• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    SUN_VU_KUNGSvatostánek Opičího krále - tvorba nejrůznějšího druhu - SUN VU KUNG at work
    PARAMITE
    PARAMITE --- ---
    Delas pouze statickou grafiku? Zkousel si i neco animovat?
    R0C3S3K
    R0C3S3K --- ---
    SUN_VU_KUNG: urcite je to lepsi nez podle pravitka, vsechno je tak jak ma, proste spis to klame mozek,,,

    clanek o palcich napis;)
    SUN_VU_KUNG
    SUN_VU_KUNG --- ---
    jinak jsem se už docela vyděsil, že k tomu nikdo nic nenapíše, protože palce jsou sice hezké, ale pro výtvarníka úplně na nic :) Tak jsem si říkal, že napíšu na DA nějaký článek typu Uřežte palce, protože to podle mě redukuje to, že se někomu něco líbí, na pouhou otravnou statistiku, která nemá žádné praktické využití. Navíc se pak z diskuzáku stávají mrtvá fóra s obodovanými příspěvky.
    SUN_VU_KUNG
    SUN_VU_KUNG --- ---
    HAWLIS: tak teď se toho nahromadilo trochu víc, jinak by nebylo moc co dávat...


    HE11_KNIGHT: :) myslíš Nikolaje? Mám tady rozvrtaný takový jako Karakoram, ale zase kdo ví, kdy to dodělám :)


    R0C3S3K: podlaha by měla být rovná, ony jsou ty domy šikmé spíš samy o sobě, což vzniklo spíš náhodou, ale v rámci toho, jak se jakoby drží na té skále pak ten slum působí líp, než kdyby to bylo všechno jak podle pravítka.
    R0C3S3K
    R0C3S3K --- ---
    SUN_VU_KUNG: je to vyborny jako vzdycky,,, u toho posledniho me nejspis diky sikmy skale prijde, ze by v tech domeckach meli sikmou podlahu;)
    HE11_KNIGHT
    HE11_KNIGHT --- ---
    Zbytek je samozřejmě taky krásný .. ale ty hory .. ty hory :)
    HE11_KNIGHT
    HE11_KNIGHT --- ---
    SUN_VU_KUNG:
    SUN_VU_KUNG:

    To je moje!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Roerichovky jak mají být :) Miluju tě!
    HAWLIS
    HAWLIS --- ---
    AWESOME!!

    ale nestyd se .) takovyhle davky muzes vypouštět častějc !
    SUN_VU_KUNG
    SUN_VU_KUNG --- ---
    A nakonec taková rychlovka...

    Welcome home...

    SUN_VU_KUNG
    SUN_VU_KUNG --- ---
    Bandit

    SUN_VU_KUNG
    SUN_VU_KUNG --- ---
    Neuromant

    SUN_VU_KUNG
    SUN_VU_KUNG --- ---
    Trojice konceptů pro hypotetické charaktery. Jen cvičení, žádný konkrétní projekt.

    Watchman

    SUN_VU_KUNG
    SUN_VU_KUNG --- ---
    Druhý obrázek s použitím lasa, trochu jsem se držel fotky, ale docela jsem si to užil :)

    SUN_VU_KUNG
    SUN_VU_KUNG --- ---
    Při nějaké volné chvilce jsem si řekl, co všichni tak vidí na tom nástroji Laso a trochu si s ním zablbnul :) Přiznáám bez mučení, že první výtvro je jen přemalovaný motiv od Dylana Cole :)

    SUN_VU_KUNG
    SUN_VU_KUNG --- ---
    Druhá věc z Cintiqu, tak jsem si už byl jistější... způsob práce na něm umožňuje nechávat prostředí hrubější, aniž by to člověka zvlášť táhlo k detailu...

    SUN_VU_KUNG
    SUN_VU_KUNG --- ---
    První věc, kterou jem udělal na Cintiqu :))

    SUN_VU_KUNG
    SUN_VU_KUNG --- ---
    Miroslav Žamboch - Visio In Extremis

    SUN_VU_KUNG
    SUN_VU_KUNG --- ---
    Petr Schink - Vylévání krve

    SUN_VU_KUNG
    SUN_VU_KUNG --- ---
    Tak jo, po delší době drobný update...

    Knižní obálky:
    Jiří Kulhánek - Vyhlídka na věčnost
    SUN_VU_KUNG
    SUN_VU_KUNG --- ---
    Druhé video, které ukazuje chování kurzoru pera při kreslení na tabletu Cintiq 24HD. Stejně jako předchozí bude součástí recenze, snad už bude hotová o víkendu.

    Wacom Cintiq 24 HD cursor lag - YouTube
    http://www.youtube.com/watch?v=0W-2_PVV8Wc
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam