• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    SUN_VU_KUNGSvatostánek Opičího krále - tvorba nejrůznějšího druhu - SUN VU KUNG at work
    SWT
    SWT --- ---
    SUN_VU_KUNG: Jo já to tak taky beru, dle mého správné řešení by bylo abych si lépe zkonfiguroval adblock, ale byl jsi rychlejší, tak se nemusím namáhat, děkuji :)
    SUN_VU_KUNG
    SUN_VU_KUNG --- ---
    SWT: tak je to hlavně chyba adblocku, že blokuje věci jen na základě názvu/cesty... by mě to nikdy nenapadlo, že když si tak nazvu složku, že to bude problém.
    SWT
    SWT --- ---
    Podotýkám, že už jak jsem se tu na to začal ptát, tak jsem to nebral jako nefunkčnost tvýho webu, ale jako problém na mý straně.
    SWT
    SWT --- ---
    Skvělý - ačkoliv jsem to bral jako moji chybu (blbě nastavený FF) a chystal se na zoubky mýmu adblocku, tak "se to opravilo" - díky :)
    SUN_VU_KUNG
    SUN_VU_KUNG --- ---
    tak a mělo by to být opravené...
    SUN_VU_KUNG
    SUN_VU_KUNG --- ---
    THE_BALROG: jj, je to tak. pěkná kravina :-/ no až budu mít čas, tak ty cesty přejmenuju... každopádně je divné, že i když mě adblock funguje, tak se to zobrazuje všechno.
    THE_BALROG
    THE_BALROG --- ---
    IMHO to bude adblock, protože commercial a storyboards mají v cestě http://www.jdolezalek.com/works/advertising/stb_jacobs_800.jpg
    SUN_VU_KUNG
    SUN_VU_KUNG --- ---
    MOUSEK: používám FF s adblockem a vidím všechno. Nebudu řešit to, jak to má kdo nastavené. Ta stránka je jednoduchá, nevím, co by tam mohlo vadit.
    MOUSEK
    MOUSEK --- ---
    No nefunguje iba commercial a storyboards. ;)
    MOUSEK
    MOUSEK --- ---
    SUN_VU_KUNG: nepoznal som adblock a tak som si to nahodil a vážne nezobrazuje obrázky na tvojom webe teraz. FF
    SUN_VU_KUNG
    SUN_VU_KUNG --- ---
    ALIENJEDNA: jj, ta kampaň je poměrně velká.
    ALIENJEDNA
    ALIENJEDNA --- ---
    Kolem rytíře chodíme skoro všude a stále si říkám kdo to asi dělal :D
    SUN_VU_KUNG
    SUN_VU_KUNG --- ---
    CORNHOLIO: díky, chtěl jsem to úplně co nejjednodušší, jak to mají mazlíčci rádi :)
    CORNHOLIO
    CORNHOLIO --- ---
    Pekny, prehledny, libi se mi to. Musim si uz konecne taky udelat novy stranky...:/
    SWT
    SWT --- ---
    Zkusím ten adblock nebo vypínat addony, díky za tip.
    R0C3S3K
    R0C3S3K --- ---
    me to ve FF jede normalne
    BASIK
    BASIK --- ---
    SUN_VU_KUNG: No ja mam chrome vicemene bez rozsireni a vypnuti AdBlocku hned fungovalo. Zvlastni je, ze s nim se mi zobrazily jen obaly knizek.
    SUN_VU_KUNG
    SUN_VU_KUNG --- ---
    BASIK: ten mám zapnutý taky a jde to...
    BASIK
    BASIK --- ---
    SWT: AdBlock zjevne :)
    SUN_VU_KUNG
    SUN_VU_KUNG --- ---
    SORBAK: díky, byla to strašná piplačka, měsíc a půl práce v kuse.
    Je fakt, že to je výrazné, asi taky proto, že hlavně na Citylightech jsou v podstatě pořád jen úplně bezpohlavní a sterilní věci, které člověk ignoruje. Původně ale byly ty ilustrace na daleko tmavším pozadí, což je občas poznat.


    SWT: Mě to funguje, ladil jsem to dlouho a jediný prohlížeč, který s tím má trochu problém je ten v androidu, díky fixnutému pozadí.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam