• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    LUKKASTFaith In Sound ♫..♫..♫..♫
    LUKKAST
    LUKKAST --- ---
    DAHL: kamarad, Kocour, jestli znas..byl tam taky v patek
    LUKKAST
    LUKKAST --- ---
    JIRRA: kazdej tam mame svoje peckovy fotecky :)
    koukni na karha :D:D
    JIRRA
    JIRRA --- ---
    23KACA23: jo fotky pěkný akorát se zas na všech tvářim jak mentál ale což :D
    DAHL
    DAHL --- ---
    LUKKAST: peckovej leták...kdo to dělal ????
    LUKKAST
    LUKKAST --- ---
    23KACA23
    23KACA23 --- ---
    fotky z Boileru:
    faithinsound | Boiler 8. 10. 2010 – rajce.net
    http://faithinsound.rajce.idnes.cz/Boiler_8._10._2010/
    OPRAH
    OPRAH --- ---
    JIRRA: jj, to je základ ty barmani no.. už sem to z tý svý diskuze smazal aby to zase zbytečně nestrašilo náhodný návštěvníky a s kokotama už se pokecalo takže je to v pohodě.)
    JIRRA
    JIRRA --- ---
    jó byla to sranda :)

    OPRAH: mentálů máš všude dost viď neuděláš nic - ale kluci za barem férový a hned to vyklidnili takže pohoda
    LUKKAST
    LUKKAST --- ---
    OPRAH: z mixem nic neni, my sme ho sundali a dali si tam svuj..skoda toho gramce ze si to nerekl :))
    vsechno v pohode..aspon kdyz se to takhle vyresi :)
    GANDALF_23
    GANDALF_23 --- ---
    OPRAH: díky :)
    OPRAH
    OPRAH --- ---
    GANDALF_23: poptám se a dám vědět!
    GANDALF_23
    GANDALF_23 --- ---
    OPRAH: a kdyby se náhodou našli nějaký věcy, tak bych byl celkem rád :) nechal sem tam ledvinku s drtičkou, kotlem od bongu a pár dalších věcí, nic cenného :) jinak dík
    GANDALF_23
    GANDALF_23 --- ---
    OPRAH: já myslim, že jeden z nich alespoň nácek byl, protože tam hajloval a měl fakt dementní kecy... :D ale i tak to bylo v pohodě a na takovýhle lidi serem :)
    OPRAH
    OPRAH --- ---
    Tak mi bylo všechno tak nějak vysvětleno Lukkastem...

    ad Gramo: že jedno z nich nefunguje se cerratem jsem se dozvěděl moc pozdě na to, abych vás mohl varovat, každopádně už jsem na středu objednal servis a pro jistotu i nový universal přenosky a slibuju, že pro příště už bude všechno šlapat jak má...
    ad Mixák: je to o nastavení- hraje se na něj roky a nikdo si nestěžoval, každopádně ho nechám znovu komplet zapojit- zapojujem i další repro za barem, celkově se zvuk o dost zlepší...
    ad Zmrdi: jednalo se o bratra bývalého majitele klubu (psychicky nemocnej) a jeho dementního kumpána (dement)... oba dva už se tam neukážou a pokud ano, budou vyvedeni, čuráci zasraný!!!!! sem nasranej kluci, věřte mi, člověk se sere s programem, snaží se všechno vychytat a pak to poserou takovýhle zmrdi kokotský z prdele vytažený hajzlové nevzdělaný tupý!!!! vůbec to neni jejich píseček a nikdy nebude a nejsou to náckové ale idioti, za který by se i wehrmacht musel stydět!!!!

    každopádně se vám všem moc omlouvám, parťák se tam byl podívat kolem jedný a prej to byl celkem supr mejdan, dobrý lidi prej... já jsem byl tou dobou za barem v azylu... prostě fakt škoda no... hele příště to bude lepší, slibuju!!!
    OPRAH
    OPRAH --- ---
    ehm.. mohl by mi někdo vysvětlit, o co tam šlo??? nic nevim...
    GANDALF_23
    GANDALF_23 --- ---
    LUKKAST: byly přehnaný, akorát se chtěli prát nebo vyvolávat problém :( ale s tim nic neuděláme :)
    LUKKAST
    LUKKAST --- ---
    dycky se najde nejakej idiot co zacne tohle vyvolavat..bohuzel

    ale veta : Ja si privezu svoje gramce a klidne tri a to teprve uvidite !! Me opravdu pobavila :D
    23KACA23
    23KACA23 --- ---
    GANDALF_23: tj, dost pokazili závěr :/
    GANDALF_23
    GANDALF_23 --- ---
    jo a kdybyste někdo věděli o mý ledvince, tak bych byl rád :) v boileru sem jí tam někde nechal :(
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam