• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    SUN_VU_KUNGSvatostánek Opičího krále - tvorba nejrůznějšího druhu - SUN VU KUNG at work

    Tvorba ID SUN VU KUNG. Digitální práce, kresby, malby, plastika...

    KNIHY (přehled nejdůležitějších knih z mé knihovny, kdyby někoho zajímaly jakékoliv informace ke konkrétní knize, stačí napsat)
    www.jdolezalek.com - portfolio
    rozbalit záhlaví
    SUN_VU_KUNG
    SUN_VU_KUNG --- ---
    PETRA_CHATEAU: cena zatím není stanovená, přeci jen je to celé teprve na začátku, ale určitě bude včas známá... je kolem toho potřeba udělat ještě hodně práce.
    PETRA_CHATEAU
    PETRA_CHATEAU --- ---
    SUN_VU_KUNG: můžu se eště zeptat na cenu takových originálních náušnic?
    SUN_VU_KUNG
    SUN_VU_KUNG --- ---
    PETRA_CHATEAU: Bohužel, je to jen jeden pár a už má majitelku :) ale do budoucna chystám další designy, které už budou na prodej.
    SUN_VU_KUNG
    SUN_VU_KUNG --- ---
    Tak, to je zatím vše, co je hotové, nějaké věci jsou rozpracované, je na to fakt hrozně málo času, práce je práce. No a zítra nahodím ještě nějaké lehčí věci, skici a tak :)
    SUN_VU_KUNG
    SUN_VU_KUNG --- ---
    A nakonec propracovanější koncept protidemonstrační nelethální brokovnice (je vidět u těžších typů strážců, u kterých by obušky a tomfy vyžadovaly moc pohybu:
    SUN_VU_KUNG
    SUN_VU_KUNG --- ---
    Vysílačka běžných typů strážců:
    SUN_VU_KUNG
    SUN_VU_KUNG --- ---
    Něco trochu modernějšího - 100KV Taser od AIWOO INDUSTRIES
    SUN_VU_KUNG
    SUN_VU_KUNG --- ---
    A nakonec pár kusů vybavení:

    Klasická mlátidla :)
    SUN_VU_KUNG
    SUN_VU_KUNG --- ---
    Jejich těžší kolegové :) Často nasazovaní na rozhánění demonstrací a davové operace:
    SUN_VU_KUNG
    SUN_VU_KUNG --- ---
    A teď strážci, zatím to není nejnižší level, ti obyčejnější budou vypadat ještě jinak, samozřejmě se budou objevovat různé typy, např. strážci v civilním prostředí, strážci polárních systémů nebo vrtných plošin atd...
    SUN_VU_KUNG
    SUN_VU_KUNG --- ---
    Namátkou dva odznaky běžných strážců:
    PETRA_CHATEAU
    PETRA_CHATEAU --- ---
    SUN_VU_KUNG: sem unešená!!! sou na prodej?
    SUN_VU_KUNG
    SUN_VU_KUNG --- ---
    Tak a teď je tu takový kočkopes - základem je určitý projekt, který dal téma. Obrázky jsou jeho součástí. Více informací o něm podá časem jeho autor až bude chtít. :) Nicméně, vymýšlení věcí v tomhle okruhu mě začalo hodně bavit a tak jsem volné chvíle mimo práci obětoval tomu. Do budoucna chci v téhle sérii pokračovat, protože toho je hodně, co bych chtěl nakreslit. Takže teď pár věcí o tom:

    Jde o charaktery, vybavení, techniku a architekturu velké, nadnárodní bezpečnostní služby, v ne příliš vzdálené budoucnosti. Zatím toho není mnoho, ale další věci se budou postupně objevovat podle toho, jak bude čas. Tato služba není jen velká security agentura, ale zároveň i PMC (private military company), tj. soukromá armáda, kterou si státy nebo korporace najímají na válčení. To mě vedlo i řadě faktů a věcí, které jsem si nastudoval a časem s tím budu víc viditelně operovat...

    Takže jak se sluší a patří, nejdříve znak:

    SUN_VU_KUNG
    SUN_VU_KUNG --- ---
    Struktura v pozadí slouží teď jako další motiv na velkoformátový Complex, už je skoro hotový...
    SUN_VU_KUNG
    SUN_VU_KUNG --- ---
    Tak jo, tak znova :)

    Pár věcí, které jsem douzavřel, abych se mohl věnovat těm novým:

    Náušnice, nerez ocel
    SUN_VU_KUNG
    SUN_VU_KUNG --- ---
    Bude update... :)
    SUN_VU_KUNG
    SUN_VU_KUNG --- ---
    ALIENJEDNA: no, dal jsem to sem shodou okolností, protože jsem zrovna čekal Balík do ruky a ČP mi zazvonila někdy v 8 hodin ráno, což je pro mě smrtící :D Takže jsem stejně šel na poštu.
    HE11_KNIGHT
    HE11_KNIGHT --- ---
    ALIENJEDNA: Stále je to ale někde jinde než služby italské nebo španělské pošty.. takže bych tu ČP zas tak nehanil .. Ano je pravda že mi onehdy balík z Brna šel stejnou dobu jako balík z Honk Kongu .. ale funguje to a to stačí :)
    ALIENJEDNA
    ALIENJEDNA --- ---
    Supr work, balící jsou k nakousnutí, škoda že služby molocha ČP jsou stále někde v pravěku.
    PUKPUK
    PUKPUK --- ---
    SUN_VU_KUNG: Tak on Lada nevidel na jedno oko a diky tomu prostorove. Proto jeho ilustrace vypadaji jak vypadaji. Takze 3D verze Ladovske vesnice nemohla, jiz z principu, nikomu z dedicu vadit. --)
    SUN_VU_KUNG
    SUN_VU_KUNG --- ---
    MERLKIR: hele, už nevím přesně, ale dělalo se to asi tři dny, včetně čekání na schválení jednotlivých částí atd. takže vcelku rozumná doba.

    OMN: Já 3Dčko moc neumím, kromě občasných věcí ve sketchupu, takže pro mě je rychlejší to prostě nakreslit. Balíky měli původně dodat ve 3D s tím, že se tam jen umístí, ale nakonec byl někde problém, takže jsem je namaloval taky. Asi jedině textura stokoruny není malovaná :)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam