• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    SUN_VU_KUNGSvatostánek Opičího krále - tvorba nejrůznějšího druhu - SUN VU KUNG at work
    SUN_VU_KUNG
    SUN_VU_KUNG --- ---
    Právě vyšel rozhovor se mnou, tak budu rád, když si jej přečtete :)
    Ilustrátor Jan „Hunter“ Doležálek odpovídá na 25 rychlých otázek - BIGG MAGG
    https://www.biggmagg.cz/...icles/7130/ilustrator-jan-hunter-dolezalek-odpovida-na-25-rychlych-otazek
    MEJLA77
    MEJLA77 --- ---
    SUN_VU_KUNG: oceňuji tvou skromnost, ale IMO jste na podobném levelu.)
    SUN_VU_KUNG
    SUN_VU_KUNG --- ---
    MEJLA77: Jama je letecký inženýr z Tadžikistánu, co se přesunul do Anglie. Dělal v MPC, teď netuším, u koho pracuje. Je to takový průkopník různých digitálních kreativních postupů. Znám ho už dlouho. Každopádně on je jiný level :)
    MEJLA77
    MEJLA77 --- ---
    SUN_VU_KUNG: Na Jama Jurabaev jsem narazil dneska ve 3D auditku a říkal jsem si, když jsem to viděl, že buď jsi o něm (ní) psal nebo určitě znáš, občas máte podobnou atmosféru ve svých obrazech.)

    The art of Jama Jurabaev
    http://jamajurabaev.com/
    SUN_VU_KUNG
    SUN_VU_KUNG --- ---
    MILIS: tohle kreslit pro animaci by byla noční můra :) Příliš hodně detailů... Ale kdysi jsem si chtěl udělat v AE takový film z rozřezaných vrstev předkreslených scén...
    MILIS
    MILIS --- ---
    SUN_VU_KUNG: a kdy bude anifilm? by mohlo byt kvalitni scifi! :))
    SUN_VU_KUNG
    SUN_VU_KUNG --- ---
    Rozhodl jsem se ukázat první ilustraci, kterou jsem dělal v rámci Patreonu. Od té doby už jsou tam další dvě a pracuji na nových. Chci poděkovat všem, kteří mne na Patreonu podporují. Stačí si na Patreonu udělat účet Patrona a přispět pár dolary (kreditní karta, paypal). Bonusem jsou skici, videa z tvorby, obrázky ve vysokém rozlišení pro tisk... věci z Patreonu také aktuálně nejsou nikde jinde.
    Jan Doležálek is creating Digital paintings, illustrations, concept art | Patreon
    https://www.patreon.com/dolezalek

    Slum
    SUN_VU_KUNG
    SUN_VU_KUNG --- ---
    :) ufoportrét pro jeden rozhovor.
    SUN_VU_KUNG
    SUN_VU_KUNG --- ---
    Dva nové obrázky na Patreonu. "Outpost" a "Airman". Díky všem, co mě tam podporují.
    SUN_VU_KUNG
    SUN_VU_KUNG --- ---
    MONOTYPEK: pěkný :)
    MONOTYPEK
    MONOTYPEK --- ---
    je fajn, když ti tumblr nabídne opičáka :)

    SUN_VU_KUNG
    SUN_VU_KUNG --- ---
    Kromě dalších obrázků teď dělám i věci určené pro Patreon. Tohle je první z nich, kterou jsem dokončil. Kromě obrázku bude i jednoduché video ukazující 18 kroků, které vedly k dokončení, plus obrázek ve vysokém rozlišení atd. Díky těm, co mne na Patreonu už podporují.
    SUN_VU_KUNG
    SUN_VU_KUNG --- ---
    Konečně jsem si založil profil v projektu PATREON. Kdo nezná - jde o systém, kde můžete finančně podporovat své oblíbené autory (jakéhokoliv obsahu). Za podporu pak získáváte určité výhody. Je to velmi jednoduché a přehledné. Pro řadu tvůrců znamená podpora skrz Patreon možnost víc se zaměřovat na vlastní tvorbu, což je přesně to, co jejich podporovatelé vítají. Mohou tak vznikat i věci, které by bez podpory byly jen těžko realizovatelné - např. vydání vlastní obrázkové knihy a podobně.

    Pokud máte rádi moje věci a chtěli byste jich víc a jste třeba v Patreonu aktivní nebo o podpoře uvažujete, je toto cesta. Velmi si vážím všech, kteří mne podporují a díky moc za to.

    Jan Doležálek is creating Digital paintings, illustrations, concept art | Patreon
    https://www.patreon.com/dolezalek
    MONOTYPEK
    MONOTYPEK --- ---
    SUN_VU_KUNG: připomíná Simona Stålenhaga a to mně líbí :)
    V3S
    V3S --- ---
    SUN_VU_KUNG: jo, to je on :) ... to je dany asi tou jeho typickou kombinaci beznych civilnich veci a okamziku s naprosto napatricnymi scifi vecmi, ktera vytvari takovou zvlastni harmonii a disharmonii zaroven (ano, popisuje se to fakt tezko) .. a mozna i trosku barevnym ladenim ... kazdopadne pecka, jen tak dal :)
    SUN_VU_KUNG
    SUN_VU_KUNG --- ---
    V3S: Simon Stålenhag :)
    už to na mě vytáhli, taky v dobrém. Jeho věci mě baví, ale myslím, že tohle i když má podobnou stavbu a řekněme i námět, tak je to pořád dostatečně jiné :)

    Jinak když jsem to začal malovat, tak jsem na Simona vůbec nemyslel, protože začátek se odvíjel od fotky, na kterou jsem náhodou narazil na tumblru a hned jsem v ní viděl potenciál. Až pak mi došlo, že to vlastně bude taková Stalenhageovina :)
    V3S
    V3S --- ---
    marne hledam jmeno toho severskyho chlapika, kteryho mi to automaticky asociuje ... coz ber jako poklonu, je nejlepsi :)
    SUN_VU_KUNG
    SUN_VU_KUNG --- ---
    MILIS: Díky :)
    MILIS
    MILIS --- ---
    SUN_VU_KUNG: tohle se ti velmi povedlo!
    SUN_VU_KUNG
    SUN_VU_KUNG --- ---
    Say hello!
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam