• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    SUN_VU_KUNGSvatostánek Opičího krále - tvorba nejrůznějšího druhu - SUN VU KUNG at work

    Tvorba ID SUN VU KUNG. Digitální práce, kresby, malby, plastika...

    KNIHY (přehled nejdůležitějších knih z mé knihovny, kdyby někoho zajímaly jakékoliv informace ke konkrétní knize, stačí napsat)
    www.jdolezalek.com - portfolio
    rozbalit záhlaví
    KJON
    KJON --- ---
    SUN_VU_KUNG: To byla určitě ta přenáška s Iron Manem, ta jediná, kde jsem nebyl :D. Jinak já jsem se rozhodl na WS nejít, protože by mi utekly přednášky, které mě zajímaly víc a řekl bych, že příště to bdue podobné, ale pokdu zájem je, tak to určitě stojí za to něco takového uspořádat.
    Jsem rád, že jsem letos přišel. Loni jsem o něm věděl, ale nakonec jsem se právě z obavy, že tam nebude dostatek věcí zajímavých pro mě, nešel. Teď už jsem moudřejší a těším se na následující rok. Zahraniční přednášející by byli určitě fajn zpestření.
    SUN_VU_KUNG
    SUN_VU_KUNG --- ---
    KJON: Jasně, právě proto tam tyhle přednášky jsou, aby se to zpestřilo a bylo to zajímavé pro obě odvětví. Snaha byla to propojit a celkem se to daří - někdy i ty 3D přednášky obsahují zajímavé informace - např. o tom, jak se řešila nějaká zakázka a jak se komunikovalo s klientem, a to může být zajímavé i pro 2Dčkáře. Těch vyslověně hardcore odborných 3D přednášek se tam člověk bát nemusí. S 2D by se to mělo do budoucna zase o něco rozšířit, tak uvidíme na přesrok. Na místě jsme se taky bavili o tom, jestli by lidi třeba ocenili to, co bývá na světových WS - udělat třeba kresbu nebo malbu podle modelu - co jsem viděl, tak lidi mají velkou chuť si to zkusit. Prostě je pořád co přidávat, nejen v té 2D oblasti.

    Tím, že lidi přijdou, tu akci podpoří - to je to hlavní. Když to dobře funguje, není až takový problém přivézt i zahraniční autory a mít přednášky od nich... zatím má SPLASH našlápnuto dobře, tak bude fajn si takovou konferenci v ČR/SR udržet :)
    KJON
    KJON --- ---
    SUN_VU_KUNG: Jo jo, na vás dva jsem se nejvíc těšil. Já totiž ve tři déčku nic moc nedělám a jenom kreslím, tak to pro mě bylo nejzajímavější.
    Ale ostatní kamarádi, co fušujou zase do těch 3d věcí, si to taky pochvalovali, takže to bylo prostě fakt dobrý. A to, že byla kopozice na hodiny dvě a nikdo z nás to skoro ani nepostřehl, to dokazuje :D
    Těším se, že příště se dočkám těch dalších dvou hodin a třeba ještě něčeho navíc :)
    SUN_VU_KUNG
    SUN_VU_KUNG --- ---
    KJON: Tak to jsem moc rád, zvlášť pokud to motivovalo k tvoření :) Já na oplátku děkuji za hojnou účast, to potěšilo - letošní ročník byl o další velký kus dál než loni i co se týká právě účasti. Kompozice je téma, které mne hodně baví, tak proto jsem se tam snažil dostat co nejvíc důležitých informací, ale i tak bych mohl dát i další vě hodiny, kolik toho je :)

    Dnes i některé věci zmínil Michal Ivan ve své přednášce, tak to pěkně souviselo.
    KJON
    KJON --- ---
    SUN_VU_KUNG: Díky za ty přednášky. Tvoje přednáška o kompozici byla ta nejlepší za celý víkend. Umíš to všechno pěkně lehce a hlavně poutavě podat, díky za to.
    Mám teď hroznou chuť tvořit :)
    SUN_VU_KUNG
    SUN_VU_KUNG --- ---
    ZELGARIS: Tak o tomhle bohužel nerozhoduji, ale co jsem slyšel, tak se nějaké záznamy pořizovaly, otázkou bude, za jakých podmínek a kdy a jestli vůbec budou veřejné...
    ZELGARIS
    ZELGARIS --- ---
    SUN_VU_KUNG: Jsem to mel napsat jinak - proste video zaznamy :)
    SUN_VU_KUNG
    SUN_VU_KUNG --- ---
    ZELGARIS: teď jsem zmatený, jaké vody? :)
    ZELGARIS
    ZELGARIS --- ---
    SUN_VU_KUNG: Budou nejake vody po akci? Nejak mi to casove tento rok nevyslo :/
    SUN_VU_KUNG
    SUN_VU_KUNG --- ---
    Tak první přednáška na SPLASH je za mnou :) Přetáhl jsem hned skoro o hodinu :D
    SUN_VU_KUNG
    SUN_VU_KUNG --- ---
    77WHITE: Poslal mi to jeden člověk za USA, je to z tohohle serveru:
    Each Line One Breath: Morphogenetic Freehand Drawings By John Franzen | Colossal
    http://www.thisiscolossal.com/2013/08/john-franzen/
    77WHITE
    77WHITE --- ---
    SUN_VU_KUNG: kde se takovýhle věci objevujou?:) nedávno sem narazil na gaming streamu na http://vimeo.com/6745866 :)
    SUN_VU_KUNG
    SUN_VU_KUNG --- ---
    Tohle mě hodně zaujalo :)





    JOHN FRANZEN - EACH LINE ONE BREATH - YouTube
    http://www.youtube.com/watch?v=8cL_f5QR29E
    SUN_VU_KUNG
    SUN_VU_KUNG --- ---
    Tak, recenze na Wacom Cintiq 13HD je tady:
    Wacom Cintiq 13HD | MAXAREA V4
    http://www.maxarea.com/recenze/wacom-cintiq13hd-326605
    CORNHOLIO
    CORNHOLIO --- ---
    Tož že bych se tentokrát na vás chlapci přijel z teho Brna podívat?:)
    MOUSEK
    MOUSEK --- ---
    Hlavne sa zaregistrujte http://get-splashed.cz/registrace/ . :D Lebo zatial je nas akurat tak, žeby sme si mohli sadnut okolo stola. :D
    THE_BALROG
    THE_BALROG --- ---
    Určitě přijedu :)
    SUN_VU_KUNG
    SUN_VU_KUNG --- ---
    MERLKIR: jj, letos se sešla zajímavá sestava, Michal bude určitě super, taky se na něj těším, je to zase o řád dál, než loni.
    MERLKIR
    MERLKIR --- ---
    Tak určitě! Koukám že bude letos přednášet i Michal Ivan, tož to musím dojet.
    SUN_VU_KUNG
    SUN_VU_KUNG --- ---
    MERLKIR: no doufám, že dorazíš :) I ostatní :) A slibuju, bude víc slajdů, víc víc víc! :D
    MERLKIR
    MERLKIR --- ---
    SUN_VU_KUNG: už se těším! ;)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam