• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    GATTA_NERABDSM komunita v Brně
    GATTA_NERA
    GATTA_NERA --- ---
    Edison na příští sraz přinese nějaké TENSy, těšmě se, termín vymýšlím, večer už budu vědět víc
    GATTA_NERA
    GATTA_NERA --- ---
    Matim, ačkoliv si myslí, že je na něj pořádán feministický hon, vám vyřizuje omluvu.
    a tímto dělám za roztržkou dlouho tlustou čáru

    ____________________________________________________________________
    VAMPIREGIRL
    VAMPIREGIRL --- ---
    NENUFER: a co má on co kecat Neře do toho, koho si má pustit na srazy, co pořádá? To je její věc, ne?
    GATTA_NERA
    GATTA_NERA --- ---
    NENUFER: Nenu, možná jse trochu drsní, ale on to všechno vztahoval na sebe, udělal ze sebe mluvčího čajovny, skoro i medvěda (který takové námitky naopak neměl), pak po sebemenší kritice kopal okolo sebe, navíc mě prosil o pozvánku a první co udělá,že velze sem a namísto nějakého pozitiva začne kritizovat...ano čajovna je dobrá pro lidi na rozkoukání a já nikomu nebráním tam chodit, ale mám spíš dojem, že se snaží najdenou separovat namísto sjednocení lidí.

    Tady v diskuzi budu pravidelně dávat i termíny čajovny, ať si každý vybere, nechci to mít jen na reklamu svých aktivit
    NENUFER
    NENUFER --- ---
    hele to mu zase trosku krivdite, on len tvrdil ze akcejsie Nerine zrazy by mali byt pristupne len pre ludi co uz boli v cajovni. Nie ze to bude tipovat on osobne.
    VAMPIREGIRL
    VAMPIREGIRL --- ---
    GATTA_NERA: hlavně odkdy je on konkrétně ten, kdo by měl dostat právo prověřovat lidi, proboha? Tady jsou jedinci, co jsou v komunitě roky a na srazy choděj bůhví jak dlouho.... tak co je tohle za člověka, že se pasuje do role nějakého "otipovávače"?
    GATTA_NERA
    GATTA_NERA --- ---
    a tak přemýšlím, když tak horoval za pčast pouze prověřených lidí na srazech, jestli ho vůbec pozvu, protože tahle prověrka pro něj dopadla nehezky
    GATTA_NERA
    GATTA_NERA --- ---
    MATIM dostal ban, snad mu něco docvakne
    VAMPIREGIRL
    VAMPIREGIRL --- ---
    GATTA_NERA: no já si hlavně myslím, že dělat nějaký "otipování" u kecacího srazu přesně vystihuje rčení "dělat z prdu kuličku". Co to jako je? Snad je žádoucí, aby na ty srazy CHODILI lidi a ne aby si z toho spolek nezadatelných nadržených chlapů dělal seznamku. Každopádně ti moc fandím, dělej ty srazy podle svého, každý nový přístup je myslím vítán!!!!
    VAMPIREGIRL
    VAMPIREGIRL --- ---
    a co třeba odejít z internetu?
    MATIM_B
    MATIM_B --- ---
    GATTA_NERA: a co kdybych se rovnou smazal, když tak zavazím ?
    MEA CULPA, MEA CULPA, MAXIMA CULPA.
    GATTA_NERA
    GATTA_NERA --- ---
    VAMPIREGIRL: a jestli myslíš, kdo pozval Matima, tak jsem to byla já, ale to jsem netušila, že hned začne v mém klubu kritizovat :)
    Za dobrotu...:) asi si příště rozmyslím, až mě někdo bude prosit
    GATTA_NERA
    GATTA_NERA --- ---
    VAMPIREGIRL: já zvu své známé :D ale klub si každý může najít
    VAMPIREGIRL
    VAMPIREGIRL --- ---
    ou šit :-O kdo dává všem těm lidem pozvánky?
    MATIM_B
    MATIM_B --- ---
    BALINA
    BALINA --- ---
    v Brně jsem byla na třech srazech a bylo to vždy velice vřelé a fajn
    SHEALA
    SHEALA --- ---
    GATTA_NERA: poor kitty :-)
    GATTA_NERA
    GATTA_NERA --- ---
    GATTA_NERA
    GATTA_NERA --- ---
    pro rozptýlení :)



    GATTA_NERA
    GATTA_NERA --- ---
    MATIM_B: pokud se z téhle diskuze cítíš vycházet jako debil, zamysli se nad sebepojetím a sebestředností
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam