• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    SUN_VU_KUNGSvatostánek Opičího krále - tvorba nejrůznějšího druhu - SUN VU KUNG at work
    SUN_VU_KUNG
    SUN_VU_KUNG --- ---
    MEJLA77: no jak se na tahle slova člověk zaměří, tak je to dost kruté poslouchání, protože jsme s nimi (zvlášť já) nešetřili :D Schválně jsem si to pustil znova, kdo tam to "jakoby" vnesl jako první a bohužel jsem to byl já :D A povedlo se mi Devcagera dokonale intoxikovat, takže to pak už říká taky :D Holt šlo hlavně o informace pro začátečníky, kteří netuší, co od toho oboru očekávat a tak tyhle nuance, jako příjemný poslech nějak nedopadly :D
    MEJLA77
    MEJLA77 --- ---
    v pohodě :) osobně už se tím poslední dobou jakoby bavím, kde všude ho jakoby slyším a s manželkou se taky už navzájem občas jakoby přistihneme při jeho užití :) ten příspěvek na youtube jsem nepsal - každý máme svá výplňková (parazitní) slova (já se docela často přiznávám nebo musím přiznat:)), nepotřebuji na to upozorňovat.)
    SUN_VU_KUNG
    SUN_VU_KUNG --- ---
    NECRON: Omlouvám se :-) Ono těch killer slov je tam víc, ale člověk není zvyklý si to hlídat a po hodině nastupuje taky trochu únava :-) Jasně, že to je nesmyslné slovo, ale je to prostě pomocná věc bez významu.
    NECRON
    NECRON --- ---
    SUN_VU_KUNG
    SUN_VU_KUNG --- ---
    Dnes mám trochu jiný druh příspěvku - s Michaelem Petrusem jsme udělali rozhovor o řadě témat, která souvisí s freelance prací ale i s kreativními obory. Samozřejmě, dalo by se toho probrat mnohem víc a i odpovídat konkrétněji, ale to by už bylo za hranicí poslouchatelnosti :) Takže vzniknul cca dvouhodinový rozhovor, který si můžete v případě zájmu pustit zde:
    Povolání freelance ilustrátora v ČR - YouTube
    http://www.youtube.com/watch?v=JQo-mYfzI8g

    Pod videem jsou i zmiňované odkazy + možnost stažení jen zvukové stopy nebo odkazy na časy konkrétních otázek.

    Předem se omlouvám za echo, které vzniklo někde na mé straně a mírně poznamenává srozumitelnost. Netuším, co to bylo a až to najdu, tak to rozmlátím prací tyčí :)

    SUN_VU_KUNG
    SUN_VU_KUNG --- ---
    Zase trochu hraní si v PS
    SUN_VU_KUNG
    SUN_VU_KUNG --- ---
    Testování...
    SUN_VU_KUNG
    SUN_VU_KUNG --- ---
    Je to sice už nějaká doba, ale teď vyšlo oficiální promo video ke konferenci SPLASH 2013 (opravdu povedené) - sem tam je tam i opice.

    Splash 2013 - Promo - YouTube
    http://www.youtube.com/watch?v=YgWvMZwBwpU
    SUN_VU_KUNG
    SUN_VU_KUNG --- ---
    Trochu relaxu po nablblé práci... v podstatě skica nápadu. They Come With The Fog :)
    SWT
    SWT --- ---
    SUN_VU_KUNG: To bude evidentně nějaký poklidný hlubokomyslný filozofický příběh :)))
    Pěkný to máš ;)
    SUN_VU_KUNG
    SUN_VU_KUNG --- ---
    Skica...
    SUN_VU_KUNG
    SUN_VU_KUNG --- ---
    Ilustrace pro obálku knihy Petra Heteši u nakladatelství Brokilon.
    SUN_VU_KUNG
    SUN_VU_KUNG --- ---
    TRAGED: To by bylo hezké, protože Rage je moje oblíbená hra, ale bohužel, tak daleko jsem se nedostal :)
    TRAGED
    TRAGED --- ---
    SUN_VU_KUNG: Delas na Rage DLC? :)
    MOUSEK
    MOUSEK --- ---
    Neskutočné majstre.
    CVOK
    CVOK --- ---
    To se mi fakt líbí. Každý vůz je určený pro jiné prostředí ... :)
    SUN_VU_KUNG
    SUN_VU_KUNG --- ---
    PLUMM: Ano, všechno je to konstrukce, žádné 3D ani podkladová fotka - těžko bych našel 5 fotek v naprosto stejném úhlu. Ono je kolikrát rychlejší udělat konstrukci, než trávit hodiny hledáním a upravováním fotek. Auto není tak komplikovaný tvar.

    Takových věcí je tam víc, ale jak jsem psal, zadání mělo určité pevné body, se kterými jsem musel počítat. Nebylo ani cílem stát na takových logických detailech, důležitější bylo, aby to vypadalo dobře... v reálu by asi nic než auta na terénním podvozku nefungovalo, protože ty s malou světlou výškou by uvízly na prvním náspu. U dalšíh vozidel, která měla být mohutnější a větší jsem s určitým krytím kol počítal.
    PLUMM
    PLUMM --- ---
    SUN_VU_KUNG: Všechno poctivě konstrukce podle linek v perspektivě, nebo jsi měl jako podklad fotky/modely aut z těhle úhlů?

    U těch osobáků by se mi líbila i nějaká verze s kusem plechu přes kola, přece jen je ta pneumatika nejslabší místo, tak aby ho koukalo ještě míň. U těch dodávek a pickupů je to kvuli těm mega kolům asi nemožný, ale u osobáků, proč ne.
    SUN_VU_KUNG
    SUN_VU_KUNG --- ---
    PLUMM: Díky!!
    PLUMM
    PLUMM --- ---
    Pecka jak blázen.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam