• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    GATTA_NERABDSM komunita v Brně
    GATTA_NERA
    GATTA_NERA --- ---
    ALA_BRNO: tak ti potom můžou napsat :) mimo tuhle diskuzi
    ALA_BRNO
    ALA_BRNO --- ---
    GATTA_NERA: Nebylo to postavené jen na registraci - jak je psáno i na webu. Jak už jsem psala, stačí kontakt se mnou mailem.
    ALA_BRNO
    ALA_BRNO --- ---
    GATTA_NERA: Pak by to chtělo změnit popisy klubu v záhlaví.
    GATTA_NERA
    GATTA_NERA --- ---
    navíc upozorňuju, tato diskuze je přístupná i pro neregistrované a proto by většina informací měla být jinde, pokud trváte na tom, že na sraz přijdou prověření lidé. Tuto diskuzi chápu jako informativní "jsme v Brně a děláme srazy"
    GATTA_NERA
    GATTA_NERA --- ---
    ALA_BRNO: takže už můžou přijít i jiní? Pokud vím, původně jste chtěli aby se každý registroval.
    Myslím, že kecací srazy jsou plánované natolik dopředu, že se vejdou od 1-2 statusů ne?
    Chápej mě, dávám si pauzu od srazů, takže nechci přidělávat každý na nástěnku, ale je to moje diskuze, takže ji chci spravovat. Na tapetování se hodí lépe facebook. Myslím, že kdo chce, srazy si najde.
    ZVIRATKO_WACOVO
    ZVIRATKO_WACOVO --- ---
    ALA_BRNO: to mají blbý. Na druhou stranu tady už jsem a z časových důvodů nemůžu procházet všechny weby na světě...nejde udělat něco jako Docs Google, kam se bude připisovat a který budou vidět všichni, kdo mají odkaz? Pak by odkaz na nástěnce stačil a registrace by nebylo třeba - Google už umí vyhodit dokument mimo svoje prostředí.
    ALA_BRNO
    ALA_BRNO --- ---
    GATTA_NERA: Všichni se na web nechtějí registrovat.
    GATTA_NERA
    GATTA_NERA --- ---
    klidně budu nástěnku upravovat, ale myslela jsem že stačí odkaz na web, kde jsou všechny srazy
    ZVIRATKO_WACOVO
    ZVIRATKO_WACOVO --- ---
    GATTA_NERA:
    ALA_BRNO: nebylo by jednodušší zapojit nástěnku? Ono já když se zakecám, tak jsou jakékoliv příspěvky předem odsouzeny zmizet v propadlu dějin dřív, než je někdo najde...
    ALA_BRNO
    ALA_BRNO --- ---
    GATTA_NERA: To mi nevyhovuje. Pokud vadí 5 příspěvků za měsíc, vyřeším to jinak.
    GATTA_NERA
    GATTA_NERA --- ---
    ALA_BRNO: tak sem dávej jen akční
    GATTA_NERA
    GATTA_NERA --- ---
    MARTIM_B: tak se jednalo o někoho jiného, jen si pamatuju, že jsme někoho známého řešili.
    A prosím odpovídej odkazem, viz minulé příspěvky :)
    ALA_BRNO
    ALA_BRNO --- ---
    To nepůjde, kecací se vyhlašují postupně, nevím, na kdy je kdo vyhlásí - svolávají je taky martin a Edison, nevím, jestli Medvěd zase bude vyhlašovat.
    GATTA_NERA
    GATTA_NERA --- ---
    mimochodem z jiného soudku, předpokládám, že FGP na podzim nebude že?
    MARTIM_B
    MARTIM_B --- ---
    gatta: Jen poznámka. Ano blbé výhrady jsem měl. Ale zcela jistě ne k Nenufer.
    GATTA_NERA
    GATTA_NERA --- ---
    ALA_BRNO: můžeš, jen to zkus dám nějak s předstihem vše do jednoho příspěvku :)
    ALA_BRNO
    ALA_BRNO --- ---
    ALA_BRNO: Teda ne aby to někdo pochopil, že si myslím, že to jsou všechny srazy, co jsou v Brně :-) )
    ALA_BRNO
    ALA_BRNO --- ---
    GATTA_NERA: Nerozumím tomu... Takže se raději ještě zeptám: Můžu sem dávat pozvánky na VŠECHNY srazy v Brně - tzn. kecací + moje akční? cca 1x za měsíc akční a 2 - 4x za měsíc kecací
    ZVIRATKO_WACOVO
    ZVIRATKO_WACOVO --- ---
    GATTA_NERA: neboj, my už jsme z toho vyrostli:-)
    GATTA_NERA
    GATTA_NERA --- ---
    ZVIRATKO_WACOVO: odkazy klidně, jen doufám, že tady nebude potapetováno srazy :)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam