• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    FALUCIUSVědecké vtipy
    PISKVOR
    PISKVOR --- ---
    THOMASMORTA: Popis ti přišel správně, nebo ještě lépe "potřeba efektivněji drbat bližního svého podnítila vývoj jazyka." Kulturní antropologie, nevím kdo přesně, ale snad Desmond Morris (?).
    NAMATHUR
    NAMATHUR --- ---
    ano, člověk se ani tak nepotřebuje dorozumět, člověk si prostě potřebuje pokecat (J. (da) C.)
    THOMASMORTA
    THOMASMORTA --- ---
    LIUK: V současnosti s tím tuším pracuje sociální psychologie. Ale z popisu mi to přišlo spíš tak, že tato funkce předcházela vzniku jazyka:-)
    LIUK
    LIUK --- ---
    PISKVOR: Od koho je ta teorie?
    PISKVOR
    PISKVOR --- ---
    RAGUPKI: No co co, existuje teorie, že právě tlachání, holedbání se a vůbec "utužování skupinové identity" je primární a původní funkcí jazyka.
    RAGUPKI
    RAGUPKI --- ---
    KAERO: A v ušetřeném čase geek kreslí grafy, které akorát poplácají ego jiných geeků, kteří ve svém ušetřeném čase brouzdají po netu.
    KID_MCHUTT
    KID_MCHUTT --- ---
    SOLNAKAR: nezapomeň, že pak je třeba geeka vyhodit, protože je overqualified a jeho social skills stojí za pendrek :)
    ZUZKAOU
    ZUZKAOU --- ---
    KAERO: zbožné přání ;-)
    FLEGMA
    FLEGMA --- ---
    SOLNAKAR: Tohle jsem zazil, sef to puvabne nazval knowledge transfer.
    INUSHKA
    INUSHKA --- ---
    SOLNAKAR: Chápu, že geeka to naštve, ale z pohledu člověka, jehož práce je závislá na výsledcích práce jednoho takového mi tento přístup přijde vpořádku. Ono ho ani nemusí srazit auto, stačí když si vezme dva týdny dovolené...
    PISKVOR
    PISKVOR --- ---
    SOLNAKAR: A následující fáze, kdy to cvičená opice není s to pochopit, protože se jí to do opičího mozečku prostě nevejde; a následující fáze, kdy se se Zemí srazí padesát šest planetek a zlikviduje veškerý život, čímž se problém definitivně vyřeší :D
    SOLNAKAR
    SOLNAKAR --- ---
    KAERO: I tobě tam ovšem chybí následující fáze, kdy vedení firmy geekovi oznámí, že se u něj příliš koncentruje know-how a je tudíž úzkým hrdlem brzdícím vývoj celé firmy a požaduje po něm, aby své pracně nabyté znalosti předal jedné z cvičených opic v šibeničním termínu (nejlépe té, co se v předchozí fázi geekovi směje, že to dělá složitě). Samozřejmě nechybí odůvodnění "co kdyby tě přejelo auto".
    KAERO
    KAERO --- ---
    FATBOZZ: to bych musel pouzit malovani. pravy geek vypusti motyla, ktery mavne kridly, coz spusobi na druhe strane zemekoule boure a vychrice vytvarejici cocky rozdilnou hustotou vzuchu, ktere zfokusuji kosmicke zareni, ktere zmeni dane bity na harddisku serveru. akorat jsem spatne spocital smer kudy motyla vypustit, tak misto primek jsou krivky. (neboli jinak receno bez se bodnout).
    FATBOZZ
    FATBOZZ --- ---
    KAERO: i v malovani jde pouzit shift - 45* kresleni primek
    KAERO
    KAERO --- ---
    VON_GILOTINE, FATBOZZ: hehe, to jsou vecne diskuze. a samozrejme ze u posledniho obrazku chybi koncovka:
    ZUZKAOU
    ZUZKAOU --- ---
    ALEXIS
    ALEXIS --- ---
    ULTRAMARINE: ja som povodne video nepoznala, ked som to videla (a ani nemam potrebu si ho pustat) proste ma pobavilo tak ako je... jasne, nie je to nic, kvoli comu by bolo potreba valat sa po zemi a slzit od smiechu, ale je to funny
    FATBOZZ
    FATBOZZ --- ---
    VON_GILOTINE
    VON_GILOTINE --- ---
    ULTRAMARINE
    ULTRAMARINE --- ---
    me to taky neprijde vtipny, asi to bude tim, ze neznam ten puvodni kus, kterej to nejspis paroduje.
    Jen by me zajimalo co to ma znacku pod okem, hodne mi to pripomina znacku Specialized, ale to asi nebude ono...
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam