• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    FALUCIUSVědecké vtipy
    HARVIE
    HARVIE --- ---
    GAF: chemik by toho kone nadopoval :-)

    RAGUPKI
    RAGUPKI --- ---
    ZUZKAOU: UP má taky práce na webu a od doby, co to prohání systémem na odhalování plagiátorství, se objevují i na theses.cz. Já tam mám bakalářku (2010) i diplomku. Je pravda, že starší práce jsou "veřejné" jen v knihovně, takže se to týká jen posledních pár let.
    GAF
    GAF --- ---
    LUKAS87: bylo no a dokonce dvakrát. Tak třeba to napravím následujícím vtipem, kterému sám nerozumím, alebrž nejsem vědec, ale třeba vás to tu pobaví:

    Fyzik, statistik a (exaktní) matematik jdou na dostihy a podají si sázku na koně.
    Fyzikův kůň doběhne jako poslední. "Nerozumím tomu," říká, "určil jsem správně sílu každého koně skrze sérii podrobných měření."
    Statistikův kůň je na tom o trochu lépe, ale pořád je jeden z posledních. "Jak je tohle možné?" Ptá se. "Vypočítal jsem statistiku všech závodů za poslední měsíc."
    Oba se podívají překvapeně na matematika, jehož kůň doběhl jako první a ptají se: "Jak jsi to dokázal?"
    "No", vysvětluje, "za předpokladu, že všichni koně jsou identičtí a kulovití..."
    GAF
    GAF --- ---
    Neurotici se zabývají stavbou vzdušných zámků.
    Psychotici se v nich zabydlují.
    Psychiatři z toho pak mají nájemné.
    HARVIE
    HARVIE --- ---
    HARVIE
    HARVIE --- ---
    HARVIE
    HARVIE --- ---
    ZUZKAOU
    ZUZKAOU --- ---
    DRHADR: protože ostatní školy nemají volně přístupnou celou databázi, ale jen ty, u kterých to student explicitně povolí a nebo jen interně v rámci univerzity.

    A většina z nich je z Peďáku a zejména výtvarky tam. Protože to je prostě tragédie. A protože hledači pokladů ještě nenarazili na tělocvikáře, zejména tu policejní část.
    OMNIHASH
    OMNIHASH --- ---
    DRHADR: páč 90% nyxu je z Prahy....kdyby to bylo naopak, tak se posmíváme PeF UK, AVU nebo policejní akademii.
    DRHADR
    DRHADR --- ---
    A proč jsou všechny ty funny bakalářky a diplomky z muni? :D
    KOMPAS
    KOMPAS --- ---
    SHARECK: chybna autentizace
    SHARECK
    SHARECK --- ---
    SIRIEN: Teď mě v Theses Muni zaujala jiná práce, která není ani tak vtipná kvalitou, jako spíš tématem - https://is.muni.cz/auth/th/7843/pravf_d/
    DA_NIELA
    DA_NIELA --- ---
    PALEONTOLOG: ale tenhle pán šel na fotbal s bruslema, s prominutím.
    PALEONTOLOG
    PALEONTOLOG --- ---
    GAARQ: hele i s červenou kartou se dá uhrát zápas a všichni si budou pamatovat jen vysledek, nakonec téma imho přesahuje rozsah bakalářky, která má bejt stejně ze 70% a víc procent rešerše, nakonec co prošlo na přírodovědě sem taky nechápal
    GAARQ
    GAARQ --- ---
    SIRIEN: tohle je zlo, oponent F, vedouci E, celkova E... a otazka oponenta byla uzasna. nechapu, jak to mohl obhajit, krom klasickeho "my prece nemuzeme vyhazovat studenty, vypadali bychom spatne na vse strany".
    ZUZKAOU
    ZUZKAOU --- ---
    SIRIEN: Proběhla 1. 6. 2011, práce byla úspěšně obhájena.
    HARVIE
    HARVIE --- ---
    SIRIEN: ach ty humanitni obory :-D
    ZCR
    ZCR --- ---
    Oblíbený protein MUDr. Ratmíra Ratha?
    Ras.
    HARVIE
    HARVIE --- ---
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam