• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    GATTA_NERABDSM komunita v Brně
    ZVIRATKO_WACOVO
    ZVIRATKO_WACOVO --- ---
    GATTA_NERA: řekla bych, že Ala nemyslí pozvánky na Nyx, ale na srazy;-)
    GATTA_NERA
    GATTA_NERA --- ---
    ALA_BRNO: pozvánky netřeba, diskuze je přístupná i offline, takže číst a přispívat může kdokoliv, ovšem jako správce si vyhrazuju právo se ohradit k věcem, které mi nesednou :)
    ALA_BRNO
    ALA_BRNO --- ---
    ZVIRATKO_WACOVO: Zaregistrovala jsem se před pár dny na NYX, abych dávala pozvánky i sem - tedy pokud mi to Nera dovolí. Asi by bylo zbytečné vytvářet novou diskusi.
    GATTA_NERA: Můžu sem dávat pozvánky?
    GATTA_NERA
    GATTA_NERA --- ---
    ok, lidi uděláme tlustou čáru a radši budeme plést jiný bič :)
    ---------------------------------------------------------------------------------------
    ALA_BRNO
    ALA_BRNO --- ---
    GATTA_NERA: Omlouvám se, že jsem Tvoji reakci nazvala posmíváním.
    ZVIRATKO_WACOVO
    ZVIRATKO_WACOVO --- ---
    Teda vy jste případi...konečně se rozpředla nějaká debata, i když s naprosto úchylným tématem. Normální lidi v životě z ho.. bič neupletou:-D


    ALA_BRNO: hele, a kdy bude zase nějaký ten srazík? Nebo musím sledovat web?
    ALA_BRNO
    ALA_BRNO --- ---
    Prosím všechny, kteří mají chuť se přijít pobavit na moje srazy nebo na kecací setkání, které neorganizuji jen já, aby byli shovívaví k naší neznalosti některých osob.

    Registrace na webu NENÍ nutná, jak je na stránkách i uvedeno, s mnoha, kteří k ní nemají chuť se domlouvám jen emaily.
    GATTA_NERA
    GATTA_NERA --- ---
    ALA_BRNO: citace: "Ono by stačilo Martinovi se neposmívat a říct mu, o koho jde. Žádný učený z nebe nespadl."

    to podle mě nebyla reakce na ručení ale na něco, co se podle tebe Martina muselo dotknout, protože jsi v tom viděla posmívání.
    ALA_BRNO
    ALA_BRNO --- ---
    GATTA_NERA: Vzhledem k tomu, že se téma týká registrací, které platí i pro srazy, a týká se to i mé nezalosti všech úchylů, dovolila jsem si reagovat. Snad mi to, že to bylo na příkladu reakce Martina, Martin odpustí. ;-)
    GATTA_NERA
    GATTA_NERA --- ---
    bože můj z jednoho příkladu taková debata
    příště až budu vymýšlet názorné příklady vynechám brňáky
    a Alu prosím aby nedělala tiskovou mluvčí Martinovi, pokud se ho dotklo, že jsem popsala situaci, která mi přišla vtipná, ať mi to napíše. Má sem přístup a je svéprávný.
    NENUFER
    NENUFER --- ---
    ALA_BRNO: Nenu sa vtedy pridala a predpokladla ze to admin vie. Ked to ale nevedel alebo ju mohol aj prehliadnut tak som napisala Nere o ktorej som vedela ze ho poznat bude nech mi to preveri. Jednoduche, ziadne zaludnosti by som v tom nehladala :-)
    ALA_BRNO
    ALA_BRNO --- ---
    MISSTEEQ: Já určitě všechny neznám a tak se ptám těch, kteří znají víc lidí než já. V příspěvku jsem měla na mysli snad jedinou reakci typu, jak ji popisovala Nera, tedy: "když se admin vztekal, jak někdo může jít na web bez ručitele". Protože admin tehdy ještě nevěděl, kdo je Nenufer.
    MISSTEEQ
    MISSTEEQ --- ---
    ALA_BRNO: Pokud vím stalo se to i Tobě:)
    GATTA_NERA
    GATTA_NERA --- ---
    ZVIRATKO_WACOVO: ne páník bude mít radost, že jsi se smála :)
    ZVIRATKO_WACOVO
    ZVIRATKO_WACOVO --- ---
    NENUFER: že já blb lezla na Internet. Teď mám poprskanou klávesnici a Páník mě asi nepochválí...
    GATTA_NERA
    GATTA_NERA --- ---
    NENUFER: Nenu, že by se někdo hlásil po známým nickem mě teda nikdy nenapadlo :) Ale možné je asi všechno
    Já si psala se všem na počátku srazů, pak už začali chodit známí známých a to už jsem nestíhala sledovat, takže jsem se musela spolehnout na reference. nebylo mi to vůbec příjemné, protože na mě by byli všechny problémy. A to byl jeden z důvodů ukončení pořádání takových akcí, protože jsem nechtěla těm známým nic odpírat :)

    Teď jsem ve stadiu, kdy uvažuju o srazech, ale pouze pro blízké
    NENUFER
    NENUFER --- ---
    O Nenuferovi je zname predsa ze je hovno uchyl a ma male pero takze to nejak neriesi :-)
    Celkovo ale beriem ze nie kazdy ma musi nutne poznat takze ked sa mi stane ze sa ma niekto pyta kto som rada odpoviem. Ono na druhej strane je lepsie si obcas overit kto sa mu to vlstne hlasi pretoze verim ze nejaky podrazak sa moze prihlasit aj na nick niekoho prevereneho. A silne pochybujem ze by sme kontrolovali aj mailove adresy z ktorych nam prihlaska pride.
    GATTA_NERA
    GATTA_NERA --- ---
    ZVIRATKO_WACOVO: ne není potřeba nic rozhrabávat, jen jsem dala příklad a pár lidí se urazilo. Takže už to fakt nafukovat nechci.

    Ta černá listina mě napadla jen tak, protože určitě existují chroničtí problémáři.

    A poslední věc, na nikoho jsem neútočila, ale jestli máte problém s mým vyjadřováním, unbookněte si tuhle diskuzi.

    NENUFER
    NENUFER --- ---
    Ak mozem za seba (ci Atelier) tak az na jednu osobu ziadnu ciernu listinu nemame. A aj u nej je to zakaz len na nami organizovane akcie, ked si ju pozve niekto iny je to jeho starost, nie moja. Openair bola po dlhej dobe jedina akcia kde sme tvrde vyzadovali clenstvo v klube (cize rucenie) alebo mail na organizatorov s prihlaskou. U ostatnych akcii v Atelieri to zase az tak nehrotime
    ALA_BRNO
    ALA_BRNO --- ---
    ZVIRATKO_WACOVO: Tak vzkazem prosím
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam