• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    SUN_VU_KUNGSvatostánek Opičího krále - tvorba nejrůznějšího druhu - SUN VU KUNG at work
    SUN_VU_KUNG
    SUN_VU_KUNG --- ---
    SWT: vždyť AZ je na netu, není nic jednoduššího než si ho přečíst.
    SWT
    SWT --- ---
    SUN_VU_KUNG: Bych čekal že už to máš na nějaký webový stránce sepsaný i se zdroji na zákony a předpisy a jen jim v reply posíláš odkaz ...
    ARAON
    ARAON --- ---
    SUN_VU_KUNG: U nás doma se vždycky říkalo, že je to "pořád dokola, jak u blbejch na dvorečku".
    SUN_VU_KUNG
    SUN_VU_KUNG --- ---
    SUN_VU_KUNG: A nekonečný příběh pokračuje, článek už objevil i marketingový ředitel, takže k němu máme jeho reakci... popravdě mě to neustále vysvětlování naprosto zřejmých faktů začíná unavovat.
    SUN_VU_KUNG
    SUN_VU_KUNG --- ---
    DRAGON: Stáhli to okamžitě, co jsem jim napsal a co pan "marketingový ředitel" zjistil, že o autorském právu vím mnohem víc než on. Právně napadnout to samozřejmě lze, konec konců to leží u právníka.
    DRAGON
    DRAGON --- ---
    SUN_VU_KUNG: to se neda pravne napadnout? normalne bych je pozadal o stazeni a omluvu, ale po takovychto reakcich bych je asi chtel donutit calovat.
    SUN_VU_KUNG
    SUN_VU_KUNG --- ---
    MEJLA77: tak je to na veřejném místě, spíš si nejsem jistý tím, že by to bylo pro někoho "externě" tak zajímavé. K sobě jsem to dal prostě proto, že se mne to týká a poskytuje to pěknou ukázku toho, co je CZC.cz zač, zejména její marketingový ředitel, který má k profesionálnímu chování daleko asi jako já k vůdci masajského kmene.
    MEJLA77
    MEJLA77 --- ---
    SUN_VU_KUNG: sdílím ten odkaz na facebooku... ještě mě napadá, že bych ho tam mohl přihodit i do skupin grafici a práce v reklamě... ale nevím, jak moc to chceš šířit mezi další kolegy...
    SUN_VU_KUNG
    SUN_VU_KUNG --- ---
    ARAON: jj, je to už trochu rutina :)
    ARAON
    ARAON --- ---
    SUN_VU_KUNG: Bohuzel zcela typicke a nicim neprekvapujici. :-(
    SUN_VU_KUNG
    SUN_VU_KUNG --- ---
    Tak je zase veselo...
    DarkArt » Post Topic » CZC.cz krade
    http://www.darkart.cz/?p=1071
    SUN_VU_KUNG
    SUN_VU_KUNG --- ---
    ?
    MIRIAMKA
    MIRIAMKA --- ---
    http
    SWT
    SWT --- ---
    SUN_VU_KUNG: Jsem nic neříkal o tom že se jich chci ptát co by na to říkali :)))))
    SUN_VU_KUNG
    SUN_VU_KUNG --- ---
    SWT: jako rozlišení by na to bylo, ale pochybuji, že by mi to dovolili vydat jako print :) každápádně mě hodně bavila ta velká modrá planeta a tak mám rozdělaného něco podobného, kde je ale kosmická loď, místo té technoplanety.
    SWT
    SWT --- ---
    SUN_VU_KUNG: Ta planeta by se mi líbila do pracovny na zeď ...
    SUN_VU_KUNG
    SUN_VU_KUNG --- ---
    JUDAS: Díky! Ta jeho scéna byla docela problém, protože byla pevně daná a popsaná a neumožňovala ho zobrazit zepředu, nebo z nějakého dynamičtějšího úhlu. Ale nakonec se jim to hodně líbilo.
    JUDAS
    JUDAS --- ---
    To je uzasny! Ten techpriest je kompletne celej zranice pro oci!
    SUN_VU_KUNG
    SUN_VU_KUNG --- ---
    MERLKIR
    MERLKIR --- ---
    Hm! Dobré, dobré! Nechceš ukázat i obrázky v normální velikosti?

    (a pokud to není tajemství, co u FFG platí za ilustraci? třeba do pošty)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam