• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    FALUCIUSVědecké vtipy
    GAARQ
    GAARQ --- ---


    obrázek doprovázel článek o mediálním tlaku na vědce, jenž často plodí novinářské kachny.
    FALUCIUS
    FALUCIUS --- ---
    Holoto zatracená!!! Člověk se chvilku nedívá a zatáhnou mi sem politiku...
    FROSTACK
    FROSTACK --- ---
    „Odborník ví stále víc a víc o stále menší a menší oblasti vědění. Až nakonec ví úplně všechno o ničem.“
    N. M. Butler
    KOUMES
    KOUMES --- ---
    MYYYSHA
    MYYYSHA --- ---

    ROZI
    ROZI --- ---
    BAZI
    BAZI --- ---
    SIRLOON: Vezmi si libovolný strom, když ho rozřízneš příčně, zjistíš, že obsahuje kružnice.
    Z toho vyplívá, že stromy v lese mají uši a tudíž tebou popisovaný případ nemůže nastat.
    SIRLOON
    SIRLOON --- ---
    Kdyz v lese spadne strom a pobliz neni nikdo, kdo by ho slysel, vyda presto pri padu nejakej zvuk?
    SVANC
    SVANC --- ---
    INUSHKA: Nejednoznačné znění zákona bylo nejspíš způsobeno tím, že při jeho formulování nikoho nenapadlo, že by si to někdo mohl vykládat takhle debilním způsobem.
    ACHERON
    ACHERON --- ---
    SIRIEN: nebudeš učím v humanitách a souhlasím s tebou, bohužel minulé vlády navyšovaly množství studentů tím, že nechaly otevírat tyhle masové fabriky na diplomy. Pak se není co divit, že mi komise u obhajob v jedné z nejmenovaných fakult opakovaně sdělila při mých výhradách "ale co, vždyť vidíte, že na to nemá, aby tu práci napsal lépe, tak mu to dáme, protože jinak bychom ho tu měli za půl roku znovu." A hasta la vista, je to klub o vtipech... :)
    SIRIEN
    SIRIEN --- ---
    SEJDA: teda teď asi budu nepopulární, ale obávám se, že jen ty "humanitní", kam se chodí zašít lidi, co "nechtěj dělat tu zbytečnou matematiku" kterou se na střední/gymplu prokousali jen protože je nikdo neměl srdce/pravomoc vyrazit.
    Plus teda VŠE, když mi tamnější studenti oznamovali jak tam šli studovat ekonomiku protože nechtěli dělat na nějakém IT matematiku, protože stejně nevědí, k čemu jim v tom IT je dobrá (a pak dodali že jí stejně potkali i na VŠE a doteď neví proč vlastně)...
    THE_BALROG
    THE_BALROG --- ---
    SEJDA: a to by bylo s dnešmím stavem VŠ jedině dobře.
    SEJDA
    SEJDA --- ---
    KAERO: kdyby mely ze ZS vyhodit kazdeho kdo nezvladl zlomky potazmo procenta bezchyb .. zely by vysoke skoly prazdnoutou.
    ULTRAMARINE
    ULTRAMARINE --- ---
    KAERO: no delaji z toho velkou vedu
    KAERO
    KAERO --- ---
    asi se taky vsichni smejete u nejnovejsiho vedeckeho vtipu, volby na prezidenta. otazka nakolik je ucivo ZS veda... :)
    CRUSHEER
    CRUSHEER --- ---
    DUNICAN: Hmm, mas pravdu, popletl jsem to...
    DUNICAN
    DUNICAN --- ---
    CRUSHEER: spíš dle reaktivity s protilátkou, ale to je detail.
    CRUSHEER
    CRUSHEER --- ---
    CELLINDRA: Western blot je analyticka metoda detekce proteinu dle hmotnosti - v elektroforeze ti to vyplivne tohle...
    CELLINDRA
    CELLINDRA --- ---
    CRUSHEER: Vysvětlíš, prosím? (Film znám :))
    CRUSHEER
    CRUSHEER --- ---

    :)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam