• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    SUN_VU_KUNGSvatostánek Opičího krále - tvorba nejrůznějšího druhu - SUN VU KUNG at work
    PLUMM
    PLUMM --- ---
    SUN_VU_KUNG: Jo, se Zbrushem jsem taky kdysi bojoval, bezesný noci u tutoriálů a to jen kvuli tomu, aby člověk pochopil ten šílenej UI. Pak jsem vyzkoušel Mudbox a moje srdce zaplesalo:D Testoval jsi ho taky?
    BIOH
    BIOH --- ---
    SUN_VU_KUNG: asi #690103 a jen 2 stěny ze 4
    SUN_VU_KUNG
    SUN_VU_KUNG --- ---
    BIOH: já jsem teda s barvami v interiéru hodně opatrnej, takže takhle radikální bych nebyl, ale jestli se vám to líbí, tak proč ne :)
    SUN_VU_KUNG
    SUN_VU_KUNG --- ---
    Jinak jsem urval trochu času a věnoval ho dalšímu hlubokému ponoru do bažiny jménem Zbrush :) Pohltilo mě to asi na dvanáct hodin a dost jsem pokročil, jak asi může člověk z pozice 0 pokročit :D Tak jsem si začal modelovat helmu pro futuristického pilota a samozřejmě... přišla zakázka :( Takže helma je u ledu a kdo ví, kdy se k tomu zase dostanu :( Ale po zkušenostech z MAXu, Blenderu atd. mi Zbrush sedí asi nejvíc, podobně jako mě před časem chytil Sketchup...
    BIOH
    BIOH --- ---
    BORO: tak pokud chceš vidět ten obraz tak si ho tu vyfiltruj, bude v super rozlišení, tohle je kvuli tomu ja je v interieru ne?
    BIOH
    BIOH --- ---
    SUN_VU_KUNG: ono je to v réálu o dost tmavší, taková sytá višeň, vymyslela manželka ale je to pěkný, fakt ;-)
    SUN_VU_KUNG
    SUN_VU_KUNG --- ---
    BIOH: teda ta výmalba pokoje je brutální, to by mě asi zabilo :) Díky za foto :)
    BORO
    BORO --- ---
    BIOH: neumíš lepší fotku??? jako líbí se mi to, ale je tam ho... videt .)
    BIOH
    BIOH --- ---
    lepší fotky neumím




    SUN_VU_KUNG
    SUN_VU_KUNG --- ---
    Tak jsem zrecenzoval další kousek hardwaru, který se hodí pro práci s digitálními nástroji typu Photoshop, Painter atd...
    DarkArt » Post Topic » Razer Nostromo - pro lepší ergonomii práce
    http://www.darkart.cz/?p=800
    SUN_VU_KUNG
    SUN_VU_KUNG --- ---
    BIOH: tak se těším :)
    BIOH
    BIOH --- ---
    SUN_VU_KUNG: notyvole hned večer posílám, stydim se stydim, slizardovi jsem naposílal a na tebe jsem zapoměl
    SUN_VU_KUNG
    SUN_VU_KUNG --- ---
    BIOH: co ta fotka obrazu? :)
    BIOH
    BIOH --- ---
    R0C3S3K: jj nahoď
    MAEDHROS
    MAEDHROS --- ---
    R0C3S3K: Zvrhlíku.
    KID_MCHUTT
    KID_MCHUTT --- ---
    R0C3S3K: pokud máš rip, kde má opičák stejný nebo hlubší hlas než v tom, co je na YT, někam ho nahraj ;) to, co mám já, je to samé, co je na YT a musím říct, že mi to ošklivě rve uši :)
    R0C3S3K
    R0C3S3K --- ---
    KID_MCHUTT: tak to me doma nevypadava, mam rip jeste z casu CSFR, jsou k tomu i cesky "papundeklovy" titulky na zacatku;) ale dal jsem si v praci jako kulisu par dilu z YT a docela jsem cumel, kdyz to zacalo valit cinsky,,, a musim rict, opicak je v cestine daleko lepsi, ma to super dabing... kuk, echichichi
    KID_MCHUTT
    KID_MCHUTT --- ---
    R0C3S3K: to mám doma taky. Sranda je, když v nejdůležitějších pasážích vypadne český dabing a začne to mluvit čínsky :)
    PIPAL
    PIPAL --- ---
    a hele, už i v elektrónech: http://www.kosmas.cz/knihy/166240/opici-kral/
    MERLKIR
    MERLKIR --- ---
    THE_BALROG: muááá, to je myslím ona :(((


    HE11_KNIGHT: JUST DO IT!
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam