• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    SUN_VU_KUNGSvatostánek Opičího krále - tvorba nejrůznějšího druhu - SUN VU KUNG at work
    SUN_VU_KUNG
    SUN_VU_KUNG --- ---
    Trojice konceptů pro hypotetické charaktery. Jen cvičení, žádný konkrétní projekt.

    Watchman

    SUN_VU_KUNG
    SUN_VU_KUNG --- ---
    Druhý obrázek s použitím lasa, trochu jsem se držel fotky, ale docela jsem si to užil :)

    SUN_VU_KUNG
    SUN_VU_KUNG --- ---
    Při nějaké volné chvilce jsem si řekl, co všichni tak vidí na tom nástroji Laso a trochu si s ním zablbnul :) Přiznáám bez mučení, že první výtvro je jen přemalovaný motiv od Dylana Cole :)

    SUN_VU_KUNG
    SUN_VU_KUNG --- ---
    Druhá věc z Cintiqu, tak jsem si už byl jistější... způsob práce na něm umožňuje nechávat prostředí hrubější, aniž by to člověka zvlášť táhlo k detailu...

    SUN_VU_KUNG
    SUN_VU_KUNG --- ---
    První věc, kterou jem udělal na Cintiqu :))

    SUN_VU_KUNG
    SUN_VU_KUNG --- ---
    Miroslav Žamboch - Visio In Extremis

    SUN_VU_KUNG
    SUN_VU_KUNG --- ---
    Petr Schink - Vylévání krve

    SUN_VU_KUNG
    SUN_VU_KUNG --- ---
    Tak jo, po delší době drobný update...

    Knižní obálky:
    Jiří Kulhánek - Vyhlídka na věčnost
    SUN_VU_KUNG
    SUN_VU_KUNG --- ---
    Druhé video, které ukazuje chování kurzoru pera při kreslení na tabletu Cintiq 24HD. Stejně jako předchozí bude součástí recenze, snad už bude hotová o víkendu.

    Wacom Cintiq 24 HD cursor lag - YouTube
    http://www.youtube.com/watch?v=0W-2_PVV8Wc
    SUN_VU_KUNG
    SUN_VU_KUNG --- ---
    Chystám další recenzi, tentokrát to bude Wacom Cintiq 24HD, který jsem měl možnost více jak týden trápit... součástí recenze by měla být dvě videa, která ilustrují specifické chování kurzoru, které není ovlivněno výkonem počítače. Dalo by se popsat jako plovoucí kurzor, nebo jako určitá gumovost, kdy kurzor za hrotem pera jakoby dojíždí. Více se to probíralo v klubu o tabletech.

    První video:
    Wacom Cintiq 24 HD cursor lag during work - YouTube
    http://www.youtube.com/watch?v=wrRHPILfFCA
    SUN_VU_KUNG
    SUN_VU_KUNG --- ---
    Pokud by někoho zajímalo, měl jsem možnost uživatelsky recenzovat velmi výkonný pracovní notebook od Eurocomu... http://www.maxarea.com/article.php?id=685
    SUN_VU_KUNG
    SUN_VU_KUNG --- ---
    LEON_KOWALSKI: taky nevím, ale není jediný... ani bych na něj nepřišel, napráskal mi ho jiný uživatel. Přitom spousta lidí se normálně zeptá, jestli můžou třeba použít něco jako wallpaper...
    LEON_KOWALSKI
    LEON_KOWALSKI --- ---
    zajímavý je že takový lidi nezabanujou když si na ně stěžuje víc autorů. .... ale on by si asi udělal nový id a jel by dál močálem černým kolem bílých skal
    LEON_KOWALSKI
    LEON_KOWALSKI --- ---
    thx
    LEON_KOWALSKI
    LEON_KOWALSKI --- ---
    co to je za IDéčko na deviantu? Ať se mrknu jestli tam neuvidím něco co už jsem viděl jinde
    SUN_VU_KUNG
    SUN_VU_KUNG --- ---
    PARAMITE: Mě se to nelíbí vůbec.
    PARAMITE
    PARAMITE --- ---
    SUN_VU_KUNG: Ale na to, ze je to splacany, je to pekny :)
    SUN_VU_KUNG
    SUN_VU_KUNG --- ---
    Smáznuto... fajn, aspoň něco na DA funguje.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam