• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    SUN_VU_KUNGSvatostánek Opičího krále - tvorba nejrůznějšího druhu - SUN VU KUNG at work

    Tvorba ID SUN VU KUNG. Digitální práce, kresby, malby, plastika...

    KNIHY (přehled nejdůležitějších knih z mé knihovny, kdyby někoho zajímaly jakékoliv informace ke konkrétní knize, stačí napsat)
    www.jdolezalek.com - portfolio
    rozbalit záhlaví
    SUN_VU_KUNG
    SUN_VU_KUNG --- ---
    PLUMM: Ano, všechno je to konstrukce, žádné 3D ani podkladová fotka - těžko bych našel 5 fotek v naprosto stejném úhlu. Ono je kolikrát rychlejší udělat konstrukci, než trávit hodiny hledáním a upravováním fotek. Auto není tak komplikovaný tvar.

    Takových věcí je tam víc, ale jak jsem psal, zadání mělo určité pevné body, se kterými jsem musel počítat. Nebylo ani cílem stát na takových logických detailech, důležitější bylo, aby to vypadalo dobře... v reálu by asi nic než auta na terénním podvozku nefungovalo, protože ty s malou světlou výškou by uvízly na prvním náspu. U dalšíh vozidel, která měla být mohutnější a větší jsem s určitým krytím kol počítal.
    PLUMM
    PLUMM --- ---
    SUN_VU_KUNG: Všechno poctivě konstrukce podle linek v perspektivě, nebo jsi měl jako podklad fotky/modely aut z těhle úhlů?

    U těch osobáků by se mi líbila i nějaká verze s kusem plechu přes kola, přece jen je ta pneumatika nejslabší místo, tak aby ho koukalo ještě míň. U těch dodávek a pickupů je to kvuli těm mega kolům asi nemožný, ale u osobáků, proč ne.
    SUN_VU_KUNG
    SUN_VU_KUNG --- ---
    PLUMM: Díky!!
    PLUMM
    PLUMM --- ---
    Pecka jak blázen.
    SUN_VU_KUNG
    SUN_VU_KUNG --- ---



    SUN_VU_KUNG
    SUN_VU_KUNG --- ---


    SUN_VU_KUNG
    SUN_VU_KUNG --- ---



    SUN_VU_KUNG
    SUN_VU_KUNG --- ---

    SUN_VU_KUNG
    SUN_VU_KUNG --- ---
    Tak, tady je moje práce za pár posledních měsíců - jsou to koncepty pro jeden projekt, který byl bohužel v průběhu zrušen, takže není zdaleka hotové všechno... stihnul jsem udělat pár vozidel, každé má několik variant od úplně základní až po vysoce pancéřovanou. Design měl řadu omezení, vyplývajících ze zadání.



    SUN_VU_KUNG
    SUN_VU_KUNG --- ---
    Tak ještě něco ke SPLASH 2013 - kdo neviděl - report z Re-Play (hned na začátku):
    RE-PLAY 3s40 ARCHIV - AC 4: Black Flag, BF4 MP BETA, Pupeteer, Splash - YouTube
    http://www.youtube.com/watch?v=gxE6L0c6Wj0&t=4m20s
    MOUSEK
    MOUSEK --- ---
    SUN_VU_KUNG: a aká je pravda ? :D
    SUN_VU_KUNG
    SUN_VU_KUNG --- ---
    Celkem příjemné video :)
    Deges Art, being a concept artist - YouTube
    http://www.youtube.com/watch?v=CzJXLXLKHpg
    SWT
    SWT --- ---
    SUN_VU_KUNG: Pěkné, pěkné! Otázka je, jak to vypadá za použití stereoskopických očí v1.0 ale i tak velmi působivé.
    ALADAR
    ALADAR --- ---
    SUN_VU_KUNG: A sakra!!!! Tak tohle me zarazilo do zidle!!!
    SUN_VU_KUNG
    SUN_VU_KUNG --- ---
    Kam až jde dotáhnout mapping :)
    Box
    https://vimeo.com/75260457
    SUN_VU_KUNG
    SUN_VU_KUNG --- ---
    ZELGARIS: a on se ještě přizná! :D
    ZELGARIS
    ZELGARIS --- ---
    SUN_VU_KUNG: Chjo... jsem vedel, ze mam dat prednost tomu nez Ostravskemu Malemu Anime festivalu...
    SUN_VU_KUNG
    SUN_VU_KUNG --- ---
    THE_BALROG: hehe, takhle je to lepší, pěkně v bluru :)
    netuším, jestli to bude fungovat, ale tady je celá galerie:
    https://picasaweb.google.com/116814978449308504776/SPLASH2013


    ZELGARIS: Ono by to skoro plné bylo, ale dost lidí bylo v jiné místnosti na workshopu... účast narostla značně, bylo myslím kolem 230 lidí, sál má kapacitu 400 tak příští rok to padne :D


    MILANVASEK: škoda no :( je to teprve druhý ročník, ale myslím, že se to hodně posouvá a ten mix témat byl povedený, každý si přišel na své. A hlavně - ten SPLASH má něco navíc - atmosféru. Z těch fotek to tak není vidět, to tam musí být člověk osobně :)
    MILANVASEK
    MILANVASEK --- ---
    SUN_VU_KUNG: hmm, mrzi me, ze jsem tam zase nemohl byt. tento rocnik vypada, ze byl vazne zajimavy...
    ZELGARIS
    ZELGARIS --- ---
    SUN_VU_KUNG: Fajn videt vetsi ucast nez posledne. Priste by to mohlo byt plne.
    THE_BALROG
    THE_BALROG --- ---
    SUN_VU_KUNG: Zobrazilo! A docela ti to sluší :)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam