• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    FALUCIUSVědecké vtipy
    FALUCIUS
    FALUCIUS --- ---
    Promazáno! A už mě neserte:-)
    CELLINDRA
    CELLINDRA --- ---


    Náhodou se mi jednou stalo, že jsem ve snu pochopila důkaz, se kterým jsem si lámala hlavu celej večer. Samozřejmě jsem si to ráno už nepamatovala.
    LUKAS87
    LUKAS87 --- ---
    náš fyzikář z čvut fel, jakejsi Ing. Ladislav Sieger, CSc., jednou prohlásil, že veškerý lidský poznání lze efektivně rozdělit do tří kategorií: na fyziku, matematiku a historii.
    do fyziky lze s dostatkem snahy totiž zahrnout i humanitní vědy jež se snaží o popis toho bordelu, co máme kolem sebe (a nebo v hlavě), matematika slouží jako vyjadřovací aparát, a do historie lze počítat veškerej zbytek.
    je to myslim hezká úvaha. ale nepolimizujte semnou o tom, já to obhajovat nemůžu :)
    _OZZY_
    _OZZY_ --- ---
    POMPO: "Historie - udalosti ktere se nikdy nestaly, sepsane nekym kdo u toho nebyl"?
    NELLAS
    NELLAS --- ---
    CELLINDRA: Comic Sans je podle mě nejlepší z fontů, hele:
    PHOBOS99
    PHOBOS99 --- ---
    _FREZA_
    _FREZA_ --- ---
    PAD
    PAD --- ---
    GAARQ
    GAARQ --- ---


    KAERO
    KAERO --- ---
    JANZAT
    JANZAT --- ---
    http://technet.idnes.cz/konec-senzace-neutrina-jsou-pomalejsi-nez-svetlo-chyba-byla-v-hardwaru-1mv-/veda.aspx?c=A120222_233938_veda_mla Je mi to skoro i líto :( S neutrinama a nepřiměřenou rychlostí byla docela sranda :)
    NELLAS
    NELLAS --- ---
    SHEALA: (ps)^7. Každopádně se obávám, že "vtipnost" je tady trošinku jinde než v řešení :)
    SHEALA
    SHEALA --- ---
    VON_GILOTINE: ‎0.0016384?
    body dostava kamos z fejsbuku.
    VON_GILOTINE
    VON_GILOTINE --- ---
    SCHWAB
    SCHWAB --- ---
    BEJKARNA
    BEJKARNA --- ---
    ZCR
    ZCR --- ---
    ULTRAMARINE: scénáře:
    1) pohladil chleba, nakrájel kočku: zbytek v trestním spisu
    2) pohladil chleba, namazal kočku: zbytek ve zprávě z chirurgie
    3) pohladil chleba, pohladil kočku, namazal chleba, namazal kočku, a vystrojil jim svatbu ve snaze vynalézet kombinaci steaku a topinky: zbytek ve zprávě z psychiatrie

    ULTRAMARINE
    ULTRAMARINE --- ---
    Nedavno se tu resil ten chleba a kocka, ze? Uz si toho vsimli i na idnesu
    Poslal bych ty lidi do dolů, říká psycholog o obkládání koček chlebem - iDNES.cz
    http://hobby.idnes.cz/poslal-bych-ty-lidi-do-dolu-rika-psycholog-o-obkladani-kocek-chlebem-1ft-/hobby-mazlicci.aspx?c=A120224_115947_hobby-mazlicci_bma
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam