• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    SUN_VU_KUNGSvatostánek Opičího krále - tvorba nejrůznějšího druhu - SUN VU KUNG at work
    PLUMM
    PLUMM --- ---
    SUN_VU_KUNG: tumblr :)
    SUN_VU_KUNG
    SUN_VU_KUNG --- ---
    Tak zase něco pracovního - scéna pro dokument německé televize, bohužel, nakonec se nerealizoval. Taky to není úplně hotové, ale už jsem to nechal být. Marco Polo a Kublai Khan:

    Byla to zajímavá práce, protože jsem musel nastudovat hromadu materiálů z historie, o architektuře, o dělení dynastií a o tom, jaký vlastně měly styl atd... ne jen pro tuhle konkrétní věc, ale obecně pro celý projekt. Něco z toho mi v hlavě zůstalo a to se hodí :)
    SUN_VU_KUNG
    SUN_VU_KUNG --- ---
    OK, takže galerie založena, díky za hlasy:
    [ Visual Stream ID Sun_Vu_Kung ]
    ARAON
    ARAON --- ---
    SUN_VU_KUNG: Zahlasovano.
    SUN_VU_KUNG
    SUN_VU_KUNG --- ---
    Tak mi kdyžtak zahlasujte, jestli chcete ;)
    [ nyx :: kluby :: graficka tvorba ]
    SUN_VU_KUNG
    SUN_VU_KUNG --- ---
    jj, udělám asi normální diskusi a prostě to tam nakopíruju, co jsem tam už dal.
    NAMORNICEK
    NAMORNICEK --- ---
    SUN_VU_KUNG: tak zatím to nejde ....
    SUN_VU_KUNG
    SUN_VU_KUNG --- ---
    CAR2N: právě řeším, jak to udělat aby to šlo :D :D
    CAR2N
    CAR2N --- ---
    a budeme se tam moct taky podivat? :)
    SUN_VU_KUNG
    SUN_VU_KUNG --- ---
    SUN_VU_KUNG: hm, tak to nefunguje tak, jak jsem potřeboval :D Zase tak mocinky privátní to být nemusí :)
    SUN_VU_KUNG
    SUN_VU_KUNG --- ---
    Tak jo, založil jsem si privátní klub, do kterého budu dávat věci, které mne nějak vizuálně zaujaly, protože blogy a stránky, které sleduji toho na mne valí denně spoustu a je tam hodně věcí, které by zajímaly třeba i někoho jiného:

    [ Visual Stream ]
    SUN_VU_KUNG
    SUN_VU_KUNG --- ---
    MOUSEK: No jo, zrovna dělám koncept artilerie :)
    MOUSEK
    MOUSEK --- ---
    Pred časom som niečo započul okolo nášho opičáka ... zalezený je vo vysokých kopcoch digitálnych papierov svojich konceptov kde ani živá duša nevkročí a dupľom už nie po tom čo sa na tom svojom papierovom hrade i vyzbrojil zbraňou a pri pohľade na ňu si hrdo usrkáva 10+ ročnej whisky. ;)
    MEJLA77
    MEJLA77 --- ---
    zrovna za ty jsem ti dával + ... mimochodem tam ty obrázky pořád vidím... dostal jsem jednou ban v jiném klubu a napsal jsem správci, že s tím nesouhlasím, že je to podle mě nespravedlivé, chvíli byl na mě odměřený (nechci psát přímo drzý), ale když jsem mu na jeho argumenty věcně odpověděl a dal linky s mými příspěvky, tak to uznal a ten ban zrušil... a to to mělo být nevratně :) Sice jsem tam od té doby nic nedal, ačkoliv jsem mohl, ale spravedlivost vyhrála :)
    KID_MCHUTT
    KID_MCHUTT --- ---
    SUN_VU_KUNG: halt některým lidem se nezavděčíš :)
    SUN_VU_KUNG
    SUN_VU_KUNG --- ---
    KID_MCHUTT: Tak zase tak moc mi o to nejde :) Jen jsem kroutil hlavou, co to jako má být :)
    KID_MCHUTT
    KID_MCHUTT --- ---
    (ale má ho tam víc lidí, kteří malují nebo něco vytvářejí...)
    KID_MCHUTT
    KID_MCHUTT --- ---
    SUN_VU_KUNG: založ takovej klub soukromej a dávej do něj ty obrázky dál :) tam ti polezou jenom zvaní a bude
    SUN_VU_KUNG
    SUN_VU_KUNG --- ---
    POMYJAN: Netuším :) Celkově sleduju velkou hromadu grafických a vizuálně zajímavých blogů a galerií, které se updatují každou chvíli, takže porce těch vizuálních stimulů a zajímavostí je nekonečná. Proto takové auditko nepotřebuji, ale dával jsem tam věci, které mne v tom množství nějak vizálně zaujaly a jsem rád, že nejenom mě :)
    SUN_VU_KUNG
    SUN_VU_KUNG --- ---
    ALIENJEDNA: Žádné zdůvodnění nemám, prostě najednou ban :) Podle mě bylo všechno k tématu :) Je mi to celkem jedno, takové auditko nepotřebuji :)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam