• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    GATTA_NERABDSM komunita v Brně
    KIDZ
    KIDZ --- ---
    Ráda bych přišla , pokud si zase seženu nějaký odvoz domů :-D
    GATTA_NERA
    GATTA_NERA --- ---
    Potvrzuju termín 19.8. na příští sraz, odehraje se zase v Šutru, který je stále trochu zatopen, ale prý všude přístupný, od 19:30.

    Kdo přijde?
    VAMPIREGIRL
    VAMPIREGIRL --- ---
    GATTA_NERA: tohleto mě málem sundalo ze židle :-D
    GATTA_NERA
    GATTA_NERA --- ---
    MOUNTBATTEN: díky :) opravím
    já na žádném zatím nebyla a zatím se žádný nechystá
    MOUNTBATTEN
    MOUNTBATTEN --- ---
    Gumový Eliot- organizuje Waco a Medvěd, termín zatím neznámý, registrace přes ručitele
    POZOR! Gumovy porada RUB a nejspis uz zadny nebude (viz: http://fp.profitux.cz )

    Waco porada "klasicky" Elioty !
    GATTA_NERA
    GATTA_NERA --- ---
    GATTA_NERA
    GATTA_NERA --- ---

    termín 19.8.- čtvrtek

    7 hlasy od 7 respondentů

      GATTA_NERA
      GATTA_NERA --- ---
      FRONEMA: na tuhle diskuzi, ta je i pro offnyx, popř. mi můžou napsat na gatta.gatta.nera@gmail.com, na hofylandu jsem pod nickem Nera

      stránky zatím nejsou, Medvěd cosi přislíbil
      FRONEMA
      FRONEMA --- ---
      GATTA_NERA: a treba kontakt na tebe? na nejake stranky? na tuhle diskuzi? rekni si...
      GATTA_NERA
      GATTA_NERA --- ---
      FRONEMA: klidně tu nástěnku, časem se to třeba vyprofiluje.....díky, že šíříš informace :)
      FRONEMA
      FRONEMA --- ---
      ja bych o vas doplnila nejakej poplk do http://fronema.eleferno.cz/index.php?text=64-chci-se-prijit-podivat-mezi-uchyly-jak-na-to-aktualizovano
      mam tam proste opsat nastenku nebo pockat az se to trochu usadi?
      SHEALA
      SHEALA --- ---
      GATTA_NERA: ja uz ty skatulky njak neresim, stejne jak se vyvijim tak mezi nima prechazim :-)
      GATTA_NERA
      GATTA_NERA --- ---
      DOCKINEZ: tak jo, nabídku beru :)
      DOCKINEZ
      DOCKINEZ --- ---
      GATTA_NERA: Od jednoho vyhlasenyho hradeckyho uchyla, i kdyz americky vezensky system by to mozna taky vyuzil :)
      GATTA_NERA
      GATTA_NERA --- ---
      DOCKINEZ: děkovné dopisy? od koho? od amerického vězeňského systému ? :)
      DOCKINEZ
      DOCKINEZ --- ---
      GATTA_NERA: A vam v Brne chybi? :-) Ne ze by mne coby nudnou vanilku lakala aktivni ucast, ale mohl bych opet sestrojit oblibeny a osvedceny "elektricky syntezator bolesti" a nekdy dovezt a predvest :-) Tisice dekovnych dopisu... :-)
      GATTA_NERA
      GATTA_NERA --- ---
      NENUFER: neboj, já už to tady řešit, nebudu :) ale s Medvědem řeč hodím
      NENUFER
      NENUFER --- ---
      GATTA_NERA: nemyslim ze ta myslienka vysla od Medveda:-) nechala by som to ale uz spat
      GATTA_NERA
      GATTA_NERA --- ---
      NENUFER: Nenu, zeptám se Medvěda, jestli myšlenka otipovávání přišla od něj, ale trochu pochybuju, je dost zaneprázdněný, teď nestíhá ani dělat čajovny
      GATTA_NERA
      GATTA_NERA --- ---
      Předběžný termín dalšího SRAZU je 19.8., komu vyhovuje? Zítra půjdu místo zajednat, pokud nebude moc lidí proti (nejen z Nyxu ale i Hofy a FB....)
      Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam