• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    FALUCIUSVědecké vtipy
    PISKVOR
    PISKVOR --- ---
    SULINAR: Aha, tot veru pozoruhodne.
    SULINAR
    SULINAR --- ---
    PISKVOR: Seemingly acidic foods such as lemons, limes and tomato are acidic in their basic state, but once metabolized by the body have an alkalising effect. The high alkaline mineral content of these foods means that once consumed and metabolized they increase the alkalinity of the cells of the body.
    PISKVOR
    PISKVOR --- ---
    DARKREIDER: Dobre, asi bude zasadi*tejsi* nez pH zaludku (2 < 4, nebo tak nejak), ale toto presazeni uplne na opacnou stranu skaly se mi nejak nezda.
    DARKREIDER
    DARKREIDER --- ---
    PISKVOR: v zaludku udajne zasadity je, takze ono to niekto myslim velmi vazne, len decentne som googli a ludia ktory sa vyznaju su v tomto celkom za jedno.
    MYSHAAK
    MYSHAAK --- ---
    PISKVOR: No, někde jsem četl, že: "Citron, pokud je zraly, je sice kysely (pro lakmusovy papirek), ale v tele pusobi zasadotvorne." Ale jak je to doopravdy?
    PISKVOR
    PISKVOR --- ---
    Sice to asi nekdo mysli vazne, ale pohledte na toto: http://www.zdravapotravina.cz/foto/17/23321_0.jpg - jake pH byste tak tipovali u citronu? Ejhle, je pry velmi zasadity!
    ZCR
    ZCR --- ---
    Stařičký senilní profesor chemie vezme jako přivýdělek suplování za nemocného kolegu, a po hodině ve sborovně u kafíčka se poněkud zmateně ptá mladší učitelky - "Paní kolegyně, už na to asi nestačím - dělal jsem prezenci, a nikdo se mi nehlásil, i když byla třída plná, navíc v seznamu samá děvčata, ale nějací raubíři tam byli též, asi z jiných tříd... a poslouchejte, neučil já jsem tu třídu už někdy? Jak jsem četl ten seznam žactva - Octová, Máselná, Kapronová, Myristová, Behenová - samá povědomá jména."
    ZUZKAOU
    ZUZKAOU --- ---
    filtr mlčí
    STARE_CASY
    STARE_CASY --- ---
    NIGHTHUNTER: a není to tím, že nejsou integrovaný? ;)
    NIGHTHUNTER
    NIGHTHUNTER --- ---
    MYSHAAK: ten už tu byl - [ WILDENBURY_SQ @ Vědecké vtipy ]

    Repast z hnusných se hodí víc:

    Víte proč nemůžete derivovat cikána ? Nemá žádnou funkci...
    MYSHAAK
    MYSHAAK --- ---
    Repast z textových:

    Chemik v lékárně:
    "Máte kyselinu (RS)-2-(4-(2-metylpropyl)fenyl)propanovou?"
    "Ibuprofen?"
    "Ano, pořád si nemůžu zapamatovat ty vaše názvy…"
    RAINBOF
    RAINBOF --- ---

    :D
    PLECH
    PLECH --- ---
    NAVARA: Ženské nic nevymyslí? :)
    NAVARA
    NAVARA --- ---
    MYYYSHA
    MYYYSHA --- ---
    Dobrá studnice, dík :)
    KAERO
    KAERO --- ---
    ADMIX
    ADMIX --- ---
    Ryan Singel @rsingel

    .@GlennF Curiousity would send more photos, but man, do you know what AT&T charges for planetary data roaming?
    HARVIE
    HARVIE --- ---
    Kdyby byl vědec olympionik, asi by nevyhrál zlatou medaili. Kdyby byli olympionici vědci, asi by jich tolik neběhalo na čas se zlatejma řetězama.
    SPECZ
    SPECZ --- ---
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam