• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    FALUCIUSVědecké vtipy
    KOMPAS
    KOMPAS --- ---
    PYTRS: Můžeš prosím neznalému vysvětlit, co je na tom vtipného, případně vědeckého?
    PYTRS
    PYTRS --- ---
    Zvědavost zabila kočku.
    POMPO
    POMPO --- ---
    LONESTAR:
    zkousel jsi to?
    LONESTAR
    LONESTAR --- ---
    z Ústavu, ale IMHO patří i sem :)
    OLTSKUL
    OLTSKUL --- ---
    OLTSKUL: oops:

    Play KOHCTPYKTOP: Engineer of the People, a free online game on Kongregate
    http://www.kongregate.com/games/krispykrem/kohctpyktop-engineer-of-the-people
    OLTSKUL
    OLTSKUL --- ---
    neni to moc vtip, ale je to celkem dost vedecky... bez jakych koliv znalosti jsem se po hodine dostal do 2. kola
    SIRIEN
    SIRIEN --- ---
    ADAMBERNAU: jedná se o celou (relativně už starou) meme sérku, která vždycky sem tam přijde k životu...
    ADAMBERNAU
    ADAMBERNAU --- ---
    VON_GILOTINE: Nechci kazit legrace; proč tam zmiňují Quine, ale netuším. To je ale jedno: je takových kartiček víc? Je to nějaká série?
    HAWKS
    HAWKS --- ---
    jeden ze zivota...


    VON_GILOTINE
    VON_GILOTINE --- ---
    FALUCIUS
    FALUCIUS --- ---
    repast z komixů:
    MARCELEK
    MARCELEK --- ---
    KAERO: No u nás v kanclech (ÚJV Řež) banán nepotkám jak je rok dlouhej, ale poslední dobou pozoruju, že kdykoli se jede na elektrárnu, tak vítězí jeden nedinej druh ovoce :)
    RAGUPKI
    RAGUPKI --- ---
    Dovolím si jeden "your mom is so fat...":

    KAERO
    KAERO --- ---
    MARCELEK: ja mel k svacine 2 babany. ale to je asi dusledek toho, ze v okoli jaderek je obvykle nizsi radioaktivita nez jinde...
    MARCELEK
    MARCELEK --- ---
    Jeden empirický: Včera v Temelíně jsem si všiml zvláštní věci: můj šéf měl k svačině 1 banán, jeho zástupce měl k svačině 1 banán a náš zadavatel měl k svačině 1 banán (svačiny ostatních jsem neviděl, ale indukcí předpokládám taky 1 banán). A to prosím bez předchozí domluvy. Asi to má co dělat s tzv. banánovou dávkou.
    KAERO
    KAERO --- ---
    RAGUPKI: zrovna minuly tyden jsem byl v oblasti CERNu. Znama bydlela v baraku ktery byl uvnitr hlavniho urychloavciho kruhu, a mela kocku pojmenovanou SUSY - jako SUper SYmetry. Kocka taky rada sedela na mekkem... gauci :)
    RAGUPKI
    RAGUPKI --- ---
    To vám ještě nedošlo, že vás moderátor smaže? :-) Diskutujmež na úrovni formou vtipů! Vědcům je úplně jedno, jakou míru vědátorství jim kdo přisuzuje, protože motivace spočívá v pointě následujícího xkcd:

    BRAMBOROVY_KRAL
    BRAMBOROVY_KRAL --- ---
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam