• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    FALUCIUSVědecké vtipy
    SPECZ
    SPECZ --- ---
    MASSO: Jako bych už ho někde čet :-)

    V pekle pro topology je pivo stáčeno do Kleinových lahví.
    MASSO
    MASSO --- ---
    Jede Pepíček s babičkou ve vlaku a povídá jí: "Babi, koukni se na tu množinu kraviček, co se pase na louce!" "Co to kecáš, kluku, jaká množina kraviček? Vždyť tam žádné nejsou..." "Ale to je prázdná množina, babičko..."
    SPECZ
    SPECZ --- ---
    Matematik zorganizoval loterii, kde hlavní výhrou bylo nekonečné množství peněz. Když byl tažen vítězný tiket a šťastný výherce si přišel pro výhru, vysvětlil matematik způsob vyplacení: "1 korunu hned, 1/2 koruny příští týden, 1/3 koruny přespříští týden..."
    KAMAHL
    KAMAHL --- ---
    RAGUPKI: Hej, to jsem chtěl sestrojit už dávno. Kdo mi sakra ukradl nápad, když jsem ho nikomu neřekl!! :D
    SPECZ
    SPECZ --- ---
    Nadaný inženýr sestrojí svému synovci, nadšenému turistovi, ultimátní zbraň proti polárním medvědům. "Vytvoří to kolem tebe silné pole. Až se přiblíží medvěd, vyzkoušej obě polarity - jedna z nich ho natočí od tebe a on pak v klidu odejde."
    Po nějaké době, za polárním kruhem, chystá se na synovce zaútočit mladý medvěd. Synovec tedy zkouší polaritu a skutečně se mu podaří natočit medvěda hlavou pryč. Medvěd se ale přesto přibližuje a za chvíli je u něj. "Kurva, co je?" řve hrůzou synovec. "Máš tam gradient intenzity, kokote," vysvětlí medvěd. "A dej si bacha, za chvíli přijde můj kvadrupolární fotr." "A co to udělá s ním?!" "Jak to mám kurva z hlavy vědět? Já jsem medvěd!"
    SPECZ
    SPECZ --- ---
    Student potkal ve vlaku Einsteina a ptá se ho: "Promiňte, pane profesore, zastavuje u tohoto vlaku New York?"
    HWLLFFRDD
    HWLLFFRDD --- ---
    NYX
    NYX --- ---
    nemate nekdo fulltext? vypada to zabavne :)

    http://www.sciencedirect.com/science/article/pii/S1053811912003990

    As an expert reviewer, it is sometimes necessary to ensure a paper is rejected. This can sometimes be achieved by highlighting improper statistical practice. This technical note provides guidance on how to critique the statistical analysis of neuroimaging studies to maximise the chance that the paper will be declined. We will review a series of critiques that can be applied universally to any neuroimaging paper and consider responses to potential rebuttals that reviewers might encounter from authors or editors.
    CELLINDRA
    CELLINDRA --- ---
    To znám. :)

    RAGUPKI
    RAGUPKI --- ---
    Hanbury-Brown-Twiss-Ouija board za půl mega? :-)

    MYSHAAK
    MYSHAAK --- ---
    ZUZKAOU: Když reagují na hudbu, proč jim pouští tyhle srágory?
    ZUZKAOU
    ZUZKAOU --- ---
    Insane in the Chromatophores - YouTube
    http://www.youtube.com/watch?v=G-OVrI9x8Zs&feature=player_embedded


    Backyard Brains » Insane in the Chromatophores
    http://news.backyardbrains.com/2012/08/insane-in-the-chromatophores/

    Chromatofory z krakatice reagují na hudbu
    FATBOZZ
    FATBOZZ --- ---
    MAGUMI
    MAGUMI --- ---
    MYYYSHA: Hříčka přežije. :-)
    HWLLFFRDD
    HWLLFFRDD --- ---
    MYYYSHA: no tak teda Fastidium ignotum
    ZCR
    ZCR --- ---
    což mi vnuklo...

    "Jean, kde jsou ty moje trepky?! Sem s nimi!" Sluha celý zmaten odběhne do lordovy mikrobiologické laboratoře, přinese je a odstoupí. Pochvíli si lord stěžuje: "Jean, jsou mi malé."
    MYYYSHA
    MYYYSHA --- ---
    HWLLFFRDD: ...přičemž "kekel" předpokládám už není správný český biologický termín. :-D
    Každopádně dík.
    HWLLFFRDD
    HWLLFFRDD --- ---
    MYYYSHA: z titulu biologa odpovídám, že ano, kekely v Petriho misce se správně česky kultivují
    MYYYSHA
    MYYYSHA --- ---
    Je tu nějaký biolog?
    Když si tohle dám na tričko s nápisem Jsem kultivovaný, přežila ta hříčka nebo ne?
    ZUZKAOU
    ZUZKAOU --- ---

    A jiné fotky pokusů a podobných taškařic
    Homepage
    http://calebcharland.com/
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam