• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    SUN_VU_KUNGSvatostánek Opičího krále - tvorba nejrůznějšího druhu - SUN VU KUNG at work

    Tvorba ID SUN VU KUNG. Digitální práce, kresby, malby, plastika...

    KNIHY (přehled nejdůležitějších knih z mé knihovny, kdyby někoho zajímaly jakékoliv informace ke konkrétní knize, stačí napsat)
    www.jdolezalek.com - portfolio
    rozbalit záhlaví
    SUN_VU_KUNG
    SUN_VU_KUNG --- ---
    CORNHOLIO: záznam bude, ale nejdřív tak za rok, už se to říkalo několikrát, lidi pak nechtějí přijet a čekají na záznamy, pak ta akce jako taková ztrácí smysl.
    CORNHOLIO
    CORNHOLIO --- ---
    chtel jsem dorazit, ale vypada to, ze se nedostanu v nedeli do Prahy... tak si to tam uzijte, chlapci, doufam, ze z toho bude nejaky ten zaznam
    CHROM
    CHROM --- ---
    ...a on tam pujde i nekdo, kdo neni na nyxech? :)
    SUN_VU_KUNG
    SUN_VU_KUNG --- ---
    THE_BALROG: tak prostoru je tam dost, ale já vlastně ani nevím, kdo odsud dorazí a kdy :)
    THE_BALROG
    THE_BALROG --- ---
    Hele a zkusíme si tam udělat nějaký takový nyxácký sraz, nebo to necháme na volném průběhu?

    (A omlouvám se za mírné OT, snad jen opravdu mírné. :))
    ZELGARIS
    ZELGARIS --- ---
    SUN_VU_KUNG: Vis co, udelal jsi gramatickou chybu, a tak vsechno dalsi, co napises, je proste bullshit...
    SWT
    SWT --- ---
    SUN_VU_KUNG: Netřeba se omlouvat, těším se na další obrázky z Opičákovy dílny! ;)
    SUN_VU_KUNG
    SUN_VU_KUNG --- ---
    SWT: aha, takže čeština, omlouvám se, samozřejmě z toho pohledu je to nesmysl, ano.
    SWT
    SWT --- ---
    A je to jen moje taková averze vůči rozšířenému užívání tohoto bezobsažného ne-slova, takže to berte jako úsměvný OT.
    SWT
    SWT --- ---
    SUN_VU_KUNG: Mno, označil jsem to jako OT a podstata mé námitky se týká toho, že "ideální" nelze stupňovat, tj. neexistuje nic lepšího, než "ideální" ... "nejideálnější" je pojmový nonsens, takové slovo neexistuje.

    Tablety jsem vůbec nehodnotil (nevím, neumím, neznám) a šlo čistě o jazykový/pojmový OT.
    SUN_VU_KUNG
    SUN_VU_KUNG --- ---
    SWT: já nevím, co se to tady v poslední době děje, že mě každý chytá za každé slovo :( V rámci všech možností, alternativ, výhod a nevýhod všech tabletů od Wacomu se zdá 22HD nejzajímavějším řešením v pohledu cena a výkon. Spokojen?
    SWT
    SWT --- ---
    SUN_VU_KUNG: OT: nic takového jako "nejideálnější" neexistuje.
    SUN_VU_KUNG
    SUN_VU_KUNG --- ---
    MERLKIR: no jsem moc zvědav na ten Cintiq 22HD, vypadá to jako nejideálnější tablet...
    R0C3S3K
    R0C3S3K --- ---
    MERLKIR: budes si muset koupit lupen do tomboly a doufat:)
    MERLKIR
    MERLKIR --- ---
    -_- kruci, takové slevy zrovna když už jsem si to nové pero k Intuosu koupil a na nový tablet jsem moc chudý. :/
    SUN_VU_KUNG
    SUN_VU_KUNG --- ---
    ah, deus exmachina, konečně, jsem zachráněn :)
    REWEGAR_
    REWEGAR_ --- ---
    Zdravim, rad bych zde vysvetlil par veci.
    Pokud jde o soutez, tak je to vlastne klasická tombola (kazdy se vstupenkou bude mit moznost vyhrat, pokud bude v dobe losovani v sale)
    Ad "bude upresneno pozdeji" pravdepodobne se narazi na treti Workshop s Tomasem Mullerem. Bohuzel tento workshop byl pridan pozdeji a Tomas pak jiz mel moc prace a nestihne jej nejspise pripravit. Timto se omlouvam za zmatek v teto casti programu.
    Dale, pokud SUN_VU_KUNG dovoli, bych vas chtel informovat, ze na akci budou k osahani i Wacom tablety a bude mozne si je i objednat za zvyhodnene ceny (U jednoho modelu tato cena v nasem pripade klesa i o 9.000 Kč s DPH.)
    CHROM
    CHROM --- ---
    Hlavne aby nebyla jen pro ty, co stihli poslat penize predem... jsem cekal s registraci, dokud nevypadnou vsechna "bude upresneno pozdeji" z programu a ony nevypadnou zjevne nikdy! :D
    MERLKIR
    MERLKIR --- ---
    SUN_VU_KUNG: :D a v čem ta soutěž spočívá?
    R0C3S3K
    R0C3S3K --- ---
    SUN_VU_KUNG: jo, tyhle ceny znam, ze vsech akci to putuje jako potpultovka pro zname, takze kdoze ji od vas ma slibenou?:)
    SUN_VU_KUNG
    SUN_VU_KUNG --- ---
    tak jestli chcete zkusit vyhrát Photoshop retailovou verzi CS6 tak doražte na Splash :) Adobe se pochlapili a dali to jako cenu do soutěže :)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam