• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    KYTTSerie A, vše o italském fotbale – Il calcio E' un divertimento!
    KYTT
    KYTT --- ---
    [SERVER ERROR]
    ASYD
    ASYD --- ---
    prvni gol interu lahudka! ...ovsem zbytek fail obrany na max
    KYTT
    KYTT --- ---
    Ten inter je v hajzlu, Strama poletí. Otázka je co s tak špatně poskládanym kádrem může dělat.
    KUBAN88
    KUBAN88 --- ---
    Inter - AS Roma 2-3 All Highlights & Goals (17.04.2013) - YouTube
    http://www.youtube.com/watch?v=Ua6jcpp71m4
    KYTT
    KYTT --- ---
    FRANZIMOORE
    FRANZIMOORE --- ---
    KYTT: to je Pirlič ?
    PROCKOOP
    PROCKOOP --- ---
    KYTT: to už tehdy měli iPad mini? :-)
    KYTT
    KYTT --- ---
    ASYD
    ASYD --- ---
    :(
    KYTT
    KYTT --- ---
    Juventus crowned Primavera Coppa Italia winners with Napoli win - Forza Italian Football | Forza Italian Football
    http://forzaitalianfootball.com/2013/04/juventus-crowned-primavera-coppa-italia-winners-with-napoli-win/
    FRANZIMOORE
    FRANZIMOORE --- ---
    no já už se jen soustředim na udržení fantastickýho třetího místa, tři kola sem vynechal takže to docela jde
    KUBAN88
    KUBAN88 --- ---
    KYTT: aha, tak nic, ja jsem cetl ze Fiore vstrelila mene branek letos... takhle ta zprava neni zajimava pro Fanklub defenzivniho fotbalu
    KUBAN88
    KUBAN88 --- ---
    KYTT: super, to si půjčím ;)
    KYTT
    KYTT --- ---
    Zajimava cisla prinasi dnesni Gazzetta, jedna se o porovnani s lonskou sezonou, tj situaci presne pred rokem:

    Fiorentina ma o 18 bodu vice a vstrelila o 26 branek vice, nezli touto dobou v lonske sezone.
    Narust je znat take na tribunach, do hlediste si naslo cestu o 21% fanousku vice. A o 11% se zvysily prijmy z merchandisingu.
    LOOKBETTERNAKED
    LOOKBETTERNAKED --- ---
    PROCKOOP
    PROCKOOP --- ---
    sakra to abych ještě máknul :-)) uplně vidim Kubaně jak brečí nad mojí fotkou v dresu Marchisia :-)))
    KYTT
    KYTT --- ---
    letos bude nějakej suvenýr v barvách klubu ;) dres nechci slibovat, ale uvidíme :) kupovat něco černobílýho by ovšem bolelo
    PROCKOOP
    PROCKOOP --- ---
    tak příští rok
    ASYD
    ASYD --- ---
    aha... no tak nic
    KUBAN88
    KUBAN88 --- ---
    ASYD: Loni jsem to vyhral ja (stejne jako predloni) a vyhral jsem lahev vina ;)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam