• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    FALUCIUSVědecké vtipy
    NAVARA
    NAVARA --- ---
    ULTRAMARINE: experimentalni fyzika? :)
    PERPLEX
    PERPLEX --- ---
    jeden klasickej...

    Víte kde se na světě berou policajti ?
    .
    .
    .
    Vznikají postupnou polymerací monocajtů.
    RAGUPKI
    RAGUPKI --- ---
    Pro ty, co ohrnují nos nad šroubky :-)

    RAGUPKI
    RAGUPKI --- ---
    ULTRAMARINE: Editoři a referees impaktovaných zahraničních časopisů s tebou nesouhlasí a furt těm šroubkařům něco publikují :-) Ale kdo by se taky spokojil s impaktem 26, vědecké nuly!
    GAARQ
    GAARQ --- ---
    ULTRAMARINE: jako chromatografista mám v ruce klíče, šroubovák a imbusák skoro furt :-)
    ZUZKAOU
    ZUZKAOU --- ---
    ULTRAMARINE: i inženýři maj svoje ústavy na akademii věd. takže musej dělat vědu, ne?
    ULTRAMARINE
    ULTRAMARINE --- ---
    Co jste to za vedce? Srouby...?
    Ja myslem skutecnej vedec sroubovak a sroub do ruky nevezme, jinak je to ale odbornik na slovo vzatej :)
    HAWKS
    HAWKS --- ---
    minimalne CIM 881, CIM 888, a CIM 908 existuji
    LEDOFREDO
    LEDOFREDO --- ---
    jj, ja bych treba uzil CIM 908 Pro přizpůsobení délce spojovaných součást .. vecne zkracuju sroubky protoze nejsem schpnej vyvrtat dostatecne dlouhou diru -)
    SPECZ
    SPECZ --- ---
    PISKOTIS: Sice je to humor, ale CIM 893 a možná i některé další by mohly mít smysl.
    PISKOTIS
    PISKOTIS --- ---
    ZUZKAOU: Já spíše ty univerzální CIM 890, nemusel bych tak často střídat šroubováky.
    ZUZKAOU
    ZUZKAOU --- ---
    PISKOTIS: proč to není rovou eshop? Šikmejch a pro špatně vyvrtané díry potřebuju tak půl kila.
    PISKOTIS
    PISKOTIS --- ---
    BOTUL
    BOTUL --- ---
    Přijde Higgsův boson do baru a ptá se: Nehledal mě někdo?
    HARALD
    HARALD --- ---
    ULTRAMARINE: Jsem hodně starý, ale byla to Albeř. Do Chotěboře jsem na FF přestal jezdil, Vašek ho úplně zpackal.
    ULTRAMARINE
    ULTRAMARINE --- ---
    SIRIEN: ja si spis delal srandu z toho, jak kazdej o tech testech mluvil jinak a kazdej (avsak autokonzistentne) je nazyval jinak.
    TSP prave nejsou IQ testy, ale to co nam predlozili na Alberi melo IMHO daleko blize IQ testum. Moc si to ale taky uz nepamatuju z duvodu premiry alkoholu a malo spanku.
    Jen ve mi utkveli v hlave bratia Slovaci - meli s tim testem zpocatku strasny problemy, ovsem jakmile jim nekdo osvetlil ze sudé = párné a krychle je kocka, tak bylo vsechno v nejlepsim poradku :)
    Dal uz bych to asi nerozvadel tady, neni to moc vedecky vtipne, kdyztak do posty.
    SIRIEN
    SIRIEN --- ---
    ULTRAMARINE: Jo, myslel Albeř. Harald patří k SFF komunitě a Festival fantazie konaný každoročně v Chotěboři mu už leze na mozek - Vašek Pravda by měl radost :D

    Jinak TSP nejsou IQ testy, i když někomu kdo se v tom neorientuje tak můžou připadat - mají na pohled stejné otázky, ale ty otázky nejsou orientované obecně ale na několik konkrétních kognitivních aspektů. Jen pro zajímavost.

    Nejlepší bylo, když sme na Albeři znovu dostali kompletní testy z prvního kola příjimaček (psychologie). Celej předchozí večer sme chlastali jak nezřízený, pak sme pokračovali v kempu, šli sme spát nevim v kolik a v osm nás vytáhli ven, to co sme měli v těle se nedá nazvat zbytkáčem - pořád sme byli vožralí, navíc k tomu naprosto nevyspalí, půlka z nás nevrlá a oni nám napálili tyhle testy s tim, že si chtějí ověřit jejich reliabilitu - nikdy jsem neměl odvahu se zeptat, ale fakt by mě zajímalo, jestli někdo z nás dosáhl výsledku se kterym by ty testy úspěšně složil.
    ULTRAMARINE
    ULTRAMARINE --- ---
    ALCATOR: mozne to je. Todle jsem cetl uz teda pomerne davno. Mozna mluvime o jinym pripadu.. a mozna to taky byla kachna.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam