• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    SUN_VU_KUNGSvatostánek Opičího krále - tvorba nejrůznějšího druhu - SUN VU KUNG at work
    HE11_KNIGHT
    HE11_KNIGHT --- ---
    SUN_VU_KUNG: to od tebe je 1000x lepší... Víš jak největší strach mas z věci který neznáš, na původní obálce je vse nakresleno na rovinu, takze je tam kopec a na kopci sedí cthulhu... To asi pro jistotu kdyby to co sis představoval bylo hroznejsi, aby te autor uklidnil, ze to až tak hrozny není :) ty tvoje hory mají krasnou atmošku.
    SUN_VU_KUNG
    SUN_VU_KUNG --- ---
    HE11_KNIGHT: to by se k tomu nehodilo, ne?
    HE11_KNIGHT
    HE11_KNIGHT --- ---
    SUN_VU_KUNG: bych napsal petici aby změnili obálku co tam je teď :) takhle by ta kniha působila aspoň důstojně vůči předloze která je uvnitř.
    SUN_VU_KUNG
    SUN_VU_KUNG --- ---
    HE11_KNIGHT: hehe, no dobře :)
    HE11_KNIGHT
    HE11_KNIGHT --- ---
    "at the mountains of madness" hned jak jsem to viděl! :)
    SUN_VU_KUNG
    SUN_VU_KUNG --- ---
    Taková oddechovka, speedpainting, který jsem už jen doladil.
    MERLKIR
    MERLKIR --- ---
    Scifi mě určitě zajímá, jen to vůbec neumím, tak to nemaluju. ;)
    SUN_VU_KUNG
    SUN_VU_KUNG --- ---
    MERLKIR: Díky, nečekal bych, že zrovna tebe zaujme scifárna :) Je fakt, že ta světla jsou nejintenzivnější zdroje z té struktury v pozadí, asi mohla být slabší... ale zase se mi líbí to, že si člověk může představovat, že kolem lodi létá cosi svítícího, další možnost výkladu :)
    MERLKIR
    MERLKIR --- ---
    SUN_VU_KUNG: tohle je úžasné. Jen mi ze začátku nebylo jasné jak jsou v prostoru ta světla - podobná světla jsou na megastruktuře vzadu i na lodi vpředu, chvíli to vypadalo, že je to něco neviditelného svítícího kolem lodi.
    SUN_VU_KUNG
    SUN_VU_KUNG --- ---
    JUDAS: no, díky :) V plánu je toho hodně, každou chvíli mě napadají další a další věci, které by za to stálo prozkoumat v konceptu a nějak navrhnout, takže to házím na papír s tím, že se k tomu třeba pak dostanu :)
    SUN_VU_KUNG
    SUN_VU_KUNG --- ---
    PETRA_CHATEAU: cena zatím není stanovená, přeci jen je to celé teprve na začátku, ale určitě bude včas známá... je kolem toho potřeba udělat ještě hodně práce.
    JUDAS
    JUDAS --- ---
    WOW.. preju projektu Greystone at se rozrusta a prohlubuje.. nemuzu se vynadivat!!!
    PETRA_CHATEAU
    PETRA_CHATEAU --- ---
    SUN_VU_KUNG: můžu se eště zeptat na cenu takových originálních náušnic?
    SUN_VU_KUNG
    SUN_VU_KUNG --- ---
    PETRA_CHATEAU: Bohužel, je to jen jeden pár a už má majitelku :) ale do budoucna chystám další designy, které už budou na prodej.
    SUN_VU_KUNG
    SUN_VU_KUNG --- ---
    Tak, to je zatím vše, co je hotové, nějaké věci jsou rozpracované, je na to fakt hrozně málo času, práce je práce. No a zítra nahodím ještě nějaké lehčí věci, skici a tak :)
    SUN_VU_KUNG
    SUN_VU_KUNG --- ---
    A nakonec propracovanější koncept protidemonstrační nelethální brokovnice (je vidět u těžších typů strážců, u kterých by obušky a tomfy vyžadovaly moc pohybu:
    SUN_VU_KUNG
    SUN_VU_KUNG --- ---
    Vysílačka běžných typů strážců:
    SUN_VU_KUNG
    SUN_VU_KUNG --- ---
    Něco trochu modernějšího - 100KV Taser od AIWOO INDUSTRIES
    SUN_VU_KUNG
    SUN_VU_KUNG --- ---
    A nakonec pár kusů vybavení:

    Klasická mlátidla :)
    SUN_VU_KUNG
    SUN_VU_KUNG --- ---
    Jejich těžší kolegové :) Často nasazovaní na rozhánění demonstrací a davové operace:
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam