• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    SUN_VU_KUNGSvatostánek Opičího krále - tvorba nejrůznějšího druhu - SUN VU KUNG at work

    Tvorba ID SUN VU KUNG. Digitální práce, kresby, malby, plastika...

    KNIHY (přehled nejdůležitějších knih z mé knihovny, kdyby někoho zajímaly jakékoliv informace ke konkrétní knize, stačí napsat)
    www.jdolezalek.com - portfolio
    rozbalit záhlaví
    SUN_VU_KUNG
    SUN_VU_KUNG --- ---
    SWT: jen taková úplně drobná a nevýznamná poznámka - to není pes, a nikdy nebyl...
    SWT
    SWT --- ---
    SWT: Tak beru zpět, mrknul jsem na fotky tlam psů a ten úhel horní čelisti celkem sedí - tak nevím, co mi na tý hlavě furt tak vadí a připadá jako totálně špatně ... :(
    SWT
    SWT --- ---
    SUN_VU_KUNG: Jediný, co mě hned chytlo za oko, jsou úplně rovný čelisti ... vypadaj jak úhel na tabuli při hodině geometrie ... bejt trochu organicky zkřivený hned by se mi to líbilo kromě růžový zcela.

    Respektive, vzhledem k tomu že pohyblyvá je obvykle dolní čelist, dal bych horní rovnoběžně s linií oko-ucho a naopak vychýlil spodní. (Plus to výše zmíněné zkřivení, aby nevypadal jak že mu dali držku na flexu a pak tam zapíchali zuby :))) )

    A berte to jako knížecí rady někoho, kdo nenakreslil ani hroznýše, jak tráví slona.
    R0C3S3K
    R0C3S3K --- ---
    NAMORNICEK: covece tak vubec,,, jsou to zase jen subjektivni kecy, ale me se treba ta hlava vyslovene nelibi, je zmuchlana a pro me papundeklova, oproti zbytku ty malby, ktera je jako vzdy precizni na me teda nepusobi,,, a ted me ukamenujte:)
    NAMORNICEK
    NAMORNICEK --- ---
    R0C3S3K: čumáček nečumáček .... potkat to i v pravé poledne na chodníku, můžu se jít rovnou převléct do suchýho ...
    SUN_VU_KUNG
    SUN_VU_KUNG --- ---
    THE_BALROG: Díky. Ten prázdný prostor mám taky rád, je tam hlavně proto, aby vynikl ten motiv, bylo to tak nahozené od počátku už ve skice. Je to prostě spíš kompoziční scéna, než nějaká dějovka.. ale trochu příběhu jsem tam dostal tou šmouhou na zemi. Ta růžová je určitý kompromis, protože když měla barva stejnou intenzitu, tak bořila tu výraznost postav. Navíc tak nízko u reflektující podlahy už musí být nějak světelně ovlivněná, tak se to s přimhouřeným okem dá tak interpretovat.
    THE_BALROG
    THE_BALROG --- ---
    A mně se vedle napětí v pózách strašně líbí i ten "prázdný prostoro" okolo. Jen se mi moc nelíbí ta růžová, do které přejde vlajka úplně dole. Jinak pecka! :)
    SUN_VU_KUNG
    SUN_VU_KUNG --- ---
    MERLKIR: Díky!
    MERLKIR
    MERLKIR --- ---
    Dobrá dynamika v pózách! Potenciální energie a tohleto.
    R0C3S3K
    R0C3S3K --- ---
    sry, ale ten cumacek s tlamickou je spis roztomilej, nez beast:)
    SUN_VU_KUNG
    SUN_VU_KUNG --- ---
    Bestie.

    CORNHOLIO
    CORNHOLIO --- ---
    SUN_VU_KUNG: tak perspektiva tam žádná není, což je záměr, IMHO, a je to v pohodě. Ale je tady moc pěkně vidět, co dělají optické klamy v praxi:)
    Stín pod hlavní na zemi způsobuje, žeto vypadá jakoby se v tom místě stín pod pásem rozšiřoval, následkem čeho ten zadní pás i s krytem nad ním vypadá větší, než ten přední. A do toho hrajou ty zkosené linie v zadní části tanku, které ten zadek zase opticky zvětšujou. V důsledku toho má pak člověk dojem, jakoby to bylo namapované na dutém válci, kdy střední část je od nás dál než ty kraje.
    To nemyslím jako kritku, jenom se mi líbí, že to funguje jako příklad - jak design hran a linií vlastního vozítka ovlivňuje kompozici čistě na principu optických klamů:)
    MACOMIX
    MACOMIX --- ---
    ze sem nedrzel hubu :D
    PARAMITE
    PARAMITE --- ---
    R0C3S3K: Tak trochu rozplacle ... jako kdyby ten tank byl v tom obrazku jenom 2D kulisa
    R0C3S3K
    R0C3S3K --- ---
    MACOMIX: taky jsem to chtel psat, ale ona urcite neni spatne, jen to pusobi na prvni pohled zmatene:)
    MACOMIX
    MACOMIX --- ---
    SUN_VU_KUNG: ma to takovou hodne zvlastni perspektivu, ale super :)
    SUN_VU_KUNG
    SUN_VU_KUNG --- ---
    THE_BALROG: Aberace tam je! :) druhou metodou, kterou jsem nestihl ukázat :D Ale jen taková lehoučká... :D
    THE_BALROG
    THE_BALROG --- ---
    SUN_VU_KUNG: hej ale bez aberace :D
    SUN_VU_KUNG
    SUN_VU_KUNG --- ---
    Tak mi to nedalo a dodělal jsem to :)
    THE_BALROG
    THE_BALROG --- ---
    CAR2N
    CAR2N --- ---
    SUN_VU_KUNG: kdo tam byl za loutkovej film?
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam