• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    SUN_VU_KUNGSvatostánek Opičího krále - tvorba nejrůznějšího druhu - SUN VU KUNG at work
    R0C3S3K
    R0C3S3K --- ---
    MOUSEK: aha, dobrej tip, jdu na to
    FABE
    FABE --- ---
    SUN_VU_KUNG: no tak aspon ze ty 2 hodky .)
    registrace uspesne provedena, uvidime se tam
    PARAMITE
    PARAMITE --- ---
    SUN_VU_KUNG: Tak zkus v sobotu 8.8. zustat strizlivy :P
    SUN_VU_KUNG
    SUN_VU_KUNG --- ---
    PARAMITE: no co ti na to mám říct, je to jako s každou přednáškou, pokud se nic nestane a nezkomplikuje a přednášející dorazí, tak ta přednáška je.
    PARAMITE
    PARAMITE --- ---
    SUN_VU_KUNG: A je alespon jisty, ze budes mit ty dve hodky v nedeli? ... ze bych si udelal cas, ale nic jinyho me tam moz nezajima
    SUN_VU_KUNG
    SUN_VU_KUNG --- ---
    Tak jo, už je to oficiální :)


    Dostal jsem dvě hodiny, čili první bude zaměřená na úvod, druhá už na konkrétnější věci.
    SUN_VU_KUNG
    SUN_VU_KUNG --- ---
    FABE: díky za připomínky, píšu si to do poznámek :) Rád bych nějak získal hodinu na obecnější prezentaci digitální malby a pak třeba hodinu na konkrétnější a osobnější techniky.

    Ta základní přednáška určitě bude spíš o trendech a postupech, než o tom, jak to dělám já, na to by tam nebylo tolik prostoru, ale do jisté míry tam zanesu i některé svoje tipy. Hlavní je představit kreativní nástroje, popsat orientaci v nich, jak si co nastavit, jak začít malovat a jak postupovat. Samozřejmě, štětce se proberou také, i práce s vrstvami, maskami, použití barev atd. Mnoho důležitých informací je ale i na pomezí klasické malby a digitální, konkrétně kolem kreativní kompozice, perspektivy, anatomie, konstrukce, světla a stínu a samozřejmě barev. Nebude snadné tam vybrat to nejdůležitější, to je na celý blok přednášek a určitě ne jen od jednoho člověka.


    JUDAS: hahá, já myslím, že ty už toho znáš víc než dost, ale tak budu rád, když něčím novým přispěju :)
    JUDAS
    JUDAS --- ---
    SUN_VU_KUNG: ja konkretne chci prijit jako ja a odejit s kompletnim vedomim toho ze umim a vim to co ty :D Tak se snaz Bejku :D
    FABE
    FABE --- ---
    SUN_VU_KUNG: ja teda taky zvazuju ucast .)
    tablet mam uz pres rok a v praci na nem delam grafiku uz pres 3 roky, ale v digitalni malbe jsem novacek...hodina casu mi prijde opravdu malo, doufam ze ti nakej cas pridaj

    me osobne nejvic zajima nastaveni stetcu v PS a jejich pouzivani v prubehu tvorby, jaky stetce pouzivas u skicovani, jaky zas pri detailech, jestli si je tvoris sam, upravujes ty prednastavene, nebo nekde kupujes, shanis nejaky FREE, atd.

    no a vlastne vubec tvuj celkovy postup pri malbe, mas fakt pekny veci
    SUN_VU_KUNG
    SUN_VU_KUNG --- ---
    Ještě takový detail k té přednášce v rámci SPLASH konference - kdyby vás cokoliv zajímalo nějak konkrétně, tak mi sem klidně napište co, zkusil bych to pak zohlednit. Osa se už celkem rýsuje, ale nějaké konkrétní náměty jistě nejsou na škodu.
    SUN_VU_KUNG
    SUN_VU_KUNG --- ---
    CHROM: s tím se ještě dost čaruje, protože spousta přednášejících ještě není úplně ustavená a objevují se nové a nové věci... ale snad to nějak brzo bude jasné. Já sám si zatím nejsem jistý, jestli je hodina pro 2D dost, tak ještě jednáme o nějakém přídavku třeba pak už mimo hlavní sál, v podobě nějakých specifičtějších technik... protože jak se mi to rýsuje, tak informací je strašná hromada :D


    MOUSEK: ahá, tak už vím, kdo má na starosti polní kuchyň :D
    CHROM
    CHROM --- ---
    Kdyby bylo jasne rozlozeni placenych workshopu, byl bych uz davno zaregistrovany taky. :)
    MOUSEK
    MOUSEK --- ---
    PLUMM: R0C3S3K: JUDAS: CORNHOLIO: HIJACKER: THE_BALROG: len sa nezabudnite registrovať aby sme vedeli zaistiť jedlo pre toľké masy ;)
    PLUMM
    PLUMM --- ---
    Tak se asi taky přidam, abych netrhal partu. :D
    SUN_VU_KUNG
    SUN_VU_KUNG --- ---
    THE_BALROG: to už tam bude půlka nyxu :)
    MEJLA77
    MEJLA77 --- ---
    SUN_VU_KUNG: ještě možná link: http://www.get-splashed.cz/ pro více informací.)
    THE_BALROG
    THE_BALROG --- ---
    Taky rád přijdu.

    No, tak jsme asi už ten přednáškový sál zaplnili, ne? :)
    SUN_VU_KUNG
    SUN_VU_KUNG --- ---
    HIJACKER: No, díky :) Když budete vědět o někom, koho to zajímá, tak budu rád za reklamu :) Tahle 2D část je tam poprvé, tak nevím, kolik lidí ve finále tam na ni bude, čím víc, tím líp... hlavně je to dobré pro lidi co si čerstvě koupili tablet, nebo ho chtějí kupovat... ale něco by to mělo přinést i pokročilejším.
    HIJACKER
    HIJACKER --- ---
    taky se přijdu kouknout. Máš tu spoustu pěknejch věcí :)
    SUN_VU_KUNG
    SUN_VU_KUNG --- ---
    CORNHOLIO: začínám mít z toho nervy :D :D
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam