které jsem už nějakou dobu koukal :):


    A musím říct, že je to opravdu poctivá porce, super kniha plná konceptů, modelů, fotek... Jedna z těch kvalitních Art of... doporučuji.

    Recenze tradičně na:
    Book Review: The Art of District 9: Weta Workshop | Parka Blogs
    http://parkablogs.com/node/5315
    LEON_KOWALSKI
    LEON_KOWALSKI --- ---
    SUN_VU_KUNG: to je z Červeného trpaslíka :o)

    http://www.youtube.com/watch?v=n97L341oCsM (na 2:05 až 2:33)
    SUN_VU_KUNG
    SUN_VU_KUNG --- ---
    krásně řečeno :) sice nerozumím ani slovo, ale... :)
    LEON_KOWALSKI
    LEON_KOWALSKI --- ---
    SUN_VU_KUNG: jak jsem viděl slovo polyhedron tak jsme si vzpomněl na A.J.Rimmera a jeho ....."ovšem vycházíme-li ze základní premisy, že veškerá geomatematika je založena na limitující představě, že jedna plus jedna rovná se dvě a ne, jak postuluje Astermeyer, že jedna plus dvě je ve skutečnosti jedna a táž věc nahlížená z různých úhlů, tvary popsané Siddusem musí tudíž být poly-doc-dec-al-hoi-hadron-hexa-sexa-hedro-dibi-doly-deca-dodron. Všechno ostatní jsou plky. .... " :o))
    GROE
    GROE --- ---
    SUN_VU_KUNG: hmmm, taky bych si nechal líbit...

    Mohl bys někdy ukázat i další "vercajk" co se ti válí po šuplíkách? Rád bych se inspiroval i přiučil :)
    SUN_VU_KUNG
    SUN_VU_KUNG --- ---
    ANTIHMOT: Mám s tím nějaké plány, tak si vyrábím dostatek materiálu pro různé kofigurace... zatím jsem si udělal pár pravidelných dodekahedronů - a dvacetistěn není nic těžkého :)
    ANTIHMOT
    ANTIHMOT --- ---
    SUN_VU_KUNG: Ty máš... koníček lepení modelů n-stěnů? Prosímtě, kdybych teď šel za svou cvičící z geometrie, že jsem si svou seminárku rozmyslel, že jí raději slepím model dvacetistěnu - slepíš mi ho? :-D
    SUN_VU_KUNG
    SUN_VU_KUNG --- ---
    LEON_KOWALSKI: no díky - ten papír je obyčejný skicák z papírnictví, je to moc zvlněné a vůbec to nebere tuhu... ale mám tu takové solidní kartóny, tak snad a bude chvilka času, tak to zase testnu... teď jsem ale propadnul polyhedronům, tak tisknu sítě a lepím papírové modely :D
    LEON_KOWALSKI
    LEON_KOWALSKI --- ---
    SUN_VU_KUNG: ad skica - zas tak špatný to není ten papír, působí to tak historicky, takhle mě při prvním letmém přeletu zrakem napadlo "a hele nějaká stará skica k Troskovu Nemovi" :o))
    SUN_VU_KUNG
    SUN_VU_KUNG --- ---
    NAMORNICEK: já to risknul, zase to není tak drahé :)
    NAMORNICEK
    NAMORNICEK --- ---
    SUN_VU_KUNG: jasný :-) jen jsem si říkal, že by nebylo špatný si to vzít před koupí do ruky ... a to přes internet moc nejde ..
    SUN_VU_KUNG
    SUN_VU_KUNG --- ---
    NAMORNICEK: :) kdepak, na české distributory jsem dávno rezignoval - kromě mainstreamového zboží nevozí nic, když už vozí, tak to zásadně nemají skladem a čeká se několik týdnů, a když už to náhodou mají nebo to přijde, tak je na tom neuvěřitelná marže :) Ještě že je internet.
    NAMORNICEK
    NAMORNICEK --- ---
    SUN_VU_KUNG: myslel jsem, že jsi to koupil u nějakého českého distributora ... ale i tak děkuji
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam