• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    SUN_VU_KUNGSvatostánek Opičího krále - tvorba nejrůznějšího druhu - SUN VU KUNG at work
    PHOB
    PHOB --- ---
    SUN_VU_KUNG: No my sme sli superjohana a me to hodne zklamalo, ale asi je to tim, ze pro lezce jsou feraty po case nezajimave. Ale nahore to byl luxus. Ostatne jako na kazdem vrcholu
    SUN_VU_KUNG
    SUN_VU_KUNG --- ---
    PHOB: Hned bych šel.
    PHOB
    PHOB --- ---
    SUN_VU_KUNG: skoro jako na dachsteinu :)
    SUN_VU_KUNG
    SUN_VU_KUNG --- ---
    Z lásky k horám...
    NOKOS
    NOKOS --- ---
    hergot. nemuzu prijit na to, jak odsut napsat do posty (z mobilni aplikace). posli mi prosim sz, domluvime se tam. nebo tady, verejne, transparentne :-D
    SUN_VU_KUNG
    SUN_VU_KUNG --- ---
    NOKOS: no, tak se můžeme domluvit :)
    NOKOS
    NOKOS --- ---
    SUN_VU_KUNG: je nadherna!!!! dvojku bych za ni dal!
    SUN_VU_KUNG
    SUN_VU_KUNG --- ---
    DOUPLE: Jasně, Raphaela znám... byl jsem i na jeho přednášce. Záleží na technologii, protože řada fotoknih (třeba od Blurb atd.) jsou tištěné.. malonákladovým digitálním ofsetem. Ten už hodně pokročil a na kvalitním stroji je lepší než klasický ofset. U portfolia nebo digitální malby to tolik nevadí, ale když pak vidíš knihu udělanou z fotopapíru, na který se to svítilo, takže chybí pixely a rastr, tak je to jinde. Speciálně ta černobílá fotka, kde jsou gradienty, zrno atd.. tak tam tahle technologie hodně pomůže.

    No a taky nejsi charita že jo, takže aspoň nějakou tu stovku na tom vydělat, aby se ti to zaplatilo :) Lidi si na vlastní knihy dělají kampaně na kickstarteru a vybírají neuvěřitelné sumy... ale to je asi tím tématem... třeba: "Jak kreslit draky" :D
    DOUPLE
    DOUPLE --- ---
    SUN_VU_KUNG: jasne. Sleduju na fb typa z Ubisoftu ( https://www.facebook.com/raphael.lacoste.9 ) aten nedavno vydal knihu v podobny rozsahu (i rozmeru), prodaval ji za 2500. Tak me zajimalo kolik tak muzou bejt cca naklady.
    SUN_VU_KUNG
    SUN_VU_KUNG --- ---
    DOUPLE: záleží jak si to nakombinuješ, tohle je cca 1700 no ale kdybych ji prodával, tak bych rád aspoň tak za 2000 :))
    DOUPLE
    DOUPLE --- ---
    SUN_VU_KUNG: na kolik to prislo? vypada luxusne
    SUN_VU_KUNG
    SUN_VU_KUNG --- ---
    THOR_CALYSTERN: no mě vadilo hlavně to, že ten program nepodporuje tiff... ale jinak super, hlavně je to fakt fotokniha, ne tisk, nenajdeš rastr ani pixely... a přesně, měl jsem to tady asi za tři dny.
    THOR_CALYSTERN
    THOR_CALYSTERN --- ---
    SUN_VU_KUNG: my tam dělali 2 fotoknihy výběru ze svatby, pro rodiče k Vánocům a též maximální spokojenost – třetí pracovní den to tu z Německa už bylo. Jinak velmi kvalitní provedení. My jejich program použili a byl to chvílema porod – ještě má své mouchy a občas dělá, že neumí udělat nějakou akci, i když by zrovna měl (nerozbalí se menu akcí na konkrétním objektu atd.) :+) Jinak bez problému...
    SUN_VU_KUNG
    SUN_VU_KUNG --- ---
    THOR_CALYSTERN: jj, ozkoušel jsem si je a super, určitě to nebude poslední kniha. Jen jsem nepoužil ten jejich program a udělal si to sám.
    THOR_CALYSTERN
    THOR_CALYSTERN --- ---
    SUN_VU_KUNG: u Saal Digital?
    SUN_VU_KUNG
    SUN_VU_KUNG --- ---
    Tentokrát něco z foto tvorby. Konečně jsem dal dohromady výběr 54 černobílých fotek z Islandu a nechal udělat fotoknihu. Dost mě překvapila kvalita, fotky nejsou tištěné, ale svícené na fotopapír jako klasická fotografie, proto je nemožné najít pixely nebo tiskový rastr, nic takového tam není. Stránky mají matnou laminaci. Prvotřídní knihařina pak celý dojem jen podtrhuje. Kniha působí opravdu skvěle, jsem z ní nadšený.









    OMN
    OMN --- ---
    iron man ve svete falloutu :)
    SUN_VU_KUNG
    SUN_VU_KUNG --- ---
    Tohle je přesně jeden z toho druhu designů, který mne nejvíc baví dělat... Byl to jeden z armorů pro hru Shock Tactics, které jsem navrhoval. Bohužel, spolupráci jsme ukončili, protože nakonec potřebovali někoho vyloženě inhouse... Finální armor ve hře vypadá trochu jinak. http://www.shock-tactics-game.com

    SUN_VU_KUNG
    SUN_VU_KUNG --- ---
    GALENIUS: V tomhle bohužel neporadím. Ale co jsem koukal, tak ji komentují Slováci i Češi, tak by to mělo fungovat...
    GALENIUS
    GALENIUS --- ---
    SUN_VU_KUNG: jen škoda, že ta hra zatím není určena pro náš region. Jde najít přes Google, ale nejde nainstalovat. 8-(
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam