• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    MILOSHITRegina Spektor
    MILOSHIT
    MILOSHIT --- ---
    nevíte někdo jestli jsou ještě k mání lístky? Jak se prodávají na jízdárně pražského hradu, tak se nedá zjistit, kolik jich zbývá, dovolat se tam nemůžu :(
    MILOSHIT
    MILOSHIT --- ---
    ajta krajta. nicméně půjdu taky.
    BLEVAJZZ
    BLEVAJZZ --- ---
    prej ten prostor je naprosto strašný a hlavně tam chodí divné publikum ve směs politici takže se připravte na snobárničku.....
    SPLIFFBOY
    SPLIFFBOY --- ---
    já jdu taky.
    a k té předchozí diskuzi - ano, starší alba byla řádově lepší. přesto mi ta nová přijdou stále jako dost poslouchatelná alternativa k velké části světové hudební produkce. mimo to interpret, který by v rámci turné hrál výlučně věci z posledního alba, je celkem vzácnost. tím spíš, pokud se bude jednat teprve o druhé její vystoupení u nás...
    MARTIK
    MARTIK --- ---
    já jdu
    BLEVAJZZ
    BLEVAJZZ --- ---
    jde na ní někdo na ten pražský hrad?
    BLEVAJZZ
    BLEVAJZZ --- ---
    tak tak.. je to hodně špatné :-/
    ANGELINE
    ANGELINE --- ---
    Ha! Že! To poslední album je hrůza!
    Nemá smlouvu na tři desky, nebo tak něco? Nesnaží se to jen mít z krku?
    Podle mě jsou tam jen hrozné songy a pár, kde vykrádá samu sebe.
    Ta "Open" není špatná, ale taky bych to viděla spíš na B-side.
    MARTIK
    MARTIK --- ---
    baví mně furt, ale poslední album je slabší. Navíc to jsou přiznané nějaké zbytky, nedodělky z předchozí tvorby. Líbí se mi z toho tak dva kusy, třeba toto je skvělá píseň: http://www.youtube.com/watch?v=0v1U7xTMcg4

    MILOSHIT
    MILOSHIT --- ---
    vás to ba? mně to přijde jako už jen takovej neškodnej folk/popík...
    MILOSHIT
    MILOSHIT --- ---
    vida, něco se tu děje! Hm, Nevěděl jsem že regina bude v praze...ale stejně bude nejspíš hrát svou novou tvorbu, která už mne osobně narozdíl od jejich prvních alb téměř absolutně nebaví...
    SPLIFFBOY
    SPLIFFBOY --- ---
    MARTIK: cena je +- dle mych ocekavani... dal bych radsi i min, prave proto ze v celkovem souctu platim za kulturu az moc... ale to uz je otazka priorit, tuhle cenu akceptuju a jsem rad, ze tu akci nekdo dela.
    MARTIK
    MARTIK --- ---
    SPLIFFBOY: a cena je super. Dal bych klidně víc. Tohle je letos můj nejlevnější koncert :)
    SPLIFFBOY
    SPLIFFBOY --- ---
    MARTIK: rado se stalo. oni to avizovali teprve v minulem tydnu a predprodej spustili dnes. ja prave po colours zvazoval vloni i vylet na koncert do vidne nebo berlina, tak sem rad, ze nakonec nemusim ani z prahy a to misto by mohlo byt i fajn pro tento typ akce
    MARTIK
    MARTIK --- ---
    SPLIFFBOY: díky moc za upozornění. Na Reginu od Colours čekám jak na zázrak. Sleduji připravované koncerty a tohle mi úplně uniklo.
    SPLIFFBOY
    SPLIFFBOY --- ---
    tak listky na prazsky koncert koupeny, tesim se moc, pac colours mi onehda nevysly...
    MILOSHIT
    MILOSHIT --- ---
    Regina Spektor - Aching to Pupate (Claviq remix)
    http://soundcloud.com/claviq/regina-spektor-aching-to
    MARTIK
    MARTIK --- ---
    nasharujte někdo dvdčko z londýna..
    MILOSHIT
    MILOSHIT --- ---
    Regina Spektor - Oedipus

    YouTube - Regina Spektor - Oedipus
    http://www.youtube.com/watch?v=MSfSR4Pj1EE


    MILOSHIT
    MILOSHIT --- ---
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam