• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    SUN_VU_KUNGSvatostánek Opičího krále - tvorba nejrůznějšího druhu - SUN VU KUNG at work
    NAMORNICEK
    NAMORNICEK --- ---
    SUN_VU_KUNG: tak zatím to nejde ....
    SUN_VU_KUNG
    SUN_VU_KUNG --- ---
    CAR2N: právě řeším, jak to udělat aby to šlo :D :D
    CAR2N
    CAR2N --- ---
    a budeme se tam moct taky podivat? :)
    SUN_VU_KUNG
    SUN_VU_KUNG --- ---
    SUN_VU_KUNG: hm, tak to nefunguje tak, jak jsem potřeboval :D Zase tak mocinky privátní to být nemusí :)
    SUN_VU_KUNG
    SUN_VU_KUNG --- ---
    Tak jo, založil jsem si privátní klub, do kterého budu dávat věci, které mne nějak vizuálně zaujaly, protože blogy a stránky, které sleduji toho na mne valí denně spoustu a je tam hodně věcí, které by zajímaly třeba i někoho jiného:

    [ Visual Stream ]
    SUN_VU_KUNG
    SUN_VU_KUNG --- ---
    MOUSEK: No jo, zrovna dělám koncept artilerie :)
    MOUSEK
    MOUSEK --- ---
    Pred časom som niečo započul okolo nášho opičáka ... zalezený je vo vysokých kopcoch digitálnych papierov svojich konceptov kde ani živá duša nevkročí a dupľom už nie po tom čo sa na tom svojom papierovom hrade i vyzbrojil zbraňou a pri pohľade na ňu si hrdo usrkáva 10+ ročnej whisky. ;)
    MEJLA77
    MEJLA77 --- ---
    zrovna za ty jsem ti dával + ... mimochodem tam ty obrázky pořád vidím... dostal jsem jednou ban v jiném klubu a napsal jsem správci, že s tím nesouhlasím, že je to podle mě nespravedlivé, chvíli byl na mě odměřený (nechci psát přímo drzý), ale když jsem mu na jeho argumenty věcně odpověděl a dal linky s mými příspěvky, tak to uznal a ten ban zrušil... a to to mělo být nevratně :) Sice jsem tam od té doby nic nedal, ačkoliv jsem mohl, ale spravedlivost vyhrála :)
    KID_MCHUTT
    KID_MCHUTT --- ---
    SUN_VU_KUNG: halt některým lidem se nezavděčíš :)
    SUN_VU_KUNG
    SUN_VU_KUNG --- ---
    KID_MCHUTT: Tak zase tak moc mi o to nejde :) Jen jsem kroutil hlavou, co to jako má být :)
    KID_MCHUTT
    KID_MCHUTT --- ---
    (ale má ho tam víc lidí, kteří malují nebo něco vytvářejí...)
    KID_MCHUTT
    KID_MCHUTT --- ---
    SUN_VU_KUNG: založ takovej klub soukromej a dávej do něj ty obrázky dál :) tam ti polezou jenom zvaní a bude
    SUN_VU_KUNG
    SUN_VU_KUNG --- ---
    POMYJAN: Netuším :) Celkově sleduju velkou hromadu grafických a vizuálně zajímavých blogů a galerií, které se updatují každou chvíli, takže porce těch vizuálních stimulů a zajímavostí je nekonečná. Proto takové auditko nepotřebuji, ale dával jsem tam věci, které mne v tom množství nějak vizálně zaujaly a jsem rád, že nejenom mě :)
    SUN_VU_KUNG
    SUN_VU_KUNG --- ---
    ALIENJEDNA: Žádné zdůvodnění nemám, prostě najednou ban :) Podle mě bylo všechno k tématu :) Je mi to celkem jedno, takové auditko nepotřebuji :)
    ALIENJEDNA
    ALIENJEDNA --- ---
    SUN_VU_KUNG: Aha, tvoje vizuální postřehy nebyly dost "--" takže BAN ? Důvod?
    SUN_VU_KUNG
    SUN_VU_KUNG --- ---
    Historický okamžik :) Všem, co dávají plus věcem, které jsem dával do auditka "VIZUALNÍ POSTŘEHY ODJINUD -grafické a vizuální okolí- NÁS - žádný kecy! čistá galerka!" (a že jich není zrovna málo) - už tam nic nedám, protože... protože jsem tam dostal BAN :D :D :D Můj první na nyxu, jupííí! :) Sice by mne víc potěšil nějaký do auditka typu: Mimísci, bydlenky a manžové, ale co se dá dělat, nějak začít musím. 250 banů jako na Hofylandu to asi už nebude, ale evidentně to jde podobně snadno :D
    MADA
    MADA --- ---
    SWT: velkej nácek jako maskulaturní plešatej škaredej chlap, kterej je fyzicky 2x větší než já..
    SWT
    SWT --- ---
    HAWLIS: Tak jasně že to byl vtip, hrátky s jazykem mě baví ;)
    HAWLIS
    HAWLIS --- ---
    SWT: lol.... :D "já tě nemůžu pokérovat, páč nejsem ještě tak velkej nácek jako ty" ... ? tahle úvaha asi nemá, kor tady na nyxu, uplně stabilní základ. tedy nebylo-li to myšleno jako vtip... (a pokud ano, tak jo, tahle slovni hříčka mě pobavila)
    SWT
    SWT --- ---
    MADA: OT: ten nácek je větší než ty nebo je větší nácek než ty? Jsem se na tom nějak mentálně zadrh, jak ta věta byla míněna ...
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam