• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    GATTA_NERABDSM komunita v Brně
    * Toto je klub pro příznivce BDSM včetně nováčků nejen z Brna a okolí, který slouží i k plánování srazů. Vítaný je kdokoliv, i ten co se teprve hledá.

    Máte li dotazy, pomohou vám správci diskuze:
    ID Ala_Brno, e-mail: AlaFB (zavináč) seznam (tečka) cz
    ID Gatta_Nera e-mail: gatta.gatta.nera@gmail.com

    Pravidelné akce v Brně:

    1) Kecací setkání - na různých místech, několikrát za měsíc - info http://kalendar.darkclub.cz , organizátoři Ala_Brno (mail: alafb (zavináč) seznam (tečka) cz)
    2) Akční srazy - cca 1x měsíčně - info http://kalendar.darkclub.cz nebo organizátor Ala_Brno (mail: alafb (zavináč) seznam (tečka) cz)
    3) Vázací workshopy a setkání - několikrát za měsíc, různé typy a náplně - info http://kalendar.darkclub.cz nebo organizátor Ala_Brno (mail: alafb (zavináč) seznam (tečka) cz)
    4) Fetish Grand Prix- organizuje Sadaam 2x ročně, http://www.volny.cz/fgp/fr_sm.htm

    * kalendář většiny BDSM akcí v ČR: http://kalendar.darkclub.cz/

    rozbalit záhlaví
    FIXMAN
    FIXMAN --- ---
    ZVIRATKO_WACOVO: Ty FB skupiny jsou tajné, adresa ti nepomůže, musíš mít někoho z té skupiny v přátelích a ten tě musí přidat do skupiny.
    ZVIRATKO_WACOVO
    ZVIRATKO_WACOVO --- ---
    Tak mi prosím písni adresu - zkusím to...účet samozřejmě mám, jen ho užívám málokdy.
    GATTA_NERA
    GATTA_NERA --- ---
    ZVIRATKO_WACOVO: zatím mi to přijde nejlepší, všichni se tam koncentrují :)
    ZVIRATKO_WACOVO
    ZVIRATKO_WACOVO --- ---
    Já na Facebook moc nechodím, ale jak to vidím, budu muset začít:-(
    GATTA_NERA
    GATTA_NERA --- ---
    ZVIRATKO_WACOVO: ale žije, neboj. Jen já nejsem momentálně ta správná osoba v centru dění :) Počkej až Ala založí diskuzi, jinak myslím, že na facebooku to žije natolik, že jsem odešla, bo tolik příspěvků denně jsem nedávala :)
    Pokud máš účet, doporučuju hledat spíš tam :) Název v poště, sem ho psát nebudu.
    ZVIRATKO_WACOVO
    ZVIRATKO_WACOVO --- ---
    koukám, že v Brně to moc nežije...
    NENUFER
    NENUFER --- ---
    Pripadne potom si spravit google kalendar kam sa o bude vkladat a ludia si svoje kalendare s nim spoja, co ja viem par ludi takto funguje
    GATTA_NERA
    GATTA_NERA --- ---
    NENUFER: to je dobrá idea, pokud by to chtěl někdo utajenější, stačí vložit kontakt a informace mailem
    NENUFER
    NENUFER --- ---
    dovolim si upozornit na darkclub, tam sa tiez daju davat pozvanky ale uz to nebude nic sukromne :-) a navyse vecsina ludi ma zasielanie mailov ako som tak pocuvala odtial vypnute
    ALA_BRNO
    ALA_BRNO --- ---
    ZVIRATKO_WACOVO: Pozvánky na kecací i akční máš v poště.
    ALA_BRNO
    ALA_BRNO --- ---
    GATTA_NERA: Už jsem psala, že to vyřeším jinak
    GATTA_NERA
    GATTA_NERA --- ---
    ALA_BRNO: ALA_BRNO: hm, to by asi chtělo, ale znova opakuju, nevidím tady hlavní gró, to si dělejte jinde, vzhledem k tomu, že jsem se od určitých věcí distancovala, nechci je vidět tady, třeba to abys radila a do všeho šťourala. Určitě jsi pochopila vzájemné antipatie.
    Nech mi laskavě tuhle diskuzi, nebo ji prostě zruším.
    ALA_BRNO: a takovou informaci tady najdou, ano srazy se konají
    ALA_BRNO
    ALA_BRNO --- ---
    GATTA_NERA: Jen musí vědět, že se nějaké srazy konají - a na tu informaci můžou narazit třeba tak, že na NYXu objeví tenhle klub
    ALA_BRNO
    ALA_BRNO --- ---
    GATTA_NERA: Přesně tak
    ALA_BRNO
    ALA_BRNO --- ---
    GATTA_NERA: Nebo budeš svoje srazy pro zvané organizovat tady přes diskusi?
    GATTA_NERA
    GATTA_NERA --- ---
    ALA_BRNO: tak ti potom můžou napsat :) mimo tuhle diskuzi
    ALA_BRNO
    ALA_BRNO --- ---
    GATTA_NERA: Nebylo to postavené jen na registraci - jak je psáno i na webu. Jak už jsem psala, stačí kontakt se mnou mailem.
    ALA_BRNO
    ALA_BRNO --- ---
    GATTA_NERA: Pak by to chtělo změnit popisy klubu v záhlaví.
    GATTA_NERA
    GATTA_NERA --- ---
    navíc upozorňuju, tato diskuze je přístupná i pro neregistrované a proto by většina informací měla být jinde, pokud trváte na tom, že na sraz přijdou prověření lidé. Tuto diskuzi chápu jako informativní "jsme v Brně a děláme srazy"
    GATTA_NERA
    GATTA_NERA --- ---
    ALA_BRNO: takže už můžou přijít i jiní? Pokud vím, původně jste chtěli aby se každý registroval.
    Myslím, že kecací srazy jsou plánované natolik dopředu, že se vejdou od 1-2 statusů ne?
    Chápej mě, dávám si pauzu od srazů, takže nechci přidělávat každý na nástěnku, ale je to moje diskuze, takže ji chci spravovat. Na tapetování se hodí lépe facebook. Myslím, že kdo chce, srazy si najde.
    ZVIRATKO_WACOVO
    ZVIRATKO_WACOVO --- ---
    ALA_BRNO: to mají blbý. Na druhou stranu tady už jsem a z časových důvodů nemůžu procházet všechny weby na světě...nejde udělat něco jako Docs Google, kam se bude připisovat a který budou vidět všichni, kdo mají odkaz? Pak by odkaz na nástěnce stačil a registrace by nebylo třeba - Google už umí vyhodit dokument mimo svoje prostředí.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam