• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    GATTA_NERABDSM komunita v Brně
    ZVIRATKO_WACOVO
    ZVIRATKO_WACOVO --- ---
    GATTA_NERA:
    ALA_BRNO: nebylo by jednodušší zapojit nástěnku? Ono já když se zakecám, tak jsou jakékoliv příspěvky předem odsouzeny zmizet v propadlu dějin dřív, než je někdo najde...
    ALA_BRNO
    ALA_BRNO --- ---
    GATTA_NERA: To mi nevyhovuje. Pokud vadí 5 příspěvků za měsíc, vyřeším to jinak.
    GATTA_NERA
    GATTA_NERA --- ---
    ALA_BRNO: tak sem dávej jen akční
    GATTA_NERA
    GATTA_NERA --- ---
    MARTIM_B: tak se jednalo o někoho jiného, jen si pamatuju, že jsme někoho známého řešili.
    A prosím odpovídej odkazem, viz minulé příspěvky :)
    ALA_BRNO
    ALA_BRNO --- ---
    To nepůjde, kecací se vyhlašují postupně, nevím, na kdy je kdo vyhlásí - svolávají je taky martin a Edison, nevím, jestli Medvěd zase bude vyhlašovat.
    GATTA_NERA
    GATTA_NERA --- ---
    mimochodem z jiného soudku, předpokládám, že FGP na podzim nebude že?
    MARTIM_B
    MARTIM_B --- ---
    gatta: Jen poznámka. Ano blbé výhrady jsem měl. Ale zcela jistě ne k Nenufer.
    GATTA_NERA
    GATTA_NERA --- ---
    ALA_BRNO: můžeš, jen to zkus dám nějak s předstihem vše do jednoho příspěvku :)
    ALA_BRNO
    ALA_BRNO --- ---
    ALA_BRNO: Teda ne aby to někdo pochopil, že si myslím, že to jsou všechny srazy, co jsou v Brně :-) )
    ALA_BRNO
    ALA_BRNO --- ---
    GATTA_NERA: Nerozumím tomu... Takže se raději ještě zeptám: Můžu sem dávat pozvánky na VŠECHNY srazy v Brně - tzn. kecací + moje akční? cca 1x za měsíc akční a 2 - 4x za měsíc kecací
    ZVIRATKO_WACOVO
    ZVIRATKO_WACOVO --- ---
    GATTA_NERA: neboj, my už jsme z toho vyrostli:-)
    GATTA_NERA
    GATTA_NERA --- ---
    ZVIRATKO_WACOVO: odkazy klidně, jen doufám, že tady nebude potapetováno srazy :)
    ZVIRATKO_WACOVO
    ZVIRATKO_WACOVO --- ---
    GATTA_NERA: řekla bych, že Ala nemyslí pozvánky na Nyx, ale na srazy;-)
    GATTA_NERA
    GATTA_NERA --- ---
    ALA_BRNO: pozvánky netřeba, diskuze je přístupná i offline, takže číst a přispívat může kdokoliv, ovšem jako správce si vyhrazuju právo se ohradit k věcem, které mi nesednou :)
    ALA_BRNO
    ALA_BRNO --- ---
    ZVIRATKO_WACOVO: Zaregistrovala jsem se před pár dny na NYX, abych dávala pozvánky i sem - tedy pokud mi to Nera dovolí. Asi by bylo zbytečné vytvářet novou diskusi.
    GATTA_NERA: Můžu sem dávat pozvánky?
    GATTA_NERA
    GATTA_NERA --- ---
    ok, lidi uděláme tlustou čáru a radši budeme plést jiný bič :)
    ---------------------------------------------------------------------------------------
    ALA_BRNO
    ALA_BRNO --- ---
    GATTA_NERA: Omlouvám se, že jsem Tvoji reakci nazvala posmíváním.
    ZVIRATKO_WACOVO
    ZVIRATKO_WACOVO --- ---
    Teda vy jste případi...konečně se rozpředla nějaká debata, i když s naprosto úchylným tématem. Normální lidi v životě z ho.. bič neupletou:-D


    ALA_BRNO: hele, a kdy bude zase nějaký ten srazík? Nebo musím sledovat web?
    ALA_BRNO
    ALA_BRNO --- ---
    Prosím všechny, kteří mají chuť se přijít pobavit na moje srazy nebo na kecací setkání, které neorganizuji jen já, aby byli shovívaví k naší neznalosti některých osob.

    Registrace na webu NENÍ nutná, jak je na stránkách i uvedeno, s mnoha, kteří k ní nemají chuť se domlouvám jen emaily.
    GATTA_NERA
    GATTA_NERA --- ---
    ALA_BRNO: citace: "Ono by stačilo Martinovi se neposmívat a říct mu, o koho jde. Žádný učený z nebe nespadl."

    to podle mě nebyla reakce na ručení ale na něco, co se podle tebe Martina muselo dotknout, protože jsi v tom viděla posmívání.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam