• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    GATTA_NERABDSM komunita v Brně
    * Toto je klub pro příznivce BDSM včetně nováčků nejen z Brna a okolí, který slouží i k plánování srazů. Vítaný je kdokoliv, i ten co se teprve hledá.

    Máte li dotazy, pomohou vám správci diskuze:
    ID Ala_Brno, e-mail: AlaFB (zavináč) seznam (tečka) cz
    ID Gatta_Nera e-mail: gatta.gatta.nera@gmail.com

    Pravidelné akce v Brně:

    1) Kecací setkání - na různých místech, několikrát za měsíc - info http://kalendar.darkclub.cz , organizátoři Ala_Brno (mail: alafb (zavináč) seznam (tečka) cz)
    2) Akční srazy - cca 1x měsíčně - info http://kalendar.darkclub.cz nebo organizátor Ala_Brno (mail: alafb (zavináč) seznam (tečka) cz)
    3) Vázací workshopy a setkání - několikrát za měsíc, různé typy a náplně - info http://kalendar.darkclub.cz nebo organizátor Ala_Brno (mail: alafb (zavináč) seznam (tečka) cz)
    4) Fetish Grand Prix- organizuje Sadaam 2x ročně, http://www.volny.cz/fgp/fr_sm.htm

    * kalendář většiny BDSM akcí v ČR: http://kalendar.darkclub.cz/

    rozbalit záhlaví
    DOCKINEZ
    DOCKINEZ --- ---
    GATTA_NERA: Od jednoho vyhlasenyho hradeckyho uchyla, i kdyz americky vezensky system by to mozna taky vyuzil :)
    GATTA_NERA
    GATTA_NERA --- ---
    DOCKINEZ: děkovné dopisy? od koho? od amerického vězeňského systému ? :)
    DOCKINEZ
    DOCKINEZ --- ---
    GATTA_NERA: A vam v Brne chybi? :-) Ne ze by mne coby nudnou vanilku lakala aktivni ucast, ale mohl bych opet sestrojit oblibeny a osvedceny "elektricky syntezator bolesti" a nekdy dovezt a predvest :-) Tisice dekovnych dopisu... :-)
    GATTA_NERA
    GATTA_NERA --- ---
    NENUFER: neboj, já už to tady řešit, nebudu :) ale s Medvědem řeč hodím
    NENUFER
    NENUFER --- ---
    GATTA_NERA: nemyslim ze ta myslienka vysla od Medveda:-) nechala by som to ale uz spat
    GATTA_NERA
    GATTA_NERA --- ---
    NENUFER: Nenu, zeptám se Medvěda, jestli myšlenka otipovávání přišla od něj, ale trochu pochybuju, je dost zaneprázdněný, teď nestíhá ani dělat čajovny
    GATTA_NERA
    GATTA_NERA --- ---
    Předběžný termín dalšího SRAZU je 19.8., komu vyhovuje? Zítra půjdu místo zajednat, pokud nebude moc lidí proti (nejen z Nyxu ale i Hofy a FB....)
    VAMPIREGIRL
    VAMPIREGIRL --- ---
    _BENNY: řekla bych, že na BDSM je skvělé právě to, že skýtá stovky možností a jak říká Nera - je důležité se nechat svázat nějakou škatulkou. Když jdeš na sraz, nikdo po tobě nežádá, abys zapadal do jakékoli kategorie. Stresovat se tímhle, konkrétně já bych se třeba na žádný sraz ani nemohla dostat, protože těch úchylek mám tolik, že se pod jedno slovo snad ani nacpat nedají :-))))

    Je fuk, jestli jsi sub, dom, sadista, masochista, switch, fetišista, TV, CD, cokoli.... nikdo to řešit nebude. Nikdo nikoho neřeší, dokud dotyčný svoje názory násilím nepodstrkuje druhým.
    GATTA_NERA
    GATTA_NERA --- ---
    _BENNY: bylo to myšleno pro lidi, kteří se chtějí účastnit programu, aby sraz nebyl jen kecací. Samozřejmě přijdeš -li a budeš chtít povídat jen nad pivem a občas se podívat co to tam ti úchylové dělají, není problém.

    Žádný klasický model nehledáme, jelikož každý člověk je originál, ale jestli jsi nepochopil, ptám se subíků jestli neznají profi dominy, které mají studio, vhodné ke srazům.

    HLAVNĚ SE NESTRESUJ ŠKATULKAMA;
    _BENNY
    _BENNY --- ---
    by me teda zajimalo (jakozto neco mene nez novacka, nic o tom nevim a klidne me odsud vypraskejte :) jak to tam u vas probiha...?

    obzvláště žádaní jsou fetišisti, spankeři, bondážisti a "elektrikáři" :)... Subíci, nemáte nějaké profi dominy? :)

    tedy, vyhledava se klasicky model subik/domina, popr. lizaci noh + latexaci? :) nebo je to jinak?
    GATTA_NERA
    GATTA_NERA --- ---
    najdi pár rozdílů

    GATTA_NERA
    GATTA_NERA --- ---
    Foot Fetish double :)

    GATTA_NERA
    GATTA_NERA --- ---
    VAMPIREGIRL: hele já zas nejsem diktátor co si nenechá poradit :)
    GATTA_NERA
    GATTA_NERA --- ---
    MILKOV: nééééé, vy tam máte elektrifikátorů dost :)
    MILKOV
    MILKOV --- ---
    Edisona chceme v Praze :-)
    GATTA_NERA
    GATTA_NERA --- ---
    Edison na příští sraz přinese nějaké TENSy, těšmě se, termín vymýšlím, večer už budu vědět víc
    GATTA_NERA
    GATTA_NERA --- ---
    Matim, ačkoliv si myslí, že je na něj pořádán feministický hon, vám vyřizuje omluvu.
    a tímto dělám za roztržkou dlouho tlustou čáru

    ____________________________________________________________________
    VAMPIREGIRL
    VAMPIREGIRL --- ---
    NENUFER: a co má on co kecat Neře do toho, koho si má pustit na srazy, co pořádá? To je její věc, ne?
    GATTA_NERA
    GATTA_NERA --- ---
    NENUFER: Nenu, možná jse trochu drsní, ale on to všechno vztahoval na sebe, udělal ze sebe mluvčího čajovny, skoro i medvěda (který takové námitky naopak neměl), pak po sebemenší kritice kopal okolo sebe, navíc mě prosil o pozvánku a první co udělá,že velze sem a namísto nějakého pozitiva začne kritizovat...ano čajovna je dobrá pro lidi na rozkoukání a já nikomu nebráním tam chodit, ale mám spíš dojem, že se snaží najdenou separovat namísto sjednocení lidí.

    Tady v diskuzi budu pravidelně dávat i termíny čajovny, ať si každý vybere, nechci to mít jen na reklamu svých aktivit
    NENUFER
    NENUFER --- ---
    hele to mu zase trosku krivdite, on len tvrdil ze akcejsie Nerine zrazy by mali byt pristupne len pre ludi co uz boli v cajovni. Nie ze to bude tipovat on osobne.
    VAMPIREGIRL
    VAMPIREGIRL --- ---
    GATTA_NERA: hlavně odkdy je on konkrétně ten, kdo by měl dostat právo prověřovat lidi, proboha? Tady jsou jedinci, co jsou v komunitě roky a na srazy choděj bůhví jak dlouho.... tak co je tohle za člověka, že se pasuje do role nějakého "otipovávače"?
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam